TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:56:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plava srca  (Pročitano 934 puta)
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #2 poslato: Decembar 22, 2021, 10:36:50 posle podne »

Pozdrav

Ne može da se vidi upotreba anabolika tim vrstama analiza. Za to postoje druge metode i sigurno ne ulaze kod tebe za provjeru.

Sto se tiče samog plavog srca koji je bio popularan 80’ godina prošlog vijeka a kod nas još uvijek jer je dosta pristupačan sa cijenom.

Ne preporučujem isti bilo kome, posebno ne jednom rekreativcu koji nema takmičarske ambicije i trenira tek dvije godine.


U slučaju da se odlučiš za isti, posledice su sledeće :

Povišeni enzimi jetre
Narušen lipidni panel
Krvna slika
Hormoni
Akne
Retencija vode
Libido nakon prestanka

E sad, u zavisnosti koliko dugo bi isti koristio i koliko dugo, problemi mogu biti manji i veći, u zavisnosti od našeg organizma tj kako ga isti podnosi.

Sa anabolicima je uvijek lutrija i oporavak može kod nekog biti jako brz po prestanku dok kod nekog jako spor.

Nakon odradjene kure radi se obično PCT da bi se hormoni ponovo doveli u red.

Mislim da nisi uopšte dovoljno informisan i da možeš sebi puno vise stete nanijeti nego li uopšte koristi.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
DusanMadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2021, 12:28:49 pre podne »

Zdravo drugari! Ukratko, treniram vise od 2godine ishrana kao i rezultati sve top. Međutim odlucio sam se da probam jednu kuru plavih srca. Samo jednu 😁. Znam da nije potrebno i da nije zdravo i td, to zanemarimo ovde sam da pitam za posledice odnosno ja radim posao koji je zahteva na 3 meseca lekarski pregled, tu gledaju krv, ultra zvuk i td.... Da li tu mogu da vide da koristim supstance koje su zabranjene i da sebi napravim problem. Citam da su steroidi zakonom zabranjeni. Da napomenem da imam 27god i da sam pre par dana proverio hormon testosterona u krvi i jako mi je nizak 9.7nmol/L.
Drugo pitanje je kada bi uzeo jednu kuru plavih srca verovatno testosteron ce da se poveca podosta, da li se on kasnije vrati u normalu kad telo pocne opet da luci svoj a ne uzima vestacki. Hvala!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 17 upita.