TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 11:15:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nedzmin Ambeskovic  (Pročitano 2220 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #63 poslato: Avgust 03, 2021, 01:44:08 posle podne »

https://source.ba/clanak/Haris/575127/Nedzmin-nam-je-rekao-da-smo-umalo-prisustvovali-pucanju-misica--Da-nisam-stao-otcijepio-bi-mi-se-cijeli-triceps?fbclid=IwAR1C_8MtaAgZ82JS_ER_mYt6DRiimu50NGphAmA2-RvN13Q5lXClZOziO8w

Nedzmin se ovih dana priprema za veliko takmičenje u deadliftu u engleskom Manchesteru, a tim povodom smo i razgovarali s njim.
Razgovarali smo o treninzima, prehrani pred velika takmičenja, povredama, ali i sponzorima, te na koji način se finansira.
Nedžmin nam je rekao da smo umalo prisustvovali pucanju mišića: Da nisam stao, odcijepio bi mi se cijeli triceps!

Preuzeto sa source.ba
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #62 poslato: Jul 28, 2021, 11:41:31 pre podne »

Znam,zato sam tako i rekao.Ti si bio malo skeptican,ali trener sa kim radi je poznat u celom svetu i on licno ne bi prihvatio da rade zajedno ako ne bi mislio da je moguce da Nedzmin bude bolji nego sto je bio pre 2 godine.Ja mislim da ce do takmicenja jos ta cifra ici gore.Iskreno misljenja sam da svetski rekord niko nece srusiti,ali mislim da ce Makarov i Nedzmin voditi veliku bitku! ;)
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #61 poslato: Jul 27, 2021, 09:55:54 posle podne »

Da, odlican lift. Neočekivano sa moje strane iskreno.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #60 poslato: Jul 27, 2021, 03:33:55 posle podne »

https://www.facebook.com/nedzminzahidaambeskovic/videos/1224738787966434
Evo lifta koji mu je pre 2 godine na Giants Liveu ponistena iz razloga jer nije ispravio noge sto po mojoj slobodnoj proceni nije istina,ali su mu onda oduzeli ovaj lift,ipak Nedzmin uprkos svim skepticima je pokazao kako se na njega mora racunati kada je svetski rekord u deadliftu u pitanju.Puno lakse je digao sad ovih 455kg inace to je ravno 1000 funti nego pre desetak dana onih 425kg.Svaka cast Nedzmine i zelim ti puno srece na Giants Live takmicenju!!!!
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #59 poslato: Jul 13, 2021, 09:35:34 posle podne »

Iskreno mislim da to nema, bas treba puno toga da se poklopi da bi rezultat bio kako je i zamislio.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #58 poslato: Jul 13, 2021, 02:41:18 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=DdGrJML9UMw

Na danasnjem treningu je radio mrtvo dizanje sa 425kg x 2 ponavljanja.Brzo ga je odlepio od tla ali kad se trebao ispraviti onda su mu se pocele tresti noge isto tako i kod drugog pokusaja pa me to plasi malo.Jos uvek ima vremena,jos ce raditi za desetak dana mrtvo dizanje sa 450kg i ako to uradi na treningu onda sam misljenja da ce na takmicenju uraditi puno vise,jer njega publika zna da ponese.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #57 poslato: Jun 21, 2021, 06:22:49 pre podne »

Isto je i u formuli 1.Nikad nece biti isto voziti za veliki tim kao sto je mercedes ili za neki manji tim koji jedva opstaje.Jer mozda je vozac koji vozi za manji tim bolji od ovoga u mercedesu ali dzabe kada ovaj vozac u mercedesu ima bolji auto koji je puno brzi od ostalih.Sa ovime hocu reci da si u pravu,ali i to da je ova stvar prisutna u skoro svakom sportu.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #56 poslato: Jun 20, 2021, 10:06:54 posle podne »

Novac od ljudi koji proizvode opremu je definitivno ispred svega ostalog. Kao i inače u svemu. Jednostavno nešto što za mene neće nikada biti realno stanje snage.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #55 poslato: Jun 20, 2021, 01:40:57 pre podne »

I ja sam uvek cenio raw dizanje od dizanja u opremi,jer uzmimo u obzir majicu za benc.Neko ko ima para kupice najnoviju majicu za benc,troslojnu.Benceri danas u troslojnoj majici rade benc sa 500 kg,dok je raw rekord 350 kg...a ko nema para uzece jednoslojnu i gurmuce 300 kg.Mozda ovaj takmicar koji je gurnuo 300 kg u jednoslojnoj majici jaci u raw bencu od ovog sto moze sebi da priusti  troslojnu majicu,ali dzabe....

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Uvek bilo i biće, takmičenje sa opremom ne smatram kao fer plej takmičenje upravo iz razloga koji si naveo.
Ja cenim njihov rad i trud,jer dizati u troslojnoj majici treba znati i treba znati iskoristiti tu pomoc sto ti majica daje.Sa druge strane treba i drzati taj teg od 500 kg u rukama,ni to nije lako.Ja bih sam voleo da onaj koji se takmici u opremi taj da se takmici sa onim koji ima istu ili slicnu opremu.Napraviti i kod njih kategorije da takmicar sa jednoslojnom opremom moze da se takmici sa takmicarem koji isto ima jednoslojnu,ako shvatas sta hocu da kazem.Ali tako je to i u drugim sportovima.Uzmimo u obzir formulu 1.Tamo da bi znali ko je najbolji vozac trebali bi dati svakome ista kola,a ne gde je tehnika bolja jer imaju vise para da pobeduje...

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Djordje_raw
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


https://www.instagram.com/djordjeraw/

« Odgovor #54 poslato: Jun 20, 2021, 01:28:06 pre podne »

I ja sam uvek cenio raw dizanje od dizanja u opremi,jer uzmimo u obzir majicu za benc.Neko ko ima para kupice najnoviju majicu za benc,troslojnu.Benceri danas u troslojnoj majici rade benc sa 500 kg,dok je raw rekord 350 kg...a ko nema para uzece jednoslojnu i gurmuce 300 kg.Mozda ovaj takmicar koji je gurnuo 300 kg u jednoslojnoj majici jaci u raw bencu od ovog sto moze sebi da priusti  troslojnu majicu,ali dzabe....

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Uvek bilo i biće, takmičenje sa opremom ne smatram kao fer plej takmičenje upravo iz razloga koji si naveo.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #53 poslato: Jun 17, 2021, 10:55:35 posle podne »

I ja sam uvek cenio raw dizanje od dizanja u opremi,jer uzmimo u obzir majicu za benc.Neko ko ima para kupice najnoviju majicu za benc,troslojnu.Benceri danas u troslojnoj majici rade benc sa 500 kg,dok je raw rekord 350 kg...a ko nema para uzece jednoslojnu i gurmuce 300 kg.Mozda ovaj takmicar koji je gurnuo 300 kg u jednoslojnoj majici jaci u raw bencu od ovog sto moze sebi da priusti  troslojnu majicu,ali dzabe....

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #52 poslato: Jun 17, 2021, 10:41:55 posle podne »

Bas glupost. Gurtne i nekako, ali sve ostalo unistava ovaj sport.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #51 poslato: Jun 16, 2021, 08:28:19 posle podne »

Da,celo vreme kada su vece tezine radi u metalovoj opremi.Da li ce na takmicenju morati da radi raw ne verujem,jer je i Edi svojevremeno tih famoznih 500 kg radio u opremi,isto kao i Thor jos famoznijih 501 kg.Stavise Thor je radio u Inzerovoj opremi za deadlift.I dopustene su im gurtne zbog lakseg hvata.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #50 poslato: Jun 16, 2021, 08:07:17 posle podne »

Nisam siguran, ali mislim da ovdje radi u metalovoj opremi? Bas cudno ako se vec ide raw na takmičenju.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #49 poslato: Jun 15, 2021, 03:03:32 posle podne »

Opet se vraca vecim kilazama sada radi mrtvo dizanje sa 377,5 kg x 4 ponavljanja.Jeste ovo jos daleko od onoga sto mu je cilj,ali ja mislim da i on i njegov trener,koji je bio trener i Thoru Bjornssonu i vise ljudima u powerliftingu znaju sta rade. ;)
Postepeno rade,daje mu da radi vise ponavljanja sa umereno velikim tegom kao i sad,kao i velike kilaze a pravi i deload gde ustvari odmara takmicara.
https://www.facebook.com/nedzminzahidaambeskovic/videos/1197615627345417
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.