TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:11:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prodajem Lipo-6 black ultra concentrate  (Pročitano 1314 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Mart 08, 2020, 01:34:19 pre podne »

Ja sam koristio pomenuti sagorevač, 2 x1, tj. 1 kapsula ujutru, a druga kasno popodne( naravno, uzimajući u obzir "ličnu" toleranciju na kofein i sl. stimulativne sastojke)...doduše vidim da je "zvanična" preporuka 1 x 1...sve u svemu, slažem se sa predlogom kolege Dušana oko pažljivijeg odabira sagorevača u zavisnosti od sastava, kao i sadržaja stimulativnih sastojaka
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #5 poslato: Mart 08, 2020, 01:01:13 pre podne »

Kako si koristio sagorevač? Koje doze i jel samo pre treninga ili ?
Sačuvana
pakito79
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2020, 11:40:13 pre podne »

Prvo i osnovno pravilo dobrog doziranje sagorevača( da si pročitao pažljivije text podeljen u pvt poruci bilo bi lakše) je pravilno titriranje doze...dakle, kreće se sa pola doze da se prvo utvrdi tolerancija na sastojke, pa se posle nekoliko dana koristi "puna doza"...

Sasvim sigurno da si (pre)osetljiv na kofein i neke stimulativne sastojke...idalje kažem da je sagorevač "korektan", ali adekvatno doziranje i oprez potrebni...

Nekada i "priče" o neželjenim efektima sagorevača masti, mogu autosugestivno dovesti do problema...ali opet, cilj na nije da narušimo zdravlje ni po koju cenu...

A jesi li skorije merio krvni pritisak? Rađen ekg( u miru)?

Pritisak mi je od malena nizak 100/60 a ekg mi je zadnji bio dobar na lekarskom pregledu. Vrlo rado bih ja prepolovio dozu ali je u kapsuli.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2020, 12:31:05 pre podne »

Prvo i osnovno pravilo dobrog doziranje sagorevača( da si pročitao pažljivije text podeljen u pvt poruci bilo bi lakše) je pravilno titriranje doze...dakle, kreće se sa pola doze da se prvo utvrdi tolerancija na sastojke, pa se posle nekoliko dana koristi "puna doza"...

Sasvim sigurno da si (pre)osetljiv na kofein i neke stimulativne sastojke...idalje kažem da je sagorevač "korektan", ali adekvatno doziranje i oprez potrebni...

Nekada i "priče" o neželjenim efektima sagorevača masti, mogu autosugestivno dovesti do problema...ali opet, cilj na nije da narušimo zdravlje ni po koju cenu...

A jesi li skorije merio krvni pritisak? Rađen ekg( u miru)?
« Poslednja izmena: Mart 07, 2020, 12:35:19 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2020, 11:28:41 pre podne »

To je odličan sagorevač, šteta  što ti smeta i nadam se da će se neko javiti na oglas :)
Sledeći put prvo neki l-carnitin ili neki suplement sa manje kofeina dok ne vidi kako reagujes  na kofein i kolike ti doze odgovaraju :)
Sačuvana
pakito79
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2020, 11:01:41 pre podne »

Prodajem Lipo-6 black ultra concentrate, kupljen u Pansportu. Prodajem ga ispod cene, ostalo je 58 kapsula. Cena je 3000 din.
Razlog zbog kojeg ga prodajem je taj što mi sagorevač ne odgovara, imam tahikardiju, zbog veće doze kofeina u njemu, a ja na kofein nisam naviknut, ne pijem nikada ni kafe, energetska pića, čajeve samo kada sam bolestan..

Sagorevač je odličan savetovan od stručnjaka iz pansporta

Kontakt na pm ukoliko je neko zainteresovan.
« Poslednja izmena: Mart 06, 2020, 11:14:54 pre podne od strane pakito79 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 18 upita.