TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395292 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 03:08:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Covek od Celika???  (Pročitano 8116 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: Februar 07, 2008, 12:10:33 posle podne »

Dobro dosao nazad.Samo napred hard core :)
Sačuvana
Celik
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #23 poslato: Februar 07, 2008, 12:08:03 posle podne »

Celik is back  ;D

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #22 poslato: Septembar 10, 2007, 07:08:41 posle podne »

buraz lokk1 upravu si skroz,o tome sam i pricao
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #21 poslato: Septembar 10, 2007, 03:52:44 posle podne »

Pa kako bre svi imate po 70 kila.Pa ja mislim da kad bi imao toliko da bi lagano odapeo.Ne znam kako se to hranite.Ako covek koji je zdrav i trenira ne moze da ima bar 90 kila na 185 cm visine onda ti nesto nije u redu.Govorim uopsteno,a ne mislim ni na koga posebno.Citam te vase dimenzije,visine tezine,pa vidim da se spominju neke tezine od 60,70 kila.To je skoro bolest.
Pa meni se vide rebra kada imam 95 kila.A visok sam 187.Zamislite da imam manje.

eo ja na ovom avataru imam 65 kila .. jel ti izgledam bolesno ??? 
kako volim ljude kojima je vaga merilo ... ne polazi od sebe .. cesto cesh pogreshiti ...
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #20 poslato: Septembar 10, 2007, 12:34:55 posle podne »

E celik imas solidnu masu tako da samo pici dalje da jednog dana upsesno odradis defku.
Samo neznam odakle se pojavio driver sa pricom da se njemu vide rebra kada ima 95kg itd...
Nije ljudski porediti se i traziti mane drugih a ne videti sebe
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Mart 23, 2007, 02:41:18 posle podne »

Eno stavio sam valjda u novi clanci temu,skini The Bodybuilding Truth.Ima jos boljih al su teski da se postave na taj sajt....pa cu probam isecke
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Marko Nesic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 356

« Odgovor #18 poslato: Mart 23, 2007, 11:25:10 pre podne »

Bas bih voleo da vidim o cemu se radi... A engleski razbijam, znam ga super  ;D Aj, pa javi... PozZ
Sačuvana
Shut up and train :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #17 poslato: Mart 23, 2007, 02:37:17 pre podne »

E,sad bas treba da postavim temu gde ce svi moci da uploaduju svoje tekstove i e books,pa mozemo da skidamo.U mojima sam bas pronasao dve tri fore za brzo gojenje,pazi znaci ne cistu masu,ali kad se telo navikne da nosi vise tereta misici lakse dolaze.Cu ti kazem kad postavim.Vec je isprobano u praksi,Jedan ortak je sa 67 otiso do 74 za tri nedelje,a drugi s 80 na 90 za mesec dana.Samo se nadam da znas engleski :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Marko Nesic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 356

« Odgovor #16 poslato: Mart 23, 2007, 01:37:34 pre podne »

Pa kako bre svi imate po 70 kila.Pa ja mislim da kad bi imao toliko da bi lagano odapeo.Ne znam kako se to hranite.Ako covek koji je zdrav i trenira ne moze da ima bar 90 kila na 185 cm visine onda ti nesto nije u redu.Govorim uopsteno,a ne mislim ni na koga posebno.Citam te vase dimenzije,visine tezine,pa vidim da se spominju neke tezine od 60,70 kila.To je skoro bolest.
Pa meni se vide rebra kada imam 95 kila.A visok sam 187.Zamislite da imam manje.

Ja bi rado da imam 90kg, jedem dovoljno, trudim se, ali mnogo sporo ide, organizam mi takav... Uz gainere je bolji napredak, ali za razliku od osoba oko mene, koji za 2 nedelje nabace nekoliko kilograma, kod mene to nema sanse, a i preparati nisu bas jeftini...
Sačuvana
Shut up and train :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Mart 23, 2007, 12:06:07 pre podne »

Tesko da ces naci neke profi takve...pre je 175cm i 130 kg
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #14 poslato: Mart 22, 2007, 08:00:31 posle podne »

ma kosti nemaju veze sa tezinom svi smo tu negde sa kostima +/- 2%

kolicina vode i bf-a je bitna...   da li je neko debeo se ne meri njegovom tezinom i uporedjivanjem sa visinom...

ako pogledamo prof. bb-a od neke visine 185cm-a i njegovu tezinu od 110kg od prilike koji je u punoj formi spreman za takmicenje, hoces li reci za njega da je debeo ?!  neces naravno !
...bitna je misicna masa, odnosno masne naslage, to se gleda !!!
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Mart 22, 2007, 04:13:18 posle podne »

To oko tezine i slicno od mnogo toga zavisi,znam ljude koji imaju po 90 kila i 180 cm a mrsavijeg nisi video,teske teske kosti!I ne izgleda isto onaj sa 100 kg izdefinisanih misica i onaj sa 100 kg pun sala.A i kad si izdefinisan nekako bolje izgledas nego velik i i pun vode ili kakav vec.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #12 poslato: Mart 22, 2007, 09:30:24 pre podne »

Pa kako bre svi imate po 70 kila.Pa ja mislim da kad bi imao toliko da bi lagano odapeo.Ne znam kako se to hranite.Ako covek koji je zdrav i trenira ne moze da ima bar 90 kila na 185 cm visine onda ti nesto nije u redu.Govorim uopsteno,a ne mislim ni na koga posebno.Citam te vase dimenzije,visine tezine,pa vidim da se spominju neke tezine od 60,70 kila.To je skoro bolest.
Pa meni se vide rebra kada imam 95 kila.A visok sam 187.Zamislite da imam manje.
Sačuvana
petronije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #11 poslato: Mart 15, 2007, 02:38:13 posle podne »

Ma kakvi kreatini i cuda!Tako samo navlacite vodu u misice!A onda vidi kolki sammmm!!! :P
Sačuvana
Marko Nesic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 356

« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2007, 03:41:59 posle podne »

Osnova je tu ali ima mnogo jos da se radi u zavisnosti sta ti je cilj.Ako vec zelis uzeti kreatin ja bih ti toplo preporucio da ga uzmes sa nekim kvalitetnijim proteinom i bice boljih rezultata nego sa volumassom.

Sta mislis o tome u vezi sa kreatinom ?

7 x 20 gr dnevno punjernje i 10 gr faza odrzavanja ili

10 gr dnevno kada ne treniram i kada treniram 15 grama dnevno znaci ovo je bez punjenja

Uz njega planiram da uzimam elte whey i gltamin




Ja sam za onu prvu varijantu :)) Zdravija i proverena  ;D
Sačuvana
Shut up and train :)
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.