TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395292 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 03:51:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Covek od Celika???  (Pročitano 8117 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Mart 12, 2007, 01:00:17 posle podne »

Elite whey+glutamin+creatine jeste dobra kombinacija pogotovu ako se uskladi ishrana.
Sto se tice faze punjenja to zavisi od osobe do osobe i naravno kvaliteta to jest cistoce kreatina.
Ja sam uzimao 30gr cretina na punjenju i odrzavao sa 20gr.Punjenje mi je bilo deset dana.
Ali ja ipak imam preko 100kg i zato sam morao imati jace doze.Ubrzo sa njime i dobrom ishranom dosao sam do 118kg.
Kombinuj..probaj prvo jednu varijantu...zatim sledeci put ako nisi zadovoljan povecaj dozu.
To ti je moj savet!
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #8 poslato: Mart 11, 2007, 07:34:06 posle podne »

definitivno 15g kad treniras i 10g u dane kad odmaras...ja sam za tu varijantu
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Celik
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #7 poslato: Mart 11, 2007, 05:11:49 posle podne »

Osnova je tu ali ima mnogo jos da se radi u zavisnosti sta ti je cilj.Ako vec zelis uzeti kreatin ja bih ti toplo preporucio da ga uzmes sa nekim kvalitetnijim proteinom i bice boljih rezultata nego sa volumassom.

Sta mislis o tome u vezi sa kreatinom ?

7 x 20 gr dnevno punjernje i 10 gr faza odrzavanja ili

10 gr dnevno kada ne treniram i kada treniram 15 grama dnevno znaci ovo je bez punjenja

Uz njega planiram da uzimam elte whey i gltamin

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Mart 11, 2007, 11:23:14 pre podne »

Osnova je tu ali ima mnogo jos da se radi u zavisnosti sta ti je cilj.Ako vec zelis uzeti kreatin ja bih ti toplo preporucio da ga uzmes sa nekim kvalitetnijim proteinom i bice boljih rezultata nego sa volumassom.
Sačuvana
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2007, 12:33:59 posle podne »

Sasvim dobra osnova za dalji napredak ,mada se vidi da nisi dugo trenirao kako treba.Ruke i ramena su ti najvise ostale dok ,grudi i ledja definitivno trebaju dobro da se nabucaju  :D.Ishrana ,suplementi ,treninzi i dobar odmor i ima da buknesh ko gljiva!Cucnjevi obavezno ,mrtvo vucenje bi takodje bilo dobro ubaciti u program!
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2007, 02:04:17 posle podne »

ima jos puno puno da se radi...negde sam procitao da ne radis noge... to ti je velika greska
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
x frame
Gost
« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2007, 12:17:37 posle podne »

Celicni solidan je to osnov za dalje treninge . Ja sad da te razdvajam na delove malo mi je glupo ,mada ramena se izdvajaju i ruke .Tu ti je vazno da ti u svojoj glavi zamislis kako hoces da izgledas i da to polako ostvarujes mic po mic.
Sto se tice gejnera ja ih ne volim iz dubine duse jer ne verujem puno u te dijete da se nabija ogromna kilaza ,pa onda da se sve to skida kada je leto ili pred takmicenje.Gejneri su inace za neuhranjene ljude klasicne ektomorfe, a ti vec imas dobar osnov. Nabavi neki whey ( ON recimo ili ultra whey od Univerzal, ili dimatize hvale ga ljudi ). Baci se na nabijanje kvalitetne misicne mase a ne bilo koje mase sto ljudi cesto rade. Naravno redovni treninzi bez toga zaboravi sve . 
Sačuvana
petronije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2007, 10:45:13 posle podne »

Samo nastavi redovno da treniras!To je kljuc uspeha! 8)
Sačuvana
Celik
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2007, 10:03:52 posle podne »

Treniram oko 4 godine ali neaktivno i to svake godine po 4 meseca ,mada sam sad resio da ne pravim pauze.
Tezina 80 kg
Visina 178
Zeleo bih da mi kazete moje nedostatke i da mi ukazete na to gde sam najslabiji i koji bi mi preparati bili najpotrebniji???
Ja imam u planu pored ok iskrane da koristim Volumass 35 po 100 gr dnevno u kombinaciji sa creatinom???

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.