TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:21:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nasi sportisti ?  (Pročitano 3553 puta)
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #13 poslato: Septembar 16, 2007, 09:18:58 posle podne »

evo ga ovaj, pa ti bi samo da iskoriscavas nekoga... pijavice...idi zalepi se za miru tamo i sisi joj krv  :D :D :D
bezi mi sa teme, umesto da sponzorisu mene precice na tebe...krades mi sponzore... >:( 

 :) :) :)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #12 poslato: Septembar 16, 2007, 09:12:24 posle podne »

znaci pasce neko finansiranje ;D ;D ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
maja
Gost
« Odgovor #11 poslato: Septembar 13, 2007, 07:23:26 pre podne »

Pa nemoj tako Stevane...ukoliko nesto jako zelis, pa samim tim ulozis mnogo truda i rada, sigurno uspeh nece izostati...
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #10 poslato: Septembar 12, 2007, 05:02:33 posle podne »

salim se, tada sam vise pratio forum i dosta trenirao judo pa me je interesovalo, gajio sam nade da cu postati neki sampinjon i ako se dokazem dobiti neko sponzorstvo, a sada...  :'( :-[
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
maja
Gost
« Odgovor #9 poslato: Septembar 12, 2007, 01:54:23 posle podne »

Za ubuduce cu se truditi da se to ne ponovi.... :-[
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #8 poslato: Septembar 12, 2007, 12:53:12 posle podne »

uuu konacno odgovor posle 5 meseci  :o
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
maja
Gost
« Odgovor #7 poslato: Septembar 12, 2007, 11:12:45 pre podne »

Evo da se oglasim na ovoj temi...
Sto se tice trenutno aktuelnih nasih sponzorisanih sportista, a to su Zoltan Kozma, Igor Beretic, Miklos MIhajlovic, Boris Popovic, Jelena Djuric i Nenad Sudarov, njihove biografije se azuriraju...
Uskoro bi trebalo da na sajtu bude posebna rublika u kojoj bi bile biografije nasih bivsih sponzorisani sportista...

Da li cemo u buducnosti prosirivati listu sponzorisanih sportista, videcemo, za sada su sponzorisani sportisti one koje sam gore navela...

Hvala na sugestijama....
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #6 poslato: Maj 17, 2007, 10:09:35 posle podne »

FANATIC
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 09, 2007, 09:56:27 posle podne »

e pa ne bih ni hteo :P :P :P  :D:D

al bi to leglo :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: April 22, 2007, 05:15:42 posle podne »

Znam da se pravi nova lista sportista koji se sada takmice pod sponzorstvom pansporta.Mnogi sportisti koji su sada trenutno u toj galeriji nisu vise aktivni ili ih pansport ne sponzorise.Ubrzo ce to biti promenjeno.
A sto se tice novih sportista za sponzorstvo, mogu reci da se to ne dobija bas tako lako i koliko znam trenutno se ne traze novi sportisti koji bi bili sponzorisani.
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #3 poslato: April 22, 2007, 11:05:50 pre podne »

a sto bas tebe ?  >:(  ;D
a ja ?!  ;D 8)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #2 poslato: April 22, 2007, 10:54:08 pre podne »

DA NPR. MENE ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #1 poslato: April 22, 2007, 01:29:05 pre podne »

lista je vec dugo ista i svi rezultati koji su lica postizala su vec odavno stari...jel se lista ikada obnavlja i osvezava sa podatcima novim ?
 razumem da sa nekima niste u kontaktu ali da li to znaci da ste im bili nekada mozda sponzori ili tako nesto i da je saradnja zavrsena ali lista nije azurirana ?

koji rezultati trebaju da bi ste nekome bili sponzori kao firma  ?  (ne u novcu naravno nego u suplementima)

skoro svi koji sponzorisete su iz NS-a izgleda, sad sam vec zaboravio sta sam procitao...

lista se niti povecava niti smanjuje...firma izgleda napreduje , mogli bi da prosirite vidike i sponzorisete neke nove mlade ambiciozne ljude...

Pozdrav.  8)

Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.