TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395298 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 09:06:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nedovoljan unos hrane- šejkovi  (Pročitano 2423 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27403


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #10 poslato: Jul 14, 2023, 12:51:11 posle podne »

Pa ja sam mislio da skuvam jaje, pa tako sameljem u blenderu npr
To ti je jos bolja varijanta!Extra!
Sačuvana
UrbanE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #9 poslato: Jul 14, 2023, 10:05:35 pre podne »

Pa ja sam mislio da skuvam jaje, pa tako sameljem u blenderu npr
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27403


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #8 poslato: Jul 14, 2023, 07:42:09 pre podne »

Uglavnom unesem 500g mesa najmanje, krompir, grašak, testenina, 5 jaja(koja ću sad verovatno stavljati u blender)
Blender ću gledati da koristim u slučaju kad više ne mogu da zinem a ostalo mi je još hrane
Hvala Vam, javljam rezultate
Kod jaja samo pazi da to uvek bude sveze.
Vazi,cekamio rezultate.Siguran sam da ce ti ovako biti lakse unositi kalorije.
Sačuvana
UrbanE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #7 poslato: Jul 13, 2023, 10:34:44 pre podne »

Uglavnom unesem 500g mesa najmanje, krompir, grašak, testenina, 5 jaja(koja ću sad verovatno stavljati u blender)
Blender ću gledati da koristim u slučaju kad više ne mogu da zinem a ostalo mi je još hrane
Hvala Vam, javljam rezultate
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27403


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #6 poslato: Jul 13, 2023, 10:32:35 pre podne »

Da li mi možete reći samo šta najviše stavite kao osnovu mleko, jogurt, voda?
To opet zavisi sta blendujes.Recimo kada sam pilece grudi blendirao ili sarmu onda sam vodu stavljao,ako sam hteo vise kao neki desert onda mleko ili jogurt,ali opet i to zavisi od ukusa.Ako ti ukus nije bitan onda najkaloricnije ti je jogurt,ali recimo mozes i u cokoladno mleko da stavljas.To ti kazem iz iskustva jer ja sam posle takmicenja uvek jeo cokoladno mleko i picu jer je to dosta kaloricno i brzo se svari i telo ce se brze oporaviti.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27403


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #5 poslato: Jul 13, 2023, 10:28:34 pre podne »

Tako će i biti, trudim ae maksimalno da unesem što čvrstog obroka, ali jednostavno nije dovoljno i počeću da radim ovako kao i vi što ste radili. Hvala na odgovoru
Da,to sam ti zaboravio napomenuti da moras imati bar 2-3 cvrsta obroka,nemoj samo da pijes blendovano.Kazem ti to zato jer sam ja u pocetku napravio tu gresku,ali sam posle ispravio. ;)
Sačuvana
UrbanE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #4 poslato: Jul 13, 2023, 10:11:42 pre podne »

Da li mi možete reći samo šta najviše stavite kao osnovu mleko, jogurt, voda?
Sačuvana
UrbanE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #3 poslato: Jul 13, 2023, 10:10:22 pre podne »

Tako će i biti, trudim ae maksimalno da unesem što čvrstog obroka, ali jednostavno nije dovoljno i počeću da radim ovako kao i vi što ste radili. Hvala na odgovoru
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27403


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #2 poslato: Jul 13, 2023, 08:15:19 pre podne »

Ovaj tekst sam iskopao na sajtu, ali nije napisao šta stavi u te blendove
"Blender je definitivno bio otkrovenje za mene jer mi je blendovanje hrane omogućilo da načinim napredak. I to blendovanje onoga za šta se misli da se lako unosi - kvalitetnih uglj. hidrata(ovsene i pirinač). Izvor proteina pojedem u čvrstom obliku a onda izblendujem izvor uglj. hidrata i kompletiram obrok. Blender mi je rešio problem i sa odvratnim Ella sirom. Suvog nisam mogao da pojedem ni jednu kašiku, a blendovan sir sada unesem 300g. Da ima potreba, mogao bih tako uneti i svih 450g sira, koliko se nalazi u pakovanju.

Doručak mi je ubedljivo kalorijski najjači obrok u toku dana i to je bio prvi korak koji sam promenio i prvi faktor koji je pokrenuo moju kilažu nagore. Za doručak unesem čak oko 700 kalorija. Naravno, sve uz pomoć blendera. Posle 2 i po sata treniram i ti treninzi nisu više slabašni, kao iz perioda dok sam se mučio da sa slabim jutarnjim apetitom pojedem šniclu mesa ili 5 jaja, već intenzivni jer sada imam puno snage."

OVAJ TEKST SAM ISKOPAO NA SAJTU, MENI BI ISTO OVAKVI BLENDOVI POMOGLI MNOGO. PITANJE ZA VAS JE: DA LI NEKO MOŽE DA MI PREPORUČI ŠTA STAVITI U BLENDER I KOLIKO? NEKE PREDLOGE
UNAPRED HVALA
Dok sam se mucio sa istim problemom kao i ti stavljao sam sve i svasta u blender u smislu da sam i pilece grudi stavljao, sta god mi se jelo i bilo je kaloricno sam stavljao u blender i obavezno uz sve sam stavljao da uvecam kalorijski unos bananu ili kikiriki puter ili sirovo jaje,zavisno od toga sta sam blendirao.Recimo neke od "cudnih" stvari sto sam blendovao je bila pored pilecih grudi i sarma,spagete,peceno svinjsko meso...kazem ti bilo sta.Posto od UH sam imao problemao sa pirincem i to sam stavljao u blender i tako sam mogao pojesti zeljenu kolicinu.Zato slobodno sta god ti padne na pamet ili sta god tesko jedes slobodno blenduj i jedi.Sa vremenom ces sam nauciti koje ces zacine i stvari staviti da ti bude jos kaloricnije i ukusnije.
Sačuvana
UrbanE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2023, 12:42:45 pre podne »

 Ovaj tekst sam iskopao na sajtu, ali nije napisao šta stavi u te blendove
"Blender je definitivno bio otkrovenje za mene jer mi je blendovanje hrane omogućilo da načinim napredak. I to blendovanje onoga za šta se misli da se lako unosi - kvalitetnih uglj. hidrata(ovsene i pirinač). Izvor proteina pojedem u čvrstom obliku a onda izblendujem izvor uglj. hidrata i kompletiram obrok. Blender mi je rešio problem i sa odvratnim Ella sirom. Suvog nisam mogao da pojedem ni jednu kašiku, a blendovan sir sada unesem 300g. Da ima potreba, mogao bih tako uneti i svih 450g sira, koliko se nalazi u pakovanju.

Doručak mi je ubedljivo kalorijski najjači obrok u toku dana i to je bio prvi korak koji sam promenio i prvi faktor koji je pokrenuo moju kilažu nagore. Za doručak unesem čak oko 700 kalorija. Naravno, sve uz pomoć blendera. Posle 2 i po sata treniram i ti treninzi nisu više slabašni, kao iz perioda dok sam se mučio da sa slabim jutarnjim apetitom pojedem šniclu mesa ili 5 jaja, već intenzivni jer sada imam puno snage."

OVAJ TEKST SAM ISKOPAO NA SAJTU, MENI BI ISTO OVAKVI BLENDOVI POMOGLI MNOGO. PITANJE ZA VAS JE: DA LI NEKO MOŽE DA MI PREPORUČI ŠTA STAVITI U BLENDER I KOLIKO? NEKE PREDLOGE
UNAPRED HVALA
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 19 upita.