TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 11:59:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dymatize L CARNITINE 1100  (Pročitano 8582 puta)
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2008, 10:39:08 pre podne »

Postovani prijatelji, ja sam trenutno u velikoj dilemi i zato vam se ovom prilikom obracam. Naime, danas sam, nemajuci pametnija posla svratio do Pansporta da svoju kolekciju teske artiljerije obogatim jos necim. Medjutim , dosao sam u dilemu.

Kupio sam Dymatize Liquid L-Carnitine 1100. Ja bez obzira na sve obavezno pratim uputstvo proizvodjaca, ali sada sam dosao u malu dilemu. Naime, na pakovanju lepo pise (od strane proizvodjaca) da je jedna doza L-Carnitina 15ml,a na engleskom je navedeno kao tablespoonful, na sprski je prevedeno kao kasicica, a sada mene jednostavno buni cinjenica" Da li jedna kafena kasicia ima 15ml?", iskreno, mislim da se radi o supenoj kasicici?

Iskreno, ja sam uzeo jednu supenu kasicicu pola sata pre treninga, i planiram jednu pre spavanja.
Sta mislite o tome? Moze li skoditi?

  Ne moras da pijes iz supene kasike , onaj cepic na vrhu providni ti je u stvari dozer . Sipas u njega i to je to to ti je oko 15 ml . Tu dozu pre spavanja zameni sa dozom ujutru .
Sačuvana
bodybuilding forever
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2008, 08:39:19 pre podne »

Postovani prijatelji, ja sam trenutno u velikoj dilemi i zato vam se ovom prilikom obracam. Naime, danas sam, nemajuci pametnija posla svratio do Pansporta da svoju kolekciju teske artiljerije obogatim jos necim. Medjutim , dosao sam u dilemu.

Kupio sam Dymatize Liquid L-Carnitine 1100. Ja bez obzira na sve obavezno pratim uputstvo proizvodjaca, ali sada sam dosao u malu dilemu. Naime, na pakovanju lepo pise (od strane proizvodjaca) da je jedna doza L-Carnitina 15ml,a na engleskom je navedeno kao tablespoonful, na sprski je prevedeno kao kasicica, a sada mene jednostavno buni cinjenica" Da li jedna kafena kasicia ima 15ml?", iskreno, mislim da se radi o supenoj kasicici?

Iskreno, ja sam uzeo jednu supenu kasicicu pola sata pre treninga, i planiram jednu pre spavanja.
Sta mislite o tome? Moze li skoditi?
Radi se o supenoj kasiki. Nije losa varijanta kako si ti zamislio da ga koristis. Ne moze nista da ti skodi, radi se o sigurnoj stvari, u pitanju je aminokiselina. Mislim jedino da je nesto slabiji sagorevac ali koliko se secam imas dobre suplemente na raspolaganju pa ce i ovaj biti koristan.
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #9 poslato: Mart 30, 2008, 08:45:35 posle podne »

Zasto mu je toliko odjednom pala cena na 1260 din?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Mart 29, 2008, 02:57:45 posle podne »

Dym tecni L carnitin je jedan od najboljih, po mom misljenju jako dobar i Carni FX ;)
Sačuvana
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #7 poslato: Mart 29, 2008, 10:32:12 pre podne »

Znam da ima jacih sagorevaca, koristio sam ja ANIMAL CUTS, tako da znam o cemu se radi. Sve u svemu, pored svega sto koristim i redukovane ishrane, eto, sto da u narednih 15 dana ne popijem flashicu, cisto da probam! Inache ja 30 dana krecem sa Animal Cuts-om, tako da, taman da potraje!!!!!
 ;D ;D ;D
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3424


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2008, 10:16:47 pre podne »

U pravu si sto se tice doziranja,Porcija je,po srpskom,supena kasika.

Inace,L-Carnitine je potpuno bezopasan,primer za to je i da se daje prevremeno rodjenoj
deci u inkubatorima,kao i da se kod starijih ljudi koristi u terapiji za srcane probleme sa
 CoQ-10 i Vitaminom C.A kod muskaraca se koristi i u lecenju neplodnosti,tacnije,povecava
pokretljivost spermatozoida.
Sačuvana
   
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #5 poslato: Mart 29, 2008, 09:18:39 pre podne »

ako ima jak kardio dobro ce mu doci i karnitin ..ali naravno ima jacih sagorevaca...
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 649


« Odgovor #4 poslato: Mart 29, 2008, 07:24:21 pre podne »

ti pored svih tih dobrih suplemenata sto imas podego za karnitin,znaci nikad za to ne bi dao pare,bolje da si uzeo neki burner
Sačuvana
two more...no matter what...!
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #3 poslato: Mart 28, 2008, 09:41:18 posle podne »

Ajoj, sta bih ja bez tebe!!!!
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2008, 08:07:04 posle podne »

ma od karnitina ti ne moze biti nista- mislim ne kazem da popijes 100 ml ali...a mozes i izmeriti koliko stane u kasicicu  ;)
Sačuvana
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2008, 06:44:06 posle podne »

Postovani prijatelji, ja sam trenutno u velikoj dilemi i zato vam se ovom prilikom obracam. Naime, danas sam, nemajuci pametnija posla svratio do Pansporta da svoju kolekciju teske artiljerije obogatim jos necim. Medjutim , dosao sam u dilemu.

Kupio sam Dymatize Liquid L-Carnitine 1100. Ja bez obzira na sve obavezno pratim uputstvo proizvodjaca, ali sada sam dosao u malu dilemu. Naime, na pakovanju lepo pise (od strane proizvodjaca) da je jedna doza L-Carnitina 15ml,a na engleskom je navedeno kao tablespoonful, na sprski je prevedeno kao kasicica, a sada mene jednostavno buni cinjenica" Da li jedna kafena kasicia ima 15ml?", iskreno, mislim da se radi o supenoj kasicici?

Iskreno, ja sam uzeo jednu supenu kasicicu pola sata pre treninga, i planiram jednu pre spavanja.
Sta mislite o tome? Moze li skoditi?
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 18 upita.