TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:23:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 114 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efekti alkoholnih pića na naš organizam  (Pročitano 49362 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #926 poslato: Maj 28, 2023, 07:05:48 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....
Jeste. A i sve se može namestiti i još lakše se mogu iscenirati različite situacije.

Dragi ljudi, sve je scena.
Svesni smo,samo je on to hteo da prikaze ustvari da nas nauci sta i kako da radimo ako se mnademo utakvoj/toj situaciji....verujem da je to vise bio edukativnog karaktera nego da li stvarno on to tako radi u realnom zivotu....

Kapiram da je to u pitanju
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #925 poslato: Maj 25, 2023, 06:27:02 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....
Jeste. A i sve se može namestiti i još lakše se mogu iscenirati različite situacije.

Dragi ljudi, sve je scena.
Svesni smo,samo je on to hteo da prikaze ustvari da nas nauci sta i kako da radimo ako se mnademo utakvoj/toj situaciji....verujem da je to vise bio edukativnog karaktera nego da li stvarno on to tako radi u realnom zivotu....
Jeste. Možemo i tako da shvatimo suštinu te emisije. Snalaženje u prilikama koje su praktično strane savremenom čoveku.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #924 poslato: Maj 25, 2023, 02:20:01 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....
Jeste. A i sve se može namestiti i još lakše se mogu iscenirati različite situacije.

Dragi ljudi, sve je scena.
Svesni smo,samo je on to hteo da prikaze ustvari da nas nauci sta i kako da radimo ako se mnademo utakvoj/toj situaciji....verujem da je to vise bio edukativnog karaktera nego da li stvarno on to tako radi u realnom zivotu....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #923 poslato: Maj 25, 2023, 02:18:36 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....

Nijeon tako skoro radio te emisije....
Verujem da to nije slucajno.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #922 poslato: Maj 24, 2023, 07:02:45 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....
Jeste. A i sve se može namestiti i još lakše se mogu iscenirati različite situacije.

Dragi ljudi, sve je scena.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #921 poslato: Maj 24, 2023, 07:02:05 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....

Nijeon tako skoro radio te emisije....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #920 poslato: Maj 24, 2023, 07:01:36 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.

ja nista ne verujem u to....kao i svaki drugi rijaliti
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #919 poslato: Maj 24, 2023, 07:01:10 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.

Ma kapiram da se izbacaka po nekom gustom granju, izmrlja blatom i zadise i to je to :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #918 poslato: Maj 24, 2023, 07:00:31 posle podne »

Skakavac na ražnju. specijalitet kuće ;D
Zasto da ne?Peceno ja bih probao,samo sirovo nikako!
Iskreno, ja ne bih voleo da jedem insekte. Ali dobro, ukusi su različiti. To su u nekim zemljama delikatesi. Ne ulazim u to.

Ja ni susi ne mogu. :D
Ni ja. Živo meso ne dolazi u obzir. Pre svega, zbog opasnosti od parazita. A i sama pomisao na živo meso mi stvara odvratnost.

Upravo to, ne mogu da zamislim da jedem zivo meso.
Jedino sto sam jeo sirovo je sushi i tarta biftek sve ostalo ni ja ne bih mogao da zamislim da pojedem...
I

Pa sta li jos ima? :D
Garant bi ti neki kinez ili neko bantu pleme iz Afrike bi ti znao navesti neke stvari za koje mi nismo ni culi. ;D

Dobro, za pse i macke smo culi :D
Ja mislim da nismo samo culi nego i jeli i to ne od njih....kod nas na vasaru covek kupio pljeskavicu pojeo i prilikom jedenja nesto mu je uslo u supalj zub.On ode sutradan kod zubara i izvade mu psecji cip....pa ti vidi... ;)

Daaaaaaaaaaj!!!!!!! Nemoj molim te! Ja sam u soku!
I ja sam bio nekoliko meseca, i od onda nisam pojeo nijednu pljeskavicu sa vasara!!!!
Zgražavam se. Pretpostavljao sam da jedemo sve i svašta.
Nama su u vojsci rekli kad je pasulj bio pun crvica da ne gledamo u tanjir nego na kolegu preko puta sebe i trpajmo ako smo gladni.... :D :D :D
Čekaj, pasulj je bio skuvan zajedno sa crvima?
Ne nego su crvi bili zajedno skuvani sa pasuljem. ;D ;D ;D
Salim se.Ne znam koji je izraz tacan,trebali smo imati za rucak pasulj vojnicki,ali u njima osim pasulja su bili oni beli crvi skuvani....
Onaj Ber Grils što ima one emisije o preživljavanju bi rekao da je bio obrok sa životinjskim proteinima :D
I on samo jede onda takve stvari dok su kamere ukljucene,posle idu u restoran. ;D

Kontamd a su mozda cak i fejk :D Ono, od fondana mu napravili crve :D
Siguran sam da su fejk,ne toliko jedenje crva,nego prezivljavanje samo od toga danima u sumi.....sadasnji covek jednostavno nije programiran za to.

Ma to definitivno, bey ikakve sumnje....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #917 poslato: Maj 24, 2023, 06:59:46 posle podne »


Obrok sa životinjskim proteinima. Nisam mislio biološki obrok, ako si ti mislio na ono bio :)
[/quote]

Bioloski obrok?
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #916 poslato: Maj 22, 2023, 08:23:12 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....
Jeste. A i sve se može namestiti i još lakše se mogu iscenirati različite situacije.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #915 poslato: Maj 22, 2023, 09:58:02 pre podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Nisam ni ja ulazio u detalje nego pokusavam da budem realan.Pre 50 godina bi ta prica prosla sigurno,u dansnje moderno doba tesko....
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #914 poslato: Maj 19, 2023, 08:34:19 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Nisam razmišljao toliko o detaljima, ali verovatno i da ima nameštanja situacija.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #913 poslato: Maj 19, 2023, 02:48:29 posle podne »

Par dana sigurno,ali ne sa tolikom kolicinom i toliko dana kako on to prikazuje.Barem ja licno ne verujem.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #912 poslato: Maj 18, 2023, 04:31:01 posle podne »

Skakavac na ražnju. specijalitet kuće ;D
Zasto da ne?Peceno ja bih probao,samo sirovo nikako!
Iskreno, ja ne bih voleo da jedem insekte. Ali dobro, ukusi su različiti. To su u nekim zemljama delikatesi. Ne ulazim u to.

Ja ni susi ne mogu. :D
Ni ja. Živo meso ne dolazi u obzir. Pre svega, zbog opasnosti od parazita. A i sama pomisao na živo meso mi stvara odvratnost.

Upravo to, ne mogu da zamislim da jedem zivo meso.
Jedino sto sam jeo sirovo je sushi i tarta biftek sve ostalo ni ja ne bih mogao da zamislim da pojedem...
I

Pa sta li jos ima? :D
Garant bi ti neki kinez ili neko bantu pleme iz Afrike bi ti znao navesti neke stvari za koje mi nismo ni culi. ;D

Dobro, za pse i macke smo culi :D
Ja mislim da nismo samo culi nego i jeli i to ne od njih....kod nas na vasaru covek kupio pljeskavicu pojeo i prilikom jedenja nesto mu je uslo u supalj zub.On ode sutradan kod zubara i izvade mu psecji cip....pa ti vidi... ;)

Daaaaaaaaaaj!!!!!!! Nemoj molim te! Ja sam u soku!
I ja sam bio nekoliko meseca, i od onda nisam pojeo nijednu pljeskavicu sa vasara!!!!
Zgražavam se. Pretpostavljao sam da jedemo sve i svašta.
Nama su u vojsci rekli kad je pasulj bio pun crvica da ne gledamo u tanjir nego na kolegu preko puta sebe i trpajmo ako smo gladni.... :D :D :D
Čekaj, pasulj je bio skuvan zajedno sa crvima?
Ne nego su crvi bili zajedno skuvani sa pasuljem. ;D ;D ;D
Salim se.Ne znam koji je izraz tacan,trebali smo imati za rucak pasulj vojnicki,ali u njima osim pasulja su bili oni beli crvi skuvani....
Onaj Ber Grils što ima one emisije o preživljavanju bi rekao da je bio obrok sa životinjskim proteinima :D
I on samo jede onda takve stvari dok su kamere ukljucene,posle idu u restoran. ;D

Kontamd a su mozda cak i fejk :D Ono, od fondana mu napravili crve :D
Siguran sam da su fejk,ne toliko jedenje crva,nego prezivljavanje samo od toga danima u sumi.....sadasnji covek jednostavno nije programiran za to.
Tako je. Mislim da nešto jeste istina, a nešto se namešta. Mada on je valjda bio u Legiji stranaca. Možda i može nekako da preživi :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 114 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 19 upita.