TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 02:21:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako resiti problem "Zivotne gojaznosti"?  (Pročitano 2014 puta)
Yamato33
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2019, 07:20:41 posle podne »

Mislim da retko ko je ovde pokrio temu "Zivotne gojaznosti".Sigurno se pitate sta je "Zivotna Gojaznost"? To su osobe koje se od detinjstva bore sa viskom kilograma.U te osobe spadaju ljudi koji se bore sa 10-15 kilograma do cak 60 kilograma viska ! Moj licni primer je da sam ja vec u osmom razredu osnovne skole ima "skromnih" 130 kg ! Sada imam 27 godina I uspeo sam nakon par godina ekstremnog "kaznjavanja" I razbijanja povelikog broja "psihickih blokada",koje cak u nekim slucajevima dovode I do teske psihoze,da svedem kilazu na nemaetljivih osamdesetak kilograma (sa flukcijama od 5-10kg u zavisnosti sopstvenog angazovanja I pozrtvovanja), ali mi I dalje izmice konaci deo slagalice koja bi mi omogucila da jednom za svagda resim taj problem I dovedem kilazu u "normalne" granice bez prevelikih osilacija koje me stalno prate. Sada moje pitanja svima vama kako se psihicki I fizicki izboriti sa "Zivotnom Gojaznoscu"?Zanimaju me vasi saveti,zamerke,iskustva I sve ostalo sto se tice ove teme.Mislim da je korisno razmotriti ovu temu koja ne bi samo meni pomogla nego I svima koji se suocavaju sa istim problemom.    P.S (Zamolio bi samo bez komentara "Sta bi bilo kad bi bilo","Zasto mama I tata nisu bilo odgovorniji?!" Itd.Svako je iz nekog razloga u svom zivotu dosao do tog problema, ovde bi vole da se fokusiramo na resenje takvog problema !
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 17 upita.