TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 04:28:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cuts - Da/Ne  (Pročitano 43296 puta)
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #23 poslato: April 24, 2007, 07:07:02 posle podne »

Jesi li koristio nesto od Animal kolekcije jos...

   Koristio sam Nitro , Nitro G , M-Stak , Stak2 ,Pak. FLEX nisam ( ne verujem da cu ) . Trenutno se raspitujem za PUMP . Trazim neka poredjenja sa XPand.
   

Koji PUMP?

Sačuvana
Don't settle for average!
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #22 poslato: April 24, 2007, 02:57:22 posle podne »

Pa sa cime si najzadovoljniji od toga...

   Sa svime sam zadovoljan . Nitro i nitro G su amino kis. , s tim sto nitro G ima 35 gr. dextroze . ( Nitro je u sustini dovoljan )
   M stak je dobar isto ( sa kvalitetnom  i maksimalno preciznom ishranom daje BOMBA rezultate ) . Pak je dobar , ali ne preterano neophodan . Ja sam  "srecu" nasao i sa Spa pak, a imas i mega edge tako da...  ( Da bi izvukao maks. iz PAKA trebaju bas teski treninzi ko je bas ozbiljan , inace kao sto rekoh nije neophodan  ) . Stak 2  je dobar ali savetujem ti M stak izmedju ova 2 .

   Ovo je malo sturo napisano nemam puno vremena za neki detaljan odgovor . Sta god da uzimas od ovoga isplaniraj sve dobro ; baci na papir ako treba da bi izvukao maks rezultate. 
Sačuvana
bodybuilding forever
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #21 poslato: April 22, 2007, 08:20:17 posle podne »

Pa sa cime si najzadovoljniji od toga...
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #20 poslato: April 20, 2007, 07:56:06 posle podne »

Jesi li koristio nesto od Animal kolekcije jos...

   Koristio sam Nitro , Nitro G , M-Stak , Stak2 ,Pak. FLEX nisam ( ne verujem da cu ) . Trenutno se raspitujem za PUMP . Trazim neka poredjenja sa XPand.
   
Sačuvana
bodybuilding forever
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #19 poslato: April 16, 2007, 04:40:18 posle podne »

Jesi li koristio nesto od Animal kolekcije jos...
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #18 poslato: April 04, 2007, 08:43:46 posle podne »

ANIMAL CUTS TRAZI DA BUDE POKLOPLJEN SA HRANOM to je vazno da napomenem .
Sačuvana
bodybuilding forever
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #17 poslato: April 04, 2007, 08:37:25 posle podne »

Decky , svaki dan se pije bez obzira da li treniras ili ne. iz mog ugla gledanja mozda je bolje da razbijes partije koje treniras na jedno 4-5 dana nedeljno a ako ne mozes onda zadrzi ta tri dana , ali se potrudi da imas vise kardia .Pet puta nedeljno ako mozes da izdrzis cardio daje BOMBA rezultate.To ti je sva mudrost vezana za CUTS.
Greota je da ne budes vise aktivan kad koristis CUTS preparat.Jos jedna vazna stvar,probaj da ides na pumpanje misica sa vecim brojem ponavljanja ,ipak je to za def.najbolje.Ako sada krenes imaces dobre rezultate za leto garant .

 PS. Malo me cudi taj razmak od 4 h do dorucka . Imaces problema sa zeludcem i moguce pojacanom nervozom ako tako budes radio.Proliv nije iskljucen( imaces pojacanu zelju za vodom koja bez hrane sa CUTSOM izaziva proliv ). Moras posle max. 90 min. da jedes dobro izbalansiran obrok.
Sačuvana
bodybuilding forever
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #16 poslato: April 04, 2007, 06:48:16 posle podne »

Odgovara mi taj tempo, ionako ustajem u 8 za poso mogu da ga popijem tada, onda neki lagani dorucak u 12h pa onda sa posla oko 16h druga kesica i lagani rucak, oko pola 18h teretana a onda pola sata ili trcanje ili udaranje u dzak, posle toga vecera. Samo me zanima da li svaki dan mora da se pije jer ja treniram 3 puta nedeljno kako to da uskladim.
Sačuvana
Don't settle for average!
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #15 poslato: April 04, 2007, 01:08:59 posle podne »

Ovako
180/95
endomorf
zanima me da li animal cuts ima shtetnih efekata ... koliko opasno moze da bude to ubrzavanje srca itd ... ?
planiram da ga uzmem pre svega zbog psiholoskog efekta jer sam siguran da bih onda odradio tih 7 nedelja kardija i vezbi ...
inache potpuno sam zdrav :0

  Evo ja cu da probam da ti odgovorim malo detaljnije jer koristim ANIMAL proizvode vec 14 - 15 meseci .

  ANIMAL CUTS... je veoma potentan preparat . Njegovo delovanje je u reciprocitetu sa iskustvom onog ko ga pije. Sto si ti u boljoj kondiciji , sto vise iskustva imas u BB i treninzima ,sto vise iskustva u ishrani i poznavanju svog organizma TO ON BOLJE DELUJE . jos jedna vazna stvar ; kada kupujes ANIMAL proizvode planiraj da ce ti tih 21 dan biti veoma rigorozni .( u cilju maks.rezultata naravno;a i da izbegnes osecaj da si bacio novac , jer ovaj proizvod zaista daje vrhunske rezultate ako se pridrzavas navedenog koje sledi : )
 Kad ustanes ujutro najbolje izmedju 7 i 9 h uzimas na prazan stomak , zatim ga poklapas sa hranom ( ovo je specificno jer neces osetiti glad kao u obicnim danima taj osecaj gladi ce malo da se prolongira na 60 - 90 min.max.po uzimanju CUTS-a) Drugu kesicu uzimas izmedju 15-17 h ,zatim obrok pa onda posle 60-90 min. teretana .posle teretane cardio mozda jedno 30 - 40 min .
 Veoma je efikasan kada se ovako koristi .
U cilju najboljiih efekata ( pa i onih bezbednosnih ) uzimaj ga svaki dan u priblizno isto vreme.
Obrati paznju kad izlazis u grad da te ne povuce ekipa na neku cirku slucajno jer onda si se sjebo .( naravno neces crci ali stvaras nepotreban atak na organizam e a to vec moze biti zajebano,). Cigarete nikako.
  Ne znam sta si mislio pod onim psiholoski efekat i kojih 7 nedelja ? ? ? ? ?

  PS .Ako si zdrav ,nisi imao istoriju bolesti srca i sl. i u pristojnoj kondiciji i jednostavno generalno se osecas dobro zadovoljan si i sl. kreni odmah sa 2 kesice .
 Toliko od mene . Ako sam nesto zaboravio da pomenem ti pitaj
 Ah da ako si zdrav neces osetiti nista sto se tice ubrzavanja srca , lupanja itd.
 Ceo organizam se dize na jedan visi nivo ; ako si zdrav organizam se nece buniti pa ni srce vec samo pratiti .Mozda osetis da si u nekom blagom speedu , ali to je i normalno ( a i u sustini zanemarljivo na dnevno funkcionisanje u smislu komunikacije i odnosa sa ljudima i sl. )
« Poslednja izmena: April 04, 2007, 01:18:14 posle podne od strane N E R O » Sačuvana
bodybuilding forever
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #14 poslato: April 03, 2007, 10:10:57 posle podne »

Meni zbog male visine 171cm ne stoji da budem previse "mastan" a i lepse se osecam kada nisam mnogo nabijen masom jer mi smeta leti kada igram dosta basket i trcim.
Sačuvana
Don't settle for average!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: April 03, 2007, 08:17:05 posle podne »

Ne razumem vam tu "potrebu" da budete definisani...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #12 poslato: April 03, 2007, 08:08:04 posle podne »

Najgore od svega je sto ja smrsam kako treba krajem avgusta  :-\ a bas bih hteo pre leta jednom da se definisem uvek to odradim kad mi je manje potrebno.
Sačuvana
Don't settle for average!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #11 poslato: April 03, 2007, 04:00:46 posle podne »

ma cuts je zakon jer je i dobar antikatabolik. a koliko ce ti "kesica" konkretno biti portebno to ti pre pocetka ciklusa definicije niko pouzdano ne moze odgovoriti.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: April 03, 2007, 03:55:32 posle podne »

Mozes ti to i bez cutsa ako si predan,ali s cutsom ce ici brze.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #9 poslato: April 03, 2007, 03:29:58 posle podne »

Aj ovako ja imam samo stomak da skinem tj izravnjam tezak sam 77kg 171cm visok. Malo sam nabacio misicnu masu a imao sam 73-74kg, ja ga cenim da bi sa jedno.. 30 kesica mogao da odradim posao da skinem salo sa bokova i stomaka jer nisam preterano "mastan". Sta vi mislite jel dovoljno toliko?
Sačuvana
Don't settle for average!
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.328 sekundi sa 18 upita.