TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 10:49:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 22 pravila za srećan život  (Pročitano 13505 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #96 poslato: Septembar 16, 2022, 01:19:17 posle podne »

Ima mnogo dobrih strana ali dominiraju loše jer se više ističu. Uvek "SKANDALOZNO" nadmaši "Novo naučno otkriće".
Zato treba znati koje su to vesti koje cemo procitati,koje dolaze iz proverenih izvora a ne neke medijske kuce koja samo izbacuje te tzv "skandalozne" vesti...

O istinitosti vesti tek ne bih da pricam.
Mislio sam na to da ako hoces da procitas ko se sa kim spandao i zasto to mozes u onim novinama koji se bave time.Ako hoces politicku onda gledas Pink,ako hoces koliko toliko nezavisne vesti onda citas vesti sa N1 itd....kao sto sam i rekao sve ima svoje izvore.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #95 poslato: Septembar 16, 2022, 01:17:08 posle podne »

Brz protok informacija, mogućnost saznanja šta se dešava na drugom kraju planete. Mogućnost saznanja kako druge kulture žive, gde se šta nalazi, rezultati sportskih događaja, gledanje istih bez prisustva. Znamo kako izgleda Novi Zeland, a da ne moramo otići... Znamo kakvo će vreme biti, da li je otkriveno nešto novo u oblasti nauke. Čujemo se sa bliskim ljudima, vidimo ih putem socijalnih mreža koje su isto deo medija sada...

Na drugom kraju planete....gde je uciteljica silovala ucenika, gde je ko poginuo u Gvineji itd.
Ne gledamo iste vesti onda.Svako gleda ono sta ga interesuje,ja se ne bih slozio sa tobom.

Mediji su mediji i vesti su vesti. AKo je ovo ensto sto se bombarduje i kroz novine i tv, onda znaj da vecina gleda i cita to.
Ja se sa ovim ne slazem,jer vesti nisam gledao vec duze vreme,a i novine procitam sportski deo i to je to.E sad sta radi vecina to ne znam,ali zato smo tu da im dajemo ispravne savete da ako hoce to i to da postignu onda moraju to i to da urade.Ako ne urade onda je to njihov problem,oni nece uspeti da ostvare svoje ciljeve.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5899


« Odgovor #94 poslato: Septembar 15, 2022, 10:19:05 posle podne »

Slažem se. Ali mislim da već nekoliko generacija ima totalno pogrešnu percepciju realnosti. Mediji su koliko korisni, toliko i štetni.

Akor ealno pogledamo, za sta su tacno korisni?
Pa iskreno, korisni su za dobijanje mnogih informacija. Ako govorimo o svim medijima, kao što su oni klasični- radio, televizija, novine, pa do ovih elektronskih, tj.Interneta i svih društvenih mreža, onda ima i korisnih aspekata.

Ne bih se slozio sa tobom...
Zašto? Pa slobodno reci na šta misliš. Ja mislim da ima dosta korisnih strana, koje su već dr Anita i Miki naveli. Iskreno, ja toliko mnogo informacija iz struke mogu dobiti preko neta. Konkretan primer, skoro sam preuzeo jednu američku knjigu sa neta. Onda je dosta dobro što gledam recimo radiološke snimke na netu, sa praćenjem preseka, što mi je izuzetno bitno za praktični rad. Što se mene tiče, ima mnogo korisnih strana, ali i štetnih. Zavisi šta tražimo.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3207


« Odgovor #93 poslato: Septembar 15, 2022, 06:27:39 posle podne »

Nisu vesti samo crna hronika. Postoji Nacionalna Geografija, tu se to ne prezentuje, već čega ima lepog na drugom kraju.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #92 poslato: Septembar 15, 2022, 05:28:31 posle podne »

Ima mnogo dobrih strana ali dominiraju loše jer se više ističu. Uvek "SKANDALOZNO" nadmaši "Novo naučno otkriće".
Zato treba znati koje su to vesti koje cemo procitati,koje dolaze iz proverenih izvora a ne neke medijske kuce koja samo izbacuje te tzv "skandalozne" vesti...

O istinitosti vesti tek ne bih da pricam.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #91 poslato: Septembar 15, 2022, 05:27:57 posle podne »

Brz protok informacija, mogućnost saznanja šta se dešava na drugom kraju planete. Mogućnost saznanja kako druge kulture žive, gde se šta nalazi, rezultati sportskih događaja, gledanje istih bez prisustva. Znamo kako izgleda Novi Zeland, a da ne moramo otići... Znamo kakvo će vreme biti, da li je otkriveno nešto novo u oblasti nauke. Čujemo se sa bliskim ljudima, vidimo ih putem socijalnih mreža koje su isto deo medija sada...

Na drugom kraju planete....gde je uciteljica silovala ucenika, gde je ko poginuo u Gvineji itd.
Ne gledamo iste vesti onda.Svako gleda ono sta ga interesuje,ja se ne bih slozio sa tobom.

Mediji su mediji i vesti su vesti. AKo je ovo ensto sto se bombarduje i kroz novine i tv, onda znaj da vecina gleda i cita to.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #90 poslato: Septembar 15, 2022, 08:13:31 pre podne »

Ima mnogo dobrih strana ali dominiraju loše jer se više ističu. Uvek "SKANDALOZNO" nadmaši "Novo naučno otkriće".
Zato treba znati koje su to vesti koje cemo procitati,koje dolaze iz proverenih izvora a ne neke medijske kuce koja samo izbacuje te tzv "skandalozne" vesti...
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #89 poslato: Septembar 15, 2022, 08:12:03 pre podne »

Slažem se. Ali mislim da već nekoliko generacija ima totalno pogrešnu percepciju realnosti. Mediji su koliko korisni, toliko i štetni.

Akor ealno pogledamo, za sta su tacno korisni?
Pa iskreno, korisni su za dobijanje mnogih informacija. Ako govorimo o svim medijima, kao što su oni klasični- radio, televizija, novine, pa do ovih elektronskih, tj.Interneta i svih društvenih mreža, onda ima i korisnih aspekata.

Ne bih se slozio sa tobom...
Zasto?Objasni nam to malo.....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #88 poslato: Septembar 15, 2022, 08:11:27 pre podne »

Brz protok informacija, mogućnost saznanja šta se dešava na drugom kraju planete. Mogućnost saznanja kako druge kulture žive, gde se šta nalazi, rezultati sportskih događaja, gledanje istih bez prisustva. Znamo kako izgleda Novi Zeland, a da ne moramo otići... Znamo kakvo će vreme biti, da li je otkriveno nešto novo u oblasti nauke. Čujemo se sa bliskim ljudima, vidimo ih putem socijalnih mreža koje su isto deo medija sada...

Na drugom kraju planete....gde je uciteljica silovala ucenika, gde je ko poginuo u Gvineji itd.
Ne gledamo iste vesti onda.Svako gleda ono sta ga interesuje,ja se ne bih slozio sa tobom.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #87 poslato: Septembar 15, 2022, 04:46:13 pre podne »

Brz protok informacija, mogućnost saznanja šta se dešava na drugom kraju planete. Mogućnost saznanja kako druge kulture žive, gde se šta nalazi, rezultati sportskih događaja, gledanje istih bez prisustva. Znamo kako izgleda Novi Zeland, a da ne moramo otići... Znamo kakvo će vreme biti, da li je otkriveno nešto novo u oblasti nauke. Čujemo se sa bliskim ljudima, vidimo ih putem socijalnih mreža koje su isto deo medija sada...

Na drugom kraju planete....gde je uciteljica silovala ucenika, gde je ko poginuo u Gvineji itd.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #86 poslato: Septembar 15, 2022, 04:45:24 pre podne »

Slažem se. Ali mislim da već nekoliko generacija ima totalno pogrešnu percepciju realnosti. Mediji su koliko korisni, toliko i štetni.

Akor ealno pogledamo, za sta su tacno korisni?
Pa iskreno, korisni su za dobijanje mnogih informacija. Ako govorimo o svim medijima, kao što su oni klasični- radio, televizija, novine, pa do ovih elektronskih, tj.Interneta i svih društvenih mreža, onda ima i korisnih aspekata.

Ne bih se slozio sa tobom...
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3207


« Odgovor #85 poslato: Septembar 14, 2022, 02:50:33 posle podne »

Ima mnogo dobrih strana ali dominiraju loše jer se više ističu. Uvek "SKANDALOZNO" nadmaši "Novo naučno otkriće".
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3207


« Odgovor #84 poslato: Septembar 14, 2022, 02:49:38 posle podne »

Brz protok informacija, mogućnost saznanja šta se dešava na drugom kraju planete. Mogućnost saznanja kako druge kulture žive, gde se šta nalazi, rezultati sportskih događaja, gledanje istih bez prisustva. Znamo kako izgleda Novi Zeland, a da ne moramo otići... Znamo kakvo će vreme biti, da li je otkriveno nešto novo u oblasti nauke. Čujemo se sa bliskim ljudima, vidimo ih putem socijalnih mreža koje su isto deo medija sada...
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #83 poslato: Septembar 14, 2022, 12:34:28 posle podne »

Slažem se. Ali mislim da već nekoliko generacija ima totalno pogrešnu percepciju realnosti. Mediji su koliko korisni, toliko i štetni.

Akor ealno pogledamo, za sta su tacno korisni?
Za brz protok informacija recimo.Ne moras da cekas mesecima da bi nesto saznao....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #82 poslato: Septembar 14, 2022, 12:33:42 posle podne »

2. Prestanite da zavisite od tuđih mišljenja

Ako ste zadovoljni sobom i uvereni da ste dobra, pametna i vredna osoba, nikada vam neće biti bitne procene ili osude drugih ljudi.
Jako dobar text!!!!
Ovo je najaktuelnije po mom misljenju u danasnje vreme.Ljudi nisu sigurni u sebe i onda rade tako kako drugi ocekuju da rade.

Jeste, ali toliko faktora utice na taj osecaj....
Naravno,ali ovaj faktor utice najvise,zato sam ga i izdvojio od ostalih.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.