TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:26:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: steroid?  (Pročitano 11625 puta)
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #28 poslato: Februar 24, 2007, 11:02:26 posle podne »

www.steroid.com
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Peraa84
Gost
« Odgovor #27 poslato: Februar 24, 2007, 10:18:06 posle podne »

ja sam ozbiljno pitao ali ni jedan pravi odgovor nisam dobio!Dobio sam da trebam da citam vise o tome to mi ponavljate 100 puta svako ko napise post doda to moras vise da ucis pa dajte mi te stranice da procitam kad ih vec toliko spominjete!Ja znam samo jedno da koliko god citao i koliko god znao o steroidima da ja sebe ubosti necu i tacka jel ne mogu jednostavno to da radim koliko god to bilo dobro za mene!Znaci nemojte da mi ponavljate 100 puta iste stvari recite mi nesto novo ako imate! >:(
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #26 poslato: Februar 24, 2007, 04:46:37 posle podne »

  Mnogo si prosto shvatio i neozbiljno postovao u temi koja to nije.Zato ti se ucinilo da su te napali,a nisu.
Cinjenica je da na nasem forumu nema puno komentarisanja o steroidima,mi smo svi prirodno jaki momci,sve zdravi sportisti,pijemo samo 30tableta razne vrste i 100g+ praskova dnevno :)
  Ajde dajte neke linkove da se covek bolje informise,posto ocigledno nema blage veze u sta hoce da udje.Ja bih rado ali mi je komp toliko sjeban da sam ovaj post pisao iz 3 puta,stalno copy-paste...
   Moras skupiti dosta znanja o nekim hemijskim reakcijama u telu,pa onda o zeljenim(preporucenim) steroidim.Pa onda treba da shvatis neke prakticne stvari,kao npr. da inekcija nije narkomanija nego bezbedniji po zdravlje put uzimanja steroida.Ma zaista mnogo treba da se potrudis pre pocetka eventualnog ciklusa.Da ne pricam o lovi koja ti je potrebna...
   Naravno ne moras nista da poslusas od saveta nas koji po malo znamo,i onih koji zaista puno znaju(Lazic),mozes ti to sve na svoju ruku ali...
Sačuvana
Peraa84
Gost
« Odgovor #25 poslato: Februar 21, 2007, 12:17:29 pre podne »

ahaaa....  :D :D :D :D
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #24 poslato: Februar 21, 2007, 12:14:14 pre podne »

na smajliju...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Peraa84
Gost
« Odgovor #23 poslato: Februar 21, 2007, 12:12:42 pre podne »

uvuci jezik
a? :-\
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #22 poslato: Februar 20, 2007, 11:59:34 posle podne »

uvuci jezik
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Peraa84
Gost
« Odgovor #21 poslato: Februar 20, 2007, 11:57:01 posle podne »

veruj mi da je ozbiljno ne pitam za djabe :P
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #20 poslato: Februar 20, 2007, 11:50:18 posle podne »

imam osecaj da bi i moj to rekao za mene...no...
tvoj problem je ovde nastao jer si samo banuo sa pitanjem,koje je u prvu ruku zvucalo jako neozbiljno...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Peraa84
Gost
« Odgovor #19 poslato: Februar 20, 2007, 11:45:45 posle podne »

pa takva je sta cu joj ja!Nervira me puno a volim je jbg! :P a vreme letiiii.... :P:P:P
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #18 poslato: Februar 20, 2007, 11:45:28 posle podne »

niko te ne napada...znaci cool smo ;D
moj savet...citaj jos puno..pitaj...pa onda kad vec budes sve fino znao...pitaj nekog iskusnog da li valja to sto ces da uzmes..ako kaze da...pitaj kako da se uzima...tako da polako..ima vremena za sve 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #17 poslato: Februar 20, 2007, 11:41:08 posle podne »

ne uzbudjuj se pero...
sto tako za devojku?
dobices odgovore...vremenom...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Peraa84
Gost
« Odgovor #16 poslato: Februar 20, 2007, 11:34:30 posle podne »

pa devojka mi djubre necu da je vodim na veceru :P
covece ja se gadim inekcije to sebi da radim necu pa da ce da me j*be 300 camuga ako se ne ubodem!
A dobro so odma me napadate zasto sam dosao ovde nego da naucim ne planiram sutra da ih kupim i uzmem nego polako se raspirujem pa cu jos da odlucim da li cu ili ne!Ja da me ne interesuje uopste da li cu se s*ebati ili ne ne bih ni postavljao temu nego bi lepo to obavio i mozda bi sad bio u bolnici :P polako ljudi be :P :P :P
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #15 poslato: Februar 20, 2007, 11:13:54 posle podne »

mislim ako uzmem da uzmem oralno a ne da se rokam ko poslednji narkos !

to si napisao zato sto veoma malo znas o steroidima...da znas da je mnogo bolje za jetru da uzimas kroz inekciju to ne bi govorio...znaci nisi dovoljno informisan...uci,citaj,pitaj sto te zanima...a ne da napravis neko sranje pa da se posle kajes
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #14 poslato: Februar 20, 2007, 11:11:22 posle podne »

pa dobro ne lozim se ja toliko  bas nego me samo zanima kako je to!Nego koji da probam ?? naziv?neso dajte :P

Ne ide to bas tako,prvo se cita mnogo o tome, pa na osnovu toga se napravi neka selekcija u glavi za sta je sta.
Kada to uradis ,tj naucis osnovu cak i vise onda nadje neki od odvakvih foruma gde su ljudi uzimali to ili bar teorijski znaju
kako to radi pa im postavis pitanje o svojoj ide ili bar sta bi zeleo da postignes.
Onda tu idu kritike, predlozi, saveti,pljuvanja i lupanja i na osnovu toga pravis procenu i pripemas se finansijski za to sto zelis da postignes.
Ne samo za aas nego za hrabu i suplemente pre ,za i 3 meseca posle ciklsa.
Onda pristupas nabavci aas kod ljudi koji uzimaju to a i prodaju ,tj koriste ono sto prodaju da ti ne uvale neki falsh..
Onda nadjes nekoga ko ce da ti udara inekcije posto sigurno sam ne mozes.

Moras da se pripremis da bas ti mozes da budes onaj koji ce biti u onom procentu koji dozivlajva svaki negativni efekat aas,ko i u procentu onih koji uzimaju ali nemaju srece da napreduju i pored njih..

Na kraju kada prestanes da ih koristis treba da se pripipremis da ce imati sigurno pad mase i snage.

eto to je tako odprilike ako sam nesto ispustio neka neko dopuni.

odlicno objasnjenje za one koji kontaju da je sva mudrost odvojiti novac za to
mani se pero toga
zbog cega bi komlikovao zivot,bacao novac,stavljao zdravlje pod znak pitanja...
uzmi te pare i izvedi devojku na veceru...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 17 upita.