TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:30:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Teretana i plivanje  (Pročitano 588 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2022, 04:12:25 posle podne »

Plivanje je definitivno jedna od najboljih fizičkih aktivnosti.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #5 poslato: Jun 14, 2022, 02:14:54 posle podne »

Tek sad sam primetila koliko sam izgrešila pri kucanju. Meni je plivanje generalno jedan od omiljenih aktivnosti i svima preporučujem. Dosta puta smo neke sportske povrede oporavljali plivanjem .
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #4 poslato: Jun 14, 2022, 01:48:50 posle podne »

Posto mi u Backoj Topoli imamo jedno divno vestacko jezero ja odmalena idem da plivam,i to se ni dan danas nije izmenilo,sa tim da sad prvo odradim trening pa onda odem na plivanje.I mogu vam reci da mene opusta.Nije to neki sprint niti maraton,plivam toliko da mi prija i posle se osetim kao nov,preporoden.Ne osecam napor,boljeg sam raspolozenja,gladniji sam,ali to kod mene nije nista novo,ja sam gladan roden.
Da i ja uglavnom isplivam samo po osecaju i do sledeceg treninga tegova sam kao nov, imam utisak da mi cak i ubrzava oporavak


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #3 poslato: Jun 14, 2022, 01:10:28 posle podne »

Posto mi u Backoj Topoli imamo jedno divno vestacko jezero ja odmalena idem da plivam,i to se ni dan danas nije izmenilo,sa tim da sad prvo odradim trening pa onda odem na plivanje.I mogu vam reci da mene opusta.Nije to neki sprint niti maraton,plivam toliko da mi prija i posle se osetim kao nov,preporoden.Ne osecam napor,boljeg sam raspolozenja,gladniji sam,ali to kod mene nije nista novo,ja sam gladan roden.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2022, 11:30:49 pre podne »

Ja nekako nemam utisak da plivanje ne može previše da opusti. Jer angažuju se mišići, ima neki intenzitet. Jedino ako plutaju...  ;D
« Poslednja izmena: Jun 14, 2022, 02:08:40 posle podne od strane drAnita Mrdakovic » Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2022, 08:34:43 posle podne »

Neki kazu da praktikuju u toku leta plivanje posle treninga sa tegovima i da ih odlicno opusta, drugi ipak tvrde da ih previse opusta i da lakse dolazi do povreda u treningu sa tezinama. Sta vi mislite?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.045 sekundi sa 19 upita.