TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 07:32:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Power Creatine - Pan Sport proizvodjac ?  (Pročitano 425 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #7 poslato: Februar 15, 2024, 08:17:10 posle podne »

Maximalno se slazem. Od kad se pojavio ja recimo bcaa+glutamin,kreatin,multivitamin,whey protein stalno koristim,od wheya pogotovo cizkejk ukus,zatim preworkout....Osim L carnitina koji jos nisam probao,ali imam nameru nisam koristio protein za masu.😉💪
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Februar 15, 2024, 07:29:20 posle podne »

Odličnog  je kvaliteta ne samo kreatin nego cela Pansport linija.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #5 poslato: Februar 14, 2024, 09:09:17 posle podne »

Kreatin pijem od samog pojavljivanja na trzistu,znaci vise od 20 godina i uvek mi je "radilo" kao i Pansportovo. Pazi ja nijedan suplement necu da hvalim a da ga nisam probao i da mi nije delovalo pa makar cije je.Onda cu radije da cutim. Ja uvek prvo probam na sebi kao i Pansportov kreatin koji pijem od njegovog pojavljivanja i ja sam zadovoljan sa njime,meni deluje. Ukus ne znam za Pansportov posto ga pijem zajedno sa bcaa+glutaminom sa ukusom limea,ali bas cu danas probati pa ti javim.

Ukus testiram tako sto jednu dozicu ( mericu ) od 5gr sipam direktno u usta i popijem sa 2-3 gutljaja vode i sve to promuljam i znam ukus i sve ostalo...
Probao oba danas,univerzal 1/1 odlican al pan sport nema tu gorcinu ni priblizno...samo zbog toga sam ga stavio pod znak pitanja
Isto sam tako testirao pre nekih sat vremena Pansportov kreatin i sve je ok.😉💪
Sačuvana
Smart-Alex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

the king is back

« Odgovor #4 poslato: Februar 14, 2024, 07:11:36 posle podne »

Kreatin pijem od samog pojavljivanja na trzistu,znaci vise od 20 godina i uvek mi je "radilo" kao i Pansportovo. Pazi ja nijedan suplement necu da hvalim a da ga nisam probao i da mi nije delovalo pa makar cije je.Onda cu radije da cutim. Ja uvek prvo probam na sebi kao i Pansportov kreatin koji pijem od njegovog pojavljivanja i ja sam zadovoljan sa njime,meni deluje. Ukus ne znam za Pansportov posto ga pijem zajedno sa bcaa+glutaminom sa ukusom limea,ali bas cu danas probati pa ti javim.

Ukus testiram tako sto jednu dozicu ( mericu ) od 5gr sipam direktno u usta i popijem sa 2-3 gutljaja vode i sve to promuljam i znam ukus i sve ostalo...
Probao oba danas,univerzal 1/1 odlican al pan sport nema tu gorcinu ni priblizno...samo zbog toga sam ga stavio pod znak pitanja
Sačuvana
THE KING IS BACK
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #3 poslato: Februar 14, 2024, 05:37:54 posle podne »

Kreatin pijem od samog pojavljivanja na trzistu,znaci vise od 20 godina i uvek mi je "radilo" kao i Pansportovo. Pazi ja nijedan suplement necu da hvalim a da ga nisam probao i da mi nije delovalo pa makar cije je.Onda cu radije da cutim. Ja uvek prvo probam na sebi kao i Pansportov kreatin koji pijem od njegovog pojavljivanja i ja sam zadovoljan sa njime,meni deluje. Ukus ne znam za Pansportov posto ga pijem zajedno sa bcaa+glutaminom sa ukusom limea,ali bas cu danas probati pa ti javim.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Februar 14, 2024, 05:23:56 posle podne »

Kao neko ko uzima suplementaciju mnogo godina I  na sebi sam probao sve skoro brendove kreatina I imam I više nego dovoljno iskustva da kažem da je odličan.
Uzimao sam ga I uzimaću I dalje ne zato što je od pamsporta nego zato što cena I kvalitet su odlične.
Sačuvana
Smart-Alex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

the king is back

« Odgovor #1 poslato: Februar 14, 2024, 04:05:09 posle podne »

Otvorio sam nalog na ovom forumu samo zbog ovog pitanja.

Kupio sam 500gr Pan sportovog kreatina i 500gr univerzala isto u pan sportu...
Imam pitanje samo zbog jedne stvari a to je da mi kreatin pan sportov nije gorak uopste nego "slatkast" a univerzalov jeste...
Pijem kreatine 6-7 godina od starog univerzala i skajteka i Amixa...SVI SU GORKI I GORKAST UKUS....Samo ovaj nije...

Da li je sve ok sa njim ? Da li je zaista kreatin u kantici ? S obzirom na inflaciju i da su svi proizvodjaci uskratili na potrosacima radi iste zarade tj. na sajstocima od hrane,pica,alkohola,slatkisa,slanisa,kucne hemije itd...pitam se samo da li je okej kreatin ili ne ? ajde da zanemarimo to sto je ovo "PS FORUM" nego da budemo realni i iskreni...jel ili nije ?  :)
Sačuvana
THE KING IS BACK
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.