TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:42:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Smorio sam se, na sred treninga...  (Pročitano 5599 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #8 poslato: April 23, 2008, 12:20:42 pre podne »

kao sto ti rece Lock,  cemu smanjivanje opterecenja kad radis definiciju?

UKRATKO - NE NIKAKO !!!   znaci odrzavaj maksimalno tezine sa kojima si radio dosad

loki ... :/// :D :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: April 23, 2008, 12:16:13 pre podne »

Cak ih i povecaj :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: April 22, 2008, 11:35:44 posle podne »

kao sto ti rece Lock,  cemu smanjivanje opterecenja kad radis definiciju?

UKRATKO - NE NIKAKO !!!   znaci odrzavaj maksimalno tezine sa kojima si radio dosad
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #5 poslato: April 22, 2008, 11:22:59 posle podne »

A šta misliš o ubacivanju laktatnog treninga jedno 2x nedeljno!?  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Lokk1
Gost
« Odgovor #4 poslato: April 22, 2008, 07:50:15 posle podne »

cekaj cekaj ...ti SI SVESTAN DA TI JE TRENING ZA MASU I DEFINICIJU ISTI ... samo SE HRANA MENJA ???!! i ubacuje kardio eventualno ako ne idesh lactic ... : //  ne kontam shta si tachno napisao kakav ti je trening trenutno
Sačuvana
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #3 poslato: April 22, 2008, 07:00:33 posle podne »

Hvala brate, znaci mi to... ;D
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #2 poslato: April 22, 2008, 06:56:30 posle podne »

Ume to da bude zajebano, ako dodjesh u teretanu a vidish da ne ide kako treba. I ja se tada bash smorim.

Aj neka je srecno sada.
Sačuvana
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #1 poslato: April 22, 2008, 06:52:08 posle podne »

I evo drugari moji sta mi se desilo:

Danas sam lepo radio kod kuce, dosli neki majstori, pa radio na mesalici, zezao se, sve je bilo coool. I tako ja dva sata posle toga lepo popijem protein, popijem animal pak i lepo pocnem polako da se pripremam za trening. Posle pola sata odlazim u bilderanu i krecem sa treningom.

Fora je u tome sto sam poceo sada da praktikujem aerobni trening, male tezine, ogroman broj ponavljanja. I tako , uradim ja grudi i krenem na triceps, odradim jednu seriju, prosetam teretanom i pogledam da mi sise vise kao nekom matorcu. Skinem majicu, pogledam,one se uopste nisu zategle, mozda se malo napumpale, i to je to. Poludim i dodjem kuci.

I evo me sada, iznerviran, cekam jos sat vremena, pa cu da mu j*bem kevu sa treningom, vracam se nazad. J*bem ti i cardio i aero, kad nema pumpe!!!!! Mrzim sebe, jer znam da moram da smrsam, ali ako to znaci da necu biti pod pumpom, e onda nek sve ide dodjavola. MASA JE MAMA!!!!! Sad cu lepo da pozovem ortaka i narucujem animal stak, i ima da se odvalim, i da, pocasticu sebe sa 5 kg whey proteina i jos jednim VAPOR-om.....pa da vidim da li ce mi se opet desiti da mi SISE VISE!!!!!!

Izvinite, ali ono, meni je teretana, a od skora u ovaj forum, nekako kao stil zivota, i kome cu da se izjadam ako ne vama, koji ste uvek bili tu da mi date savete ili da me dobro iskritikujete!!!! I, da, ovom prilikom vam se zahvaljujem!!!!

Odoh, vreme je za savijanje gvozdja!!!!
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 18 upita.