TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:55:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Konstanta upala, jakog inteziteta, dugotrajna?  (Pročitano 1557 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #4 poslato: Jun 30, 2022, 01:01:28 posle podne »

Pozdrav,kao prvo preporucio bih ti da sredis ishranu,posle da sredis suplementaciju,ako ne uzimas nista onda pogotovo,a kao trece iz iskustva ti kazem jer sam i sam isao pun gas 20 godina sto se treninga tice,uvek do poslednjeg ponavljanja,cesto i preko toga u smislu da su mi to zadnje dizanje pomagali spoteri i shvatio koliko me to kocilo da bih jos vise napredovao,tako da bih ti preporucio da smanjis gas.Ni Porsche ne mozes stalno da vozis sa 300km/h!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #3 poslato: Jun 30, 2022, 06:35:08 pre podne »

Koliko puta nedeljno treniras?
Da li koristis nesto od suplementacije?
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #2 poslato: Jun 29, 2022, 08:10:45 posle podne »

Pozdrav
Neko sam ko trenira 17 godina. Takmičar sam, trener itd... Imam upale 17 godina. Tako da je apsolutno normalno, posebno jer ideš do otkaza svaki put. E sad, da li je pametno uvijek pun gas? Nije. Da li su preduge i prečeste upale znak pretreniranosti? I jesu i nisu. Upale mogu biti učestalije i zbog hrane koju unosimo. Tako da, sve utiče. Odmor, san, ishrana, intenzitet, volumen i što je najbitnije - oporavak. Neko se oporavlja brže a neko sporije.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
cofara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Jun 29, 2022, 04:50:05 posle podne »

Postovanje svima. Neko sam ko trenira sad vec punih 6 godina, ucio sam skolu za to, mnogo sam se posvetio u izucavanju vezbanja. Medjutim, pocinje da me brine jedna stvar, a to su konstantne intezivne dugotrajne upale. Neko sam ko trenira dosta dosta jako, za neke i nepojmivo jako, optimalno ili ti mudro bi bilo da uvek imam 2 ili 3 ponavljanja u rezervi, a ja nemam ni jedan.(ne kazem da je pametno). Svi znaju zasto nastaju upale, medjutim meni nije normalno da uradim grudi i da me sledecih 4-5-6 dana toliko bole da ne mogu da uradim vezbe istezanja, kad uradim noge 5-6 dana ne mogu da hodam od jacine upale. Voleo bih da mi neko ko se vise razume oko toga, pojasni sta ne radim kako treba ili sta mi fali od minerala, vitamina.. itd itd P.S. Apsolutno se ne hranim kako bih trebao, znaci ishrana mi se sastoji iz najvecih mogucih gluposti, treniram jako ali ne tretiram misic kako bih trebao. Hvala u napred i veliki pozdrav.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.