TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396027 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 07, 2024, 06:25:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc,grudi su mi se smanjile od vezbanja!  (Pročitano 46877 puta)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #127 poslato: Jun 08, 2007, 10:17:11 posle podne »

To za anti baby pilule je skroz tacno. Zene postanu nekako oble, zanosne i mnogo privlacnije nego do tada. sta reci, devojke iskoristite tu nicim izazvanu prednost...ali pametno!
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #126 poslato: Jun 08, 2007, 10:05:40 posle podne »

veruj mi da je neverica obostrana...
al nema veze, hahaha..veceras mi je prijateljica sa vezbica rekla JOJ BRE STO SI LEPA!!moguce od ovih anti-bebi pills,valjda devojka od njih zasija,procveta...uh prepala sam se da cu se ugojiti,al ja apetita uopste nemam...samo s vremena na vreme gucnem tu i tamo MB to valjda nije problem?!
ovaj forum ce na kraju postati very spice
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #125 poslato: Jun 08, 2007, 08:52:26 posle podne »

A momci od 19 godina traže tribulus!? Eto vidite da ćete imati (i previše) testosterona i kad budete stariji ;)

Pored testosterona, valjda je bitno, da je ON smeker,da ima slifa,stil,suptilnost ,da se ne boji da pokaze svoju najnezniju stranu...To je ono sto moze da opcini svaku zensku osobu (normalnu) i to nema veze sa godinama,jednostavno se rodis takav

Sto se tice ovih pozara,samo da ne prerastu u neke siroke razmere
da ne slusam pesmu "crna zeno,prokleta bila...." :D ;)


Ne mogu da verujem...crno je moj izbor, oduvek!
« Poslednja izmena: Jun 08, 2007, 09:59:06 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #124 poslato: Jun 08, 2007, 04:52:38 posle podne »

Ma njih zanima bolja performansa u teretani.. naravno sve je to da bi se vise svideli zenama, ali nekima je ipak bitnije kako sebi izgledaju u ogledalu ;)
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #123 poslato: Jun 07, 2007, 05:11:09 posle podne »

A momci od 19 godina traže tribulus!? Eto vidite da ćete imati (i previše) testosterona i kad budete stariji ;)

Pored testosterona, valjda je bitno, da je ON smeker,da ima slifa,stil,suptilnost ,da se ne boji da pokaze svoju najnezniju stranu...To je ono sto moze da opcini svaku zensku osobu (normalnu) i to nema veze sa godinama,jednostavno se rodis takav

Sto se tice ovih pozara,samo da ne prerastu u neke siroke razmere
da ne slusam pesmu "crna zeno,prokleta bila...." :D ;)

Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #122 poslato: Jun 07, 2007, 02:22:53 posle podne »

A momci od 19 godina traže tribulus!? Eto vidite da ćete imati (i previše) testosterona i kad budete stariji ;)
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #121 poslato: Jun 06, 2007, 11:30:16 posle podne »

U to ime pohvale za tvoj novi avatar koji bas inspirise tacnije receno pokrece, kad bolje razmislim mozda da ukocim!?!?

Eh. ti hormoni...

izgleda da jos vatre ima...

...duboko u nama je bitaka plam
i znam da nas ceka jos 100 ofanziva
i kazem vam sta dobro znam...
« Poslednja izmena: Jun 06, 2007, 11:33:12 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #120 poslato: Jun 05, 2007, 09:33:18 posle podne »


Slozicemo se da je iskustvo mozda najdrogoceniji dar koji mozemo sebi dozvolit da imamo, ipak ne po svaku cenu draga moja...zar ne!?
Citat

Pa ako su ta iskustva tako divna, onda jesu dragocena, pa makar bila po svaku cenu (osim naravno cena ugrozavanja zdravlja, jer to je ovde primarna tema)E sad koliko ce ovi mladi ljudi bilo koga poslusati,pod naletom hormona, ja ne znam, licno ja nikoga,nikada,nisam slusala, i radila vecito po svom.Tako je i dan danas.Dragi moj...............takav je zivot

Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #119 poslato: Jun 04, 2007, 10:11:56 posle podne »

Zivot pod staklenim zvonom znaci da je neko ziveo zasticeno i sigurno, a nikako slep kod ociju.


Slozicemo se da je iskustvo mozda najdrogoceniji dar koji mozemo sebi dozvolit da imamo, ipak ne po svaku cenu draga moja...zar ne!?
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #118 poslato: Jun 01, 2007, 08:19:46 pre podne »

Zivot pod staklenim zvonom znaci da je neko ziveo zasticeno i sigurno, a nikako slep kod ociju.
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #117 poslato: Maj 31, 2007, 01:12:25 posle podne »

nikad se niko tako dobro ne upozna...
BAS TAKO...no u moje vreme je bilo lakse i manje rizicnije pa sam i ja vise rizikovao...

kao svaka skorpija ;)

Znas ja bas ne dozivljavam svet kao idealno mesto za zivot i nekako nikada nisam imao iluziju da zivim pod "staklenim zvonom" . Ovo nikako ne znaci da ne korisitim "glavu" svakako uvek je stvar odluke i cene koju si spreman da platis, ili ste vi mislili da ce vam mozda neko vas zivot pokloniti!?
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #116 poslato: Maj 30, 2007, 02:15:38 posle podne »

nikad se niko tako dobro ne upozna...
BAS TAKO...no u moje vreme je bilo lakse i manje rizicnije pa sam i ja vise rizikovao...

kao svaka skorpija ;)
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #115 poslato: Maj 30, 2007, 12:41:40 posle podne »

Kazu zene da od anti-bebi pilula porastu grudi ;)

Mogu iz licnog iskustva da ti kazem da je to tacno. Ali kratkog veka. Meni su se grudi poprilicno povecale u toku prve kutije tableta i taj efekat je trajao tokom 3-4 meseca redovnog uzimanja anti bebi pilula. Verovatno je to bila reakcija organizma na dodatni estrogen. Posle su se vratile na staro... :'(
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #114 poslato: Maj 30, 2007, 12:45:44 pre podne »

Slažem se u potpunosti sa vama, ali takve stvari se moraju pričati devojkama (devojčicama!?) od 16-18 godina, kojima je u glavi što luĂ°i sex sa starijim tipom, a sigurnost na drugom, trećem,... desetom mestu...  :o

Kao što ne treba imati sex sa kime god stigneš, tako se ne treba ni ljubakati na svakom ćošku - nažalost, drug je bio takav dok nije dobio "virus poljupca" i morao na operaciju. Rezultat - "mercedesov" ožiljak preko celog stomaka...  :-\


P.S. Jesmo otišli u off, ali ipak su "sitnice koje život znače" u pitanju...
« Poslednja izmena: Maj 30, 2007, 12:47:56 pre podne od strane DHEA » Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #113 poslato: Maj 29, 2007, 11:07:11 posle podne »

nikad se niko tako dobro ne upozna...

E pa ja se bogami valjano upoznam,radije tako nego da moram da razmisljam dali mi je zastita pukla ili slicno i da sam se necim zarazio...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 16 upita.