TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:29:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 48 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tipovi telesne građe  (Pročitano 18466 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #516 poslato: April 30, 2023, 10:40:52 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Jeste tako. Ne može da se završi fakultet i da čovek okači diplomu na zid i da ga više ništa ne interesuje.
Moze,ali se onda postavlja pitanje zasto je zavrsio fakultet?
Očigledno da bi se samo hvalio diplomom.

Koliko samo takvih primera 😁
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #515 poslato: April 30, 2023, 10:39:57 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Ja mislim da je to opet izgovor.Ok sto imamo malo vremena,ali se uvek moze naci vreme za ono sto zaista hocemo!

Samo treba postaviti prioritete.
Staviti prvo na papir koliko h se drndaju telefoni?

To je pravi problem- Mnogo je lakše "ubijati vreme" na telefonu nego se obrazovati ili pozabaviti nekim fizičkim poslovima.
Jasno da je lakse, a onda jos teze izaci iz toga.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #514 poslato: April 30, 2023, 10:38:56 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Jeste tako. Ne može da se završi fakultet i da čovek okači diplomu na zid i da ga više ništa ne interesuje.
Moze,ali se onda postavlja pitanje zasto je zavrsio fakultet?
Naravno, kojim god poslom da se bavimo i posle završetka školovanja potrebno je usavršavanje. Svi pričaju o tome da stagnacija ne postoji, može se samo napred ili nazad.

Bilo je i slucajeva da su zavrsili, a ko da nisu...
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3181


« Odgovor #513 poslato: April 30, 2023, 07:21:18 posle podne »

Slazem se,moj bivsi trening je znao igrati igrici 36 sati....zamisli koliko je to zdravo.....izlazio je na wc,jeo i pio pored kompjutera cips i sokove....

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Upravo iz tih razloga, jer izmiče kontroli volje i jer narušava svakodnevno funkcionisanje, a ugrožava i telesno i mentalno zdravlje svrstano je u grupu poremećaja zavisnosti.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #512 poslato: April 30, 2023, 05:45:15 posle podne »

Slazem se,moj bivsi trening je znao igrati igrici 36 sati....zamisli koliko je to zdravo.....izlazio je na wc,jeo i pio pored kompjutera cips i sokove....

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3181


« Odgovor #511 poslato: April 30, 2023, 05:03:37 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Ja mislim da je to opet izgovor.Ok sto imamo malo vremena,ali se uvek moze naci vreme za ono sto zaista hocemo!

Samo treba postaviti prioritete.
Staviti prvo na papir koliko h se drndaju telefoni?
To je najvaznije,prioriteti.Kako u sportu tako i u zivotu.
Pored telefona tu je jos i kompjuter.
Kad smo već kod kompjutera i telefona, zvanično je sad igranje igrica uključeno u bolesti zavisnosti prema Međunarodnoj klasifikaciji bolesti.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #510 poslato: April 30, 2023, 04:10:36 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Jeste tako. Ne može da se završi fakultet i da čovek okači diplomu na zid i da ga više ništa ne interesuje.
Moze,ali se onda postavlja pitanje zasto je zavrsio fakultet?
Očigledno da bi se samo hvalio diplomom.
Od toga nema vajde.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #509 poslato: April 30, 2023, 04:09:47 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Jeste tako. Ne može da se završi fakultet i da čovek okači diplomu na zid i da ga više ništa ne interesuje.
Moze,ali se onda postavlja pitanje zasto je zavrsio fakultet?
Naravno, kojim god poslom da se bavimo i posle završetka školovanja potrebno je usavršavanje. Svi pričaju o tome da stagnacija ne postoji, može se samo napred ili nazad.
A na nama je gde cemo u kom pravcu. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #508 poslato: April 30, 2023, 04:09:05 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Ja mislim da je to opet izgovor.Ok sto imamo malo vremena,ali se uvek moze naci vreme za ono sto zaista hocemo!

Samo treba postaviti prioritete.
Staviti prvo na papir koliko h se drndaju telefoni?
To je najvaznije,prioriteti.Kako u sportu tako i u zivotu.
Pored telefona tu je jos i kompjuter.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #507 poslato: April 30, 2023, 04:07:57 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Jeste tako. Ne može da se završi fakultet i da čovek okači diplomu na zid i da ga više ništa ne interesuje.

Do kraja zivota ucimo.
Oni koji su voljni da uce oni da,ali ima i onih koji ne,veruj mi.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #506 poslato: April 30, 2023, 04:07:14 posle podne »

Postoji, generalno, taj problem što bi svi da prodaju znanje, a retko ko da u njega ulaže i da se usavršava.
A pogotovo u danasnje vreme treba da se ulaze puno i da se usavrsava jer zivimo u takvom vremenu da informacije brzo stignu iz jednog kraja sveta na drugi,ne kao nekad,a pogotovo u vasem poslu i trenerskom poslu,mada generalno u svemu.
Nauka na svim poljima konstantno napreduje i moraju se stalno pratiti informacije. Sa današnjom tehnologijom, nema izgovora da se ne može ići u korak sa novim informacijama.

Idemo u korak sa prezentovanim informacijama....a to dokle se zaista stiglo....
To je već druga tema. Kakve su informacije i kako sve treba proveravati. Koje sajtove pretražujemo.

 ALi veruj mi da one najbitnije za cvecanstvo, nauka, itd......o tome se ne prica.
Verujem.
Ja samo znam o svom sportu,a da o ostalim stvarima ne pricamo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5862


« Odgovor #505 poslato: April 29, 2023, 07:56:02 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Jeste tako. Ne može da se završi fakultet i da čovek okači diplomu na zid i da ga više ništa ne interesuje.
Moze,ali se onda postavlja pitanje zasto je zavrsio fakultet?
Naravno, kojim god poslom da se bavimo i posle završetka školovanja potrebno je usavršavanje. Svi pričaju o tome da stagnacija ne postoji, može se samo napred ili nazad.
Svako treba da se usavršava u svojoj oblasti. Tu nema dileme. Konstantno se uči i onda se napreduje.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5862


« Odgovor #504 poslato: April 29, 2023, 07:53:04 posle podne »

Postoji, generalno, taj problem što bi svi da prodaju znanje, a retko ko da u njega ulaže i da se usavršava.
A pogotovo u danasnje vreme treba da se ulaze puno i da se usavrsava jer zivimo u takvom vremenu da informacije brzo stignu iz jednog kraja sveta na drugi,ne kao nekad,a pogotovo u vasem poslu i trenerskom poslu,mada generalno u svemu.
Nauka na svim poljima konstantno napreduje i moraju se stalno pratiti informacije. Sa današnjom tehnologijom, nema izgovora da se ne može ići u korak sa novim informacijama.

Idemo u korak sa prezentovanim informacijama....a to dokle se zaista stiglo....
To je već druga tema. Kakve su informacije i kako sve treba proveravati. Koje sajtove pretražujemo.

 ALi veruj mi da one najbitnije za cvecanstvo, nauka, itd......o tome se ne prica.
Znam. To mi je jasno odavno. Samo ne mogu baš da utičem na to.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5862


« Odgovor #503 poslato: April 29, 2023, 07:51:59 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Jeste tako. Ne može da se završi fakultet i da čovek okači diplomu na zid i da ga više ništa ne interesuje.
Moze,ali se onda postavlja pitanje zasto je zavrsio fakultet?
Očigledno da bi se samo hvalio diplomom.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3181


« Odgovor #502 poslato: April 28, 2023, 05:58:12 posle podne »

Da, neko ko se zaista profesionalno bavi nečim i želi da ide u korak sa naukom treba i originalne radove da čita. Na žalost, uglavnom ljudi i nedostatku vremena zanemaruju to.
Ja mislim da je to opet izgovor.Ok sto imamo malo vremena,ali se uvek moze naci vreme za ono sto zaista hocemo!

Samo treba postaviti prioritete.
Staviti prvo na papir koliko h se drndaju telefoni?
To je pravi problem- Mnogo je lakše "ubijati vreme" na telefonu nego se obrazovati ili pozabaviti nekim fizičkim poslovima.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 48 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.