TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:06:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 114 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efekti alkoholnih pića na naš organizam  (Pročitano 49334 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1076 poslato: Jul 20, 2023, 03:12:29 posle podne »

Mislim da je opšti zaključak da alkohol ne treba uopšte uzimati ili što manje.
Ja sam za to da se uopste ne koristi.

Tvoje misljenje.
Naravno i stojim iza toga iz vise razloga i kao sportista i kao obican covek.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Slažem se i podržavam!
Hvala ti,vec sam pomislio da sam sam i da  samnom nesto nije u redu,ali sad vec vidim da smo na dobrom putu.
Ima dosta ljudi koji su antialkoholičari samo oni manje pričaju o tome i manje se primećuju pošto je postalo društveno poželjno da može da se popije i da je red da se nazdravi.
da,i ta pojava mi nikad nece biti jasna!Ja sam ponosan sto sam antialkoholicar i uopste mi ne smeta.Ko hoce neka pije,ja znam da necu a znam i zasto necu.
E to jeste strašno što su antialkoholičari uvek na meti podsmeha i kritikovanja.

Ja to nisam primetio....
Mozda zato sto nisi antialkoholicar... ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1075 poslato: Jul 20, 2023, 03:11:34 posle podne »

Nisam baš ot početka ispratila konverzaciju o nedostupnim divljim predelima ali sad videh da ste spominjali.
Napomenula bih da kod nas ima itekako mnogo divljih brdsko-planinskih delova na jugu Srbije. Recimo ispod Vranja i Kuršumlije, nisu poznati, retko ko zalazi tamo. Zato ako tražite izazov preporučujem
 Svakako nije kao Amazon ali za početak je dovoljan izazov.
Možemo da se dogovorimo nekada svi da idemo. Mada vidim ja da ćemo na putu za šumu da završimo u kafani ;D ;D ;D

Prvo u kafanu pa u sumu 😁
Ali Dule bez alkohola u kafani! ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1074 poslato: Jul 20, 2023, 03:10:32 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....
Jeste. A i sve se može namestiti i još lakše se mogu iscenirati različite situacije.

Dragi ljudi, sve je scena.
Svesni smo,samo je on to hteo da prikaze ustvari da nas nauci sta i kako da radimo ako se mnademo utakvoj/toj situaciji....verujem da je to vise bio edukativnog karaktera nego da li stvarno on to tako radi u realnom zivotu....
Jeste. Možemo i tako da shvatimo suštinu te emisije. Snalaženje u prilikama koje su praktično strane savremenom čoveku.
  A takve ce ostati :D
Pored kompa i mobilnog, ne možemo doći u takve situacije ;D

hahahahahahaa, tako mu dodje :D
ALi bez zezancije, gde mi sad mozemo da se nadjemo u takvoj situaciji?
Nema gde. Svi smo na asfaltu i jurimo automobilima. Nema kontakta sa prirodom, a da ne govorim o mogućnosti da se neko od nas nađe u nekoj divljini.

Jedino ako je neko bas ljubitelj planinarenja u nedostupnim predelima....
To da. Kod nas konkretno malo teže. U nekim zemljama svakako.

Na sta mislis kada kazes- malo teze?
Nemamo toliko nedostupnih i divljih predela. Možda neki delovi Stare planine.

Kako nema, toliko planina ima neprohodne delove..... mislim svaka u Srbiji
Jeste. Smatram da nije toliko izraženo, kao u nekim drugim krajevima sveta,.

Ok, ne poredimo sa Amazonom. Ali i ovde ako se izgubis, moras se snaci... neprohodni tereni....
Možemo da se dogovorimo da idemo svi zajedno. Pa ako se izgubimo, ko će koga da pojede ;D

Meni se ne vidja ovaj predlog 😁
Plasis se da bi bio pojeden? ;D ;D ;D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1073 poslato: Jul 20, 2023, 03:09:49 posle podne »

i mi koji nismo bili izvidjaci smo svasta radili. :)
Onda bi se i ti snasao.A ovi danasnji klinci koji nisu ni bili u sumi?Naravno ima izuzetaka.

Koji nisu bili ni na dvoristu
Salimo se ali ja mislim da zaista postoje takvi....

Ja ih znam par....
Zna ih svako nazalost,zato i treba da sto vise uticemo na ljude da se takve stvari sto rede desavaju.

Tu vec treba na roditelje uticati..
Negde moramo poceti.

Generalno sa svih strana.
Onda mozemo poceti generalno sa svih strana.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Da postoji podrska svih strana, mozda bi i moglo....
Na sta konkretno mislis?

Pa i na roditelje, zemlju, sistem, sve mora biti u istom smeru....
« Poslednja izmena: Jul 23, 2023, 06:09:11 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1072 poslato: Jul 20, 2023, 03:08:07 posle podne »

Inače je veliki paradoks ali ni malo retka pojava da mnogi sportisti piju ili puše ili oba. Čini mi se da najčešće konzumiraju alkohol u većim količinama čim imaju priliku za neku pauzu od treninga.
To sam i ja primetio,znaci ili je van sezona ili nema treninga i onda oni kao da hoce da nadoknade...mada mi to uopste nije jasno jer sa tim samo svoje telo ugrozava....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1071 poslato: Jul 20, 2023, 03:06:16 posle podne »

Miki, odlično je što si uočio svoje nedostatke i prestao sa lošom navikama. Kada bi svi tako gde bi nam kraj bio.
Hvala ti puno!
Mada sam perfekcionista i zelio bih jos malo da smanjim hranu,samim tim i telesnu tezinu i mozda bih onda bio zadovoljan,mada bih onda okruzenje oko sebe "gnjavio" da i oni zive tako. ;D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1070 poslato: Jul 20, 2023, 06:11:26 pre podne »

Mislim da je opšti zaključak da alkohol ne treba uopšte uzimati ili što manje.
Ja sam za to da se uopste ne koristi.

Tvoje misljenje.
Naravno i stojim iza toga iz vise razloga i kao sportista i kao obican covek.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Slažem se i podržavam!
Hvala ti,vec sam pomislio da sam sam i da  samnom nesto nije u redu,ali sad vec vidim da smo na dobrom putu.
Ima dosta ljudi koji su antialkoholičari samo oni manje pričaju o tome i manje se primećuju pošto je postalo društveno poželjno da može da se popije i da je red da se nazdravi.
da,i ta pojava mi nikad nece biti jasna!Ja sam ponosan sto sam antialkoholicar i uopste mi ne smeta.Ko hoce neka pije,ja znam da necu a znam i zasto necu.
E to jeste strašno što su antialkoholičari uvek na meti podsmeha i kritikovanja.
Uvek sam ismevan zbog toga,doduse sada vec ne od strane drugara,oni su vec prihvatili da ja ne pijem,nego od strane poznanika i od onih koji me ne znaju,ali sada se vec ne nerviram zbog toga.
Mene su nekada zezali neki drugovi, ali ne nešto preterano. Ali uvek je to predmet šale kada neko ne pije. Nekima je u početku bilo i čudno što ne pijem.

Na daj, sta se koga tice da li pijes ili ne...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1069 poslato: Jul 20, 2023, 06:10:26 pre podne »

Mislim da je opšti zaključak da alkohol ne treba uopšte uzimati ili što manje.
Ja sam za to da se uopste ne koristi.

Tvoje misljenje.
Naravno i stojim iza toga iz vise razloga i kao sportista i kao obican covek.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Slažem se i podržavam!
Hvala ti,vec sam pomislio da sam sam i da  samnom nesto nije u redu,ali sad vec vidim da smo na dobrom putu.
Ima dosta ljudi koji su antialkoholičari samo oni manje pričaju o tome i manje se primećuju pošto je postalo društveno poželjno da može da se popije i da je red da se nazdravi.
Tako je. Kao da treba nas da je sramota što ne pijemo. Neki pacijenti mi sa ponosom kažu da konzumiraju cigare. Za alkohol i ne pitam.
Alkohol se nazalost podrazumeva.... :(
Ma da. Samo da napomenem da je naučno dokazano da postoji sinergističko dejstvo alkohola i duvana, dakle udruženo, na nastanak određenih kancera, kao što je rak grkljana.
Sta cemo sa Coca Colom?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1068 poslato: Jul 20, 2023, 06:09:12 pre podne »

Mislim da je opšti zaključak da alkohol ne treba uopšte uzimati ili što manje.
Ja sam za to da se uopste ne koristi.

Tvoje misljenje.
Naravno i stojim iza toga iz vise razloga i kao sportista i kao obican covek.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Slažem se i podržavam!
Hvala ti,vec sam pomislio da sam sam i da  samnom nesto nije u redu,ali sad vec vidim da smo na dobrom putu.
Ima dosta ljudi koji su antialkoholičari samo oni manje pričaju o tome i manje se primećuju pošto je postalo društveno poželjno da može da se popije i da je red da se nazdravi.
Tako je. Kao da treba nas da je sramota što ne pijemo. Neki pacijenti mi sa ponosom kažu da konzumiraju cigare. Za alkohol i ne pitam.

Sa ponosom- cigarete? 😁
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1067 poslato: Jul 20, 2023, 06:08:20 pre podne »

Mislim da je opšti zaključak da alkohol ne treba uopšte uzimati ili što manje.
Ja sam za to da se uopste ne koristi.

Tvoje misljenje.
Naravno i stojim iza toga iz vise razloga i kao sportista i kao obican covek.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Slažem se i podržavam!
Hvala ti,vec sam pomislio da sam sam i da  samnom nesto nije u redu,ali sad vec vidim da smo na dobrom putu.
Ima dosta ljudi koji su antialkoholičari samo oni manje pričaju o tome i manje se primećuju pošto je postalo društveno poželjno da može da se popije i da je red da se nazdravi.
da,i ta pojava mi nikad nece biti jasna!Ja sam ponosan sto sam antialkoholicar i uopste mi ne smeta.Ko hoce neka pije,ja znam da necu a znam i zasto necu.
E to jeste strašno što su antialkoholičari uvek na meti podsmeha i kritikovanja.

Ja to nisam primetio....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1066 poslato: Jul 19, 2023, 08:12:28 posle podne »

Mislim da je opšti zaključak da alkohol ne treba uopšte uzimati ili što manje.
Ja sam za to da se uopste ne koristi.

Tvoje misljenje.
Naravno i stojim iza toga iz vise razloga i kao sportista i kao obican covek.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Slažem se i podržavam!
Hvala ti,vec sam pomislio da sam sam i da  samnom nesto nije u redu,ali sad vec vidim da smo na dobrom putu.
Ima dosta ljudi koji su antialkoholičari samo oni manje pričaju o tome i manje se primećuju pošto je postalo društveno poželjno da može da se popije i da je red da se nazdravi.
da,i ta pojava mi nikad nece biti jasna!Ja sam ponosan sto sam antialkoholicar i uopste mi ne smeta.Ko hoce neka pije,ja znam da necu a znam i zasto necu.

Tako je. I svako ljudsko bice pravi sopstvene izbore.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1065 poslato: Jul 19, 2023, 08:11:22 posle podne »

Nisam baš ot početka ispratila konverzaciju o nedostupnim divljim predelima ali sad videh da ste spominjali.
Napomenula bih da kod nas ima itekako mnogo divljih brdsko-planinskih delova na jugu Srbije. Recimo ispod Vranja i Kuršumlije, nisu poznati, retko ko zalazi tamo. Zato ako tražite izazov preporučujem
 Svakako nije kao Amazon ali za početak je dovoljan izazov.
Možemo da se dogovorimo nekada svi da idemo. Mada vidim ja da ćemo na putu za šumu da završimo u kafani ;D ;D ;D
Naravno,to se podrazumeva. ;) ili u Ferdinandu na gomboce. ;)

Nemoj opet sa gombocima, ko Boga te molim 😂
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1064 poslato: Jul 19, 2023, 08:10:03 posle podne »

Nisam baš ot početka ispratila konverzaciju o nedostupnim divljim predelima ali sad videh da ste spominjali.
Napomenula bih da kod nas ima itekako mnogo divljih brdsko-planinskih delova na jugu Srbije. Recimo ispod Vranja i Kuršumlije, nisu poznati, retko ko zalazi tamo. Zato ako tražite izazov preporučujem
 Svakako nije kao Amazon ali za početak je dovoljan izazov.
Možemo da se dogovorimo nekada svi da idemo. Mada vidim ja da ćemo na putu za šumu da završimo u kafani ;D ;D ;D

Prvo u kafanu pa u sumu 😁
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1063 poslato: Jul 19, 2023, 08:09:11 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....
Jeste. A i sve se može namestiti i još lakše se mogu iscenirati različite situacije.

Dragi ljudi, sve je scena.
Svesni smo,samo je on to hteo da prikaze ustvari da nas nauci sta i kako da radimo ako se mnademo utakvoj/toj situaciji....verujem da je to vise bio edukativnog karaktera nego da li stvarno on to tako radi u realnom zivotu....
Jeste. Možemo i tako da shvatimo suštinu te emisije. Snalaženje u prilikama koje su praktično strane savremenom čoveku.
  A takve ce ostati :D
Pored kompa i mobilnog, ne možemo doći u takve situacije ;D

hahahahahahaa, tako mu dodje :D
ALi bez zezancije, gde mi sad mozemo da se nadjemo u takvoj situaciji?
Nema gde. Svi smo na asfaltu i jurimo automobilima. Nema kontakta sa prirodom, a da ne govorim o mogućnosti da se neko od nas nađe u nekoj divljini.

Jedino ako je neko bas ljubitelj planinarenja u nedostupnim predelima....
To da. Kod nas konkretno malo teže. U nekim zemljama svakako.

Na sta mislis kada kazes- malo teze?
Nemamo toliko nedostupnih i divljih predela. Možda neki delovi Stare planine.

Kako nema, toliko planina ima neprohodne delove..... mislim svaka u Srbiji
Jeste. Smatram da nije toliko izraženo, kao u nekim drugim krajevima sveta,.

Ok, ne poredimo sa Amazonom. Ali i ovde ako se izgubis, moras se snaci... neprohodni tereni....
Možemo da se dogovorimo da idemo svi zajedno. Pa ako se izgubimo, ko će koga da pojede ;D
Mene bi jeli mesecima,em najstariji em najveca telesna masa..... ;D ;D ;D
Hahahhahhaah postali smo žešće morbidni ;D  ;D ;D

Jezivo morbidni 😁
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1062 poslato: Jul 19, 2023, 08:07:59 posle podne »

Nisam baš ot početka ispratila konverzaciju o nedostupnim divljim predelima ali sad videh da ste spominjali.
Napomenula bih da kod nas ima itekako mnogo divljih brdsko-planinskih delova na jugu Srbije. Recimo ispod Vranja i Kuršumlije, nisu poznati, retko ko zalazi tamo. Zato ako tražite izazov preporučujem
 Svakako nije kao Amazon ali za početak je dovoljan izazov.

Dobar predlog! 😊
Sačuvana
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 114 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.