TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:06:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slepo crevo  (Pročitano 3102 puta)
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #31 poslato: Novembar 02, 2019, 01:04:15 posle podne »

Nije mi bas maksimum, mislim da bih mogao do 100 da idem, ali ne zurim se nigde, vreme je na mojoj strani..
Krenuo sam sa 40 40 50 50 kg, pa sledeci trening 40 50 50 60, onda 40 50 60 70, pa 50 60 70 80 (4 serije svak put)
Stigao sam na 80 kroz 3 mozda 4 nedelje.
Trenutno radim ledja ramena, grudi triceps, biceps podlaktica, noge. Vezbam 5-6 puta nedeljno, volim da vezbam pa cesto i na dan pauze odem u gym, (iako znam da je bitan oporavak itd.) Imao sam ovakav raspored jer nisam mogao sve vezbe da radim pa mi je bilo najzgodnije tako, ali pocelo je da mi prija, vise posvetim paznju ledjima, a i stavljam akcenat na podlakticu zato imam poseban dan za nju i biceps(iako je to mala grupa misica itd), iako bi mozda bilo bolje uz ledja da ih radim. Sledeci put cu mrtva dizanja malo povecati da vidim kako reagujem.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #30 poslato: Novembar 01, 2019, 10:23:39 pre podne »

Koliko puta ned.imaš trening? Kako je raspoređen?

Ok za izdržaj, već si odradio solidne kilaže za svoje stanje, tako da bih ti poslala druge vežbe za trbušne mišiće...

Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #29 poslato: Novembar 01, 2019, 10:21:59 pre podne »

Pozdrav Aleksandra, cisto da se javim. Radio sam sve vezbe sem cucnja. Cak i mrtva, ali sa 60 kg. Benc sam krenuo, dizao sam svaki trening po 10kg vise, tako da sam zadnji put radio sa 80kg i bilo je sve u redu. Zanemario sam malo izdrzaj u zadnje vreme, uglavnom povecao sam tezine na skoro svim vezbama. Da nastavim tako ili?

Pozdrav
Odlično, ako ti je to trenutni maksimum, zadrži se neko vreme na tim težinama.
Za benč, sa kojim opterećenjem si krenuo? i za koje vreme (koliko dana) si stigao do 80kg?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #28 poslato: Oktobar 30, 2019, 09:23:38 pre podne »

Slažem se sa Bobanom, ako nemas smetnji tokom treninga onda bi već trebao bolje da organizujes trening.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #27 poslato: Oktobar 30, 2019, 12:58:02 pre podne »

Ako vec mjesec dana radis po navedenom principu i nemas određene smetnje, bolove, probadanja itd... Mogao bi postepeno i da uvodis neki odredjen sistem treninga. Nista pretjerano jako, ali opet da imas neki red vjezbi po kojem bi se vodio.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Sačuvana
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 29, 2019, 10:38:31 posle podne »

Pozdrav Aleksandra, cisto da se javim. Radio sam sve vezbe sem cucnja. Cak i mrtva, ali sa 60 kg. Benc sam krenuo, dizao sam svaki trening po 10kg vise, tako da sam zadnji put radio sa 80kg i bilo je sve u redu. Zanemario sam malo izdrzaj u zadnje vreme, uglavnom povecao sam tezine na skoro svim vezbama. Da nastavim tako ili?
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 15, 2019, 09:42:43 posle podne »

Odlicno. Svakako pazi na opterecenja..slazem se.
Bolje polako napredovati
Sačuvana
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 15, 2019, 09:32:28 posle podne »

Osecam se odlicno, bas danas sam probao presu za noge i nisam imao znakove neprijatnosti. Sutra mozda probam benc sa nekom skromnom tezinom i s bucicama na kosoj klupi. Uglavnom radim 40-70% tezine. Cucanj i mrtva dizanja jos uvek ne bih pocinjao.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #23 poslato: Oktobar 15, 2019, 05:09:30 posle podne »

Jesi li radio i druge vežbe do sada koje ti nisu prijale tipa benč, čučanj, za zadnju ložu.....?
Kako je opšte stanje?
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #22 poslato: Oktobar 09, 2019, 04:21:09 posle podne »

Da. Na plankove sam i mislila. Mada, vec na pola ovog meseca cu ti poslati i dodatne za trbusne.
Redovno se istezi
Sačuvana
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #21 poslato: Oktobar 09, 2019, 03:59:58 posle podne »

Ledja radim redovno, sto se tice trbusnjaka nisam imao neki poseban dan za njih, mislio sam da bih trebao da izbegavam te vezbe sa dizanjem itd? Radio sam samo izdrzaj.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 09, 2019, 03:51:57 posle podne »

Odlicno. Radi one koje ti prijaju. Ne treba da osecas bol.
I ne smes izbaciti vezbe za trbusne/ ledjne. Njih bi trebalo stalno da radis?
Sačuvana
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #19 poslato: Oktobar 09, 2019, 03:46:14 posle podne »

Pozdrav Aleksandra, samo da se javim. Idem vec 9 dana i sve je u redu. Radio sam 3 dana pa 1 dan pauza.(ledja ramena, ruke, noge) Znam da nije neki raspoted, ali za pocetak tako dok se ne naviknem na vezbe pa cu posle ubaciti stari raspored. S vremena na vreme se javi nego peckanje, ali nista bitno, nista ne boli itd. Radio sam cak i noge (ali bez cucnja, prese i one vezbe za zadnju lozu sto se legne, znaci samo iskorak, masina za quad i listovi). Ubacio sam i dosta vezbi za ramena, uz ove vase vezbe. Grudi sam radio samo na spravi onu vezbu, za ostale mislim da bi mi bilo dosta neprijatno, jedino mozda propadanja. Benc i ostalo ne osecam da bi mi bilo prijatno. Ubacicu i ove vase druge vezbe sem Dumbbell Pull-Overa, jer ne osecam se bas prijatno kad legnem. Sada sam na 81kg.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #18 poslato: Septembar 26, 2019, 05:59:46 posle podne »

Super. Bitno da nema bola, "žiganja" itd.
čujemo se
Sačuvana
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #17 poslato: Septembar 26, 2019, 05:33:59 posle podne »

Pozdrav Aleksandra, radim skoro dve nedelje izdrzaj i po malo sklekove. Pocetkom meseca krecem u gym, za pocetak radicu one vezbe koje ste mi rekli pa cu javiti kako ide. :D 
Za sada je sve dobro.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.