TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:25:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slepo crevo  (Pročitano 3101 puta)
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2019, 02:20:52 posle podne »

Pozdrav,  pre 4 meseca puklo mi je slepo crevo i imao sam operaciju. Pre toga trenirao sam godinu ipo kick box i godinu i par meseci teretana. Da naglasim samo dok sam trenirao kick box kuci sam dizao tegove i radio body weight vezbe. Pre par nedelja radio sam zgibove, propadanja i sklekove i nemam nikakve simptome da nesto nije u redu (zbog kile). Dakle, planirao sam da pocnem s teretanom ponovo, da li je to preporucljivo s obzirom na moje prethodno stanje? Naravno nisam planirao da odmah idem 90kg benc nego polako, postepeno i umereno.

I jos jedno pitanje, od kada sam poceo da treniram dobio sam 21kg 8), ali imam mali procenat masnoce (ectomorf) :(, ishrana mi je normalna od UH pirinac, ovsene, hleb, od proteina meso, mleko, sir, jaja, koliko god da jedem ne mogu da podignem procenat masnoce. Planiram da na tu ishranu ubacim ulja i sejk. Sejk bi se sastojao od cokoladnog mleka, banana, kiki riki puter, ovsene, med, protein, sladoled, u zavisnosti koliko stavljam kolicinski imao bi od 1400-2100 kalorija i oko 100 g proteina. Razmisljao sam da stavim i kokosovo ulje, ali je skupo. Ubacio bih ga u dorucak (posto ujutru skoro da nemam apetit) i pred spavanje(jer se tad sporije vari hrana i veca je sansa da se pretvore u masti). Ako ne dobijem zeljene rezultate ubacio bih ga i negde izmedju obroka. Za moju tezinu je potrebno unositi 3k kalorija (za suficit), a ja bih od dva sejka imao vec 3k da kazem i od ishrane jos nekih 2k. Sta mislite o tome? 
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 17 upita.