TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:04:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 114 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efekti alkoholnih pića na naš organizam  (Pročitano 49369 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #251 poslato: Septembar 23, 2022, 08:11:11 posle podne »

Recimo ja bih baš povezala pozitivnu sa alkoholom. Ne verujem da pozitivan čovek kome je sve pitam ima češću potrebu ili veću potrebu za alkoholom. Čim pribegavamo nekim stimulansi a ili sedativima znači da smo malo nervozniji.

A ja opet znam neke osobe koji hoce da popiju samo ako su raspolozeni...
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #250 poslato: Septembar 23, 2022, 01:43:38 posle podne »

Recimo ja bih baš povezala pozitivnu sa alkoholom. Ne verujem da pozitivan čovek kome je sve pitam ima češću potrebu ili veću potrebu za alkoholom. Čim pribegavamo nekim stimulansi a ili sedativima znači da smo malo nervozniji.
Maximalno se slazem!!!
Alkoholicari uglavnom pocinju da piju iz nekog nezadovoljstva i u alkoholu vide izlaz i dok su pijani sve im je ljubicasto,sve dok to ne postane bolest,ali onda je vec obicno kasno.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #249 poslato: Septembar 23, 2022, 01:41:59 posle podne »

Ima dosta ljudi kojima je alkohol odbojan, jeste manjina ali među sportistima ih je recimo malo više, takođe ljudi koji se od mlađih dana zdravo hrane i vode healthy lifestyle.

iskreno, toliko sportista poznajem i ne bih rekao da vecina sportista ne pije....
Slazem se,sa tim da ih vise znam koji puse mego koji piju.Nazalost ima i jednih i drugih.
Ja razumem da se voli neka nezdrava hrana, da se ima cheat meal i sve vezano za to. Ali cigare i alkohol ne. Stvarno mislim da bi sportisti trebalo da daju primer svima i da ne puše i ne piju.

Slazem se, ali to prosto u realnom zivotu nije tako.
Ako nekome nije tako onda treba teziti ka tome da bude tako.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #248 poslato: Septembar 23, 2022, 01:41:19 posle podne »

I to, a i zato što među mladima vuče društvenu popularnost. Na žalost to ostane kao model ponašanja i kod starijih.
Da,pogotovo da tako kazem na ovim prostorima se ne smatras dovoljno muskarcem ako ne pusis paklu na dan i ako ne popijes par piva...

Ni sa ovim se ne slazem. :D
Onda si ti izuzetak i u ovome. ;D

Zaredjali su se na temama moji izuzeci. :D
Ali bar da objasnis zasto se ne slazes ili obrazlozis,ali ne,samo napises da se ne slazes i ides dalje.Nije fer.Mi uvek obrazlozimo zasto tako mislimo. :D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #247 poslato: Septembar 23, 2022, 01:40:01 posle podne »

Nisam sigurna da li je to genetika ili naučen obrazac ponašanja od nekog člana porodice..?

Moze biti i to. Ali realno gledajuci, koji procenat ljudi u danasnjici ne konzumira alkohol?
Ne znam kod tebe ali u mom okruzenju 90% ljudi NE konzumira alkohol.Okruzi sebe pozitivnim ljudima i ljudima koji NE konzumiraju alkohol.

Iskreno, ne bih poveziovao pozitivu sa konzumiranjem alkohola....
Nisam tako mislio,opet se nisam dobro izrazio,onda okruzi sebe takvim prijateljima koji isto ne piju pa tako neces biti ni ti u iskusenju. ;)

Ko je rekao da ja ne pijem? :D
To znam da ti pijes,ustvari mislio sam cim se stalno zalazes za koje pice ili casicu,a za cigarete si odmah i kategoricno rekao ne.Ja mislim da i jednom i drugom treba znati reci ne i posluziti kao dobar primer.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #246 poslato: Septembar 23, 2022, 01:38:44 posle podne »

I to, a i zato što među mladima vuče društvenu popularnost. Na žalost to ostane kao model ponašanja i kod starijih.
Da,pogotovo da tako kazem na ovim prostorima se ne smatras dovoljno muskarcem ako ne pusis paklu na dan i ako ne popijes par piva...
Jeste. To neke uče još od malena. Sve sami macho muskarci sa pivskim stomacima i nadimljeni duvanskim dimom.

Nisam bas siguran oko ovoga....
Veruj mi da je tako.Vidam to po skolama,prvo kao nastavnik,sada kao otac tinejdzera,koji je sada bas u tome,pa ti mogu reci iz prve ruke. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #245 poslato: Septembar 23, 2022, 01:37:33 posle podne »

Ima dosta ljudi kojima je alkohol odbojan, jeste manjina ali među sportistima ih je recimo malo više, takođe ljudi koji se od mlađih dana zdravo hrane i vode healthy lifestyle.

iskreno, toliko sportista poznajem i ne bih rekao da vecina sportista ne pije....
Slazem se,sa tim da ih vise znam koji puse mego koji piju.Nazalost ima i jednih i drugih.
Ja razumem da se voli neka nezdrava hrana, da se ima cheat meal i sve vezano za to. Ali cigare i alkohol ne. Stvarno mislim da bi sportisti trebalo da daju primer svima i da ne puše i ne piju.

Maximalno se lsazem i zalazem!!!
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #244 poslato: Septembar 22, 2022, 08:20:52 posle podne »

Recimo ja bih baš povezala pozitivnu sa alkoholom. Ne verujem da pozitivan čovek kome je sve pitam ima češću potrebu ili veću potrebu za alkoholom. Čim pribegavamo nekim stimulansi a ili sedativima znači da smo malo nervozniji.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #243 poslato: Septembar 22, 2022, 08:12:05 posle podne »

Ima dosta ljudi kojima je alkohol odbojan, jeste manjina ali među sportistima ih je recimo malo više, takođe ljudi koji se od mlađih dana zdravo hrane i vode healthy lifestyle.

iskreno, toliko sportista poznajem i ne bih rekao da vecina sportista ne pije....
Slazem se,sa tim da ih vise znam koji puse mego koji piju.Nazalost ima i jednih i drugih.
Ja razumem da se voli neka nezdrava hrana, da se ima cheat meal i sve vezano za to. Ali cigare i alkohol ne. Stvarno mislim da bi sportisti trebalo da daju primer svima i da ne puše i ne piju.

Slazem se, ali to prosto u realnom zivotu nije tako.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #242 poslato: Septembar 22, 2022, 08:11:30 posle podne »

I to, a i zato što među mladima vuče društvenu popularnost. Na žalost to ostane kao model ponašanja i kod starijih.
Da,pogotovo da tako kazem na ovim prostorima se ne smatras dovoljno muskarcem ako ne pusis paklu na dan i ako ne popijes par piva...

Ni sa ovim se ne slazem. :D
Onda si ti izuzetak i u ovome. ;D

Zaredjali su se na temama moji izuzeci. :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #241 poslato: Septembar 22, 2022, 08:11:03 posle podne »

Ima dosta ljudi kojima je alkohol odbojan, jeste manjina ali među sportistima ih je recimo malo više, takođe ljudi koji se od mlađih dana zdravo hrane i vode healthy lifestyle.

iskreno, toliko sportista poznajem i ne bih rekao da vecina sportista ne pije....
Slazem se,sa tim da ih vise znam koji puse mego koji piju.Nazalost ima i jednih i drugih.

A ja npr. obrnuto. Svega par ljudi znam koji puse, a jako mali broj da NE piju...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #240 poslato: Septembar 22, 2022, 08:10:16 posle podne »

Nisam sigurna da li je to genetika ili naučen obrazac ponašanja od nekog člana porodice..?

Moze biti i to. Ali realno gledajuci, koji procenat ljudi u danasnjici ne konzumira alkohol?
Ne znam kod tebe ali u mom okruzenju 90% ljudi NE konzumira alkohol.Okruzi sebe pozitivnim ljudima i ljudima koji NE konzumiraju alkohol.

Iskreno, ne bih poveziovao pozitivu sa konzumiranjem alkohola....
Nisam tako mislio,opet se nisam dobro izrazio,onda okruzi sebe takvim prijateljima koji isto ne piju pa tako neces biti ni ti u iskusenju. ;)

Ko je rekao da ja ne pijem? :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #239 poslato: Septembar 22, 2022, 08:09:31 posle podne »

I to, a i zato što među mladima vuče društvenu popularnost. Na žalost to ostane kao model ponašanja i kod starijih.
Da,pogotovo da tako kazem na ovim prostorima se ne smatras dovoljno muskarcem ako ne pusis paklu na dan i ako ne popijes par piva...
Jeste. To neke uče još od malena. Sve sami macho muskarci sa pivskim stomacima i nadimljeni duvanskim dimom.

Nisam bas siguran oko ovoga....
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #238 poslato: Septembar 22, 2022, 07:32:50 posle podne »

Ima dosta ljudi kojima je alkohol odbojan, jeste manjina ali među sportistima ih je recimo malo više, takođe ljudi koji se od mlađih dana zdravo hrane i vode healthy lifestyle.

iskreno, toliko sportista poznajem i ne bih rekao da vecina sportista ne pije....
Slazem se,sa tim da ih vise znam koji puse mego koji piju.Nazalost ima i jednih i drugih.
Ja razumem da se voli neka nezdrava hrana, da se ima cheat meal i sve vezano za to. Ali cigare i alkohol ne. Stvarno mislim da bi sportisti trebalo da daju primer svima i da ne puše i ne piju.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #237 poslato: Septembar 22, 2022, 03:26:26 posle podne »

I to, a i zato što među mladima vuče društvenu popularnost. Na žalost to ostane kao model ponašanja i kod starijih.
Da,pogotovo da tako kazem na ovim prostorima se ne smatras dovoljno muskarcem ako ne pusis paklu na dan i ako ne popijes par piva...

Ni sa ovim se ne slazem. :D
Onda si ti izuzetak i u ovome. ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 114 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.