TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 01:54:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako da se hranim uz Animal Cuts?  (Pročitano 5181 puta)
ALEKSANDRA-BG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #9 poslato: Maj 13, 2008, 01:58:48 posle podne »

Meni rece onaj decko gde sam i kupila AC da pijem odmah po dve, kao bolji su rezultati....
Sad ne znam sta da radim  :-[
A ako pijem drugu, kad da je popijem ako mi je trening bio ujutru, na gladan stomak, posle popijene prve kesice?
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #8 poslato: Maj 13, 2008, 01:36:57 posle podne »

ne, ne owsene jedes samo ujtru, woce jedino ako bas moras, ali i to samo ujtru...

znaci nema palcinka, nema slatkisa, slanisa, nikakwe brze hrane...nicega loseg!

mozes da uzimas jednu kesicu dnewno, pa kad popijes 21 paketic, naprawis pauzu, pa popijes owo sto ti je ostalo...

bilo je price da ca taj drugi ciklus bolje uticati/raditi od prwog...

:-* :)


mozes i da radis na nordijskom skijanju ujtru na prazan stomak, pa 15-30 min posle dorucak...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
ALEKSANDRA-BG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2008, 01:09:07 posle podne »

Hvala vam na odgovorima, znace mi  :)
Bilo bi super da sedim uz tv, pijem AC i mrsavim sama od sebe, ali naravno da znam da nije tako.
Nije tacno da ne zelim da se potrudim, ali naravno da bih prve rezultate ( bar min. ) volela da vidim sto pre. Ipak, naoruzala sam se i strpljenjem i voljom, a vi ste ( nadam se  ;) )  tu da mi date savet kako da sve to jos bolje ukomponujem.

Sto se tice moje dosadasnje ishrane: dan mi uvek pocinje vockom, uglavnom grejp ili jabuka, a onda sam jela musli. Ok, sad sam skaprirala da sam to masila.
Sto se tice ostalih obroka i vremena kada sam jela i sta sam jela mi varira, jer imam dosta obaveza van kuce. Ipak, trudila sam se da kuci jedem neku supicu, sto se tice mesa piletinu ( vrlo retko jagnjetinu ) i povrce sa nesto crnog ili razanog hleba. Ako bih jela napolju - sendvic ili pekara.
Za veceru kako kad, stvarno... nekad nista, nekad voce, nekad palacinku....
Ono sto sam uvek vodila racuna - ulje iskljucivo maslinovo, hleb uglavnom razani ili crni, nikakve majoneze bla bal...
Svesna sam da ne znam dovoljno o zdravoj i dobro ukomponovanoj ishrani, zato sam ovde.

ALI ja zelim da promenim svoje navike, NE SAMO kada koristim AC vec inace, a pogotovo sada jer kad ga vec pijem da imam max. rezultate. Naravno da cu nastojati da se hranim i dalje tako, jer sam svesna toga da ti kg nece otici zauvek nego su povratni, ako ih ne sprecim.
Najmanje zelim jo-jo efekat od ranije  :o
Trudicu se da jedem sto cesce kuci, gde mogu sama da spremim sta, koliko i kako... ali npr sta bi mi bila dobra uzina-obrok na faxu, pogotovo predvece-uvece jer sam iz postova zakljucila da voce ne treba jesti po podne ( isprevite me ako se varam) .


Danas sam prvi put popila AC oko 10h ( osecala sam blagu mucninu kasnoje) L- carnitin direktno pre treninga koji sam pocela nesto pre 12H.
Vozila sam kucni bajs oko 45 min. Trudila sam se da drzim neki tempo i da ga onda ubrzavam pa ga sputam... Ono kao skijanje sam vozila nesto manje od deset min. i to me mnogo vise umara od bajsa. Nastavila bih da vozim to, medjutim neki sraf mi je ispao pa mora burazer da mi namesti veceras  :-\
I posle toga sam uradila malo vezbice kojih se secam sa aerobika ( cucnjevi, trbusnjaci, malo vezbi za ruke...)

Nisam jela, evo sada cu uzeti ovsene sa jogurtom, to je ok?

 :-* hvala vam puno na savetima, nadam se da ce ih biti jos, jer sam totalni laik u svemu ovome







« Poslednja izmena: Maj 13, 2008, 01:11:15 posle podne od strane ALEKSANDRA-BG » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Maj 13, 2008, 11:55:50 pre podne »

Zelis da postignes mnogo,uz malo truda i za sto krace vreme!U pogresnom smeru razmisljas.Ako zelis konkretnu pomoc moras biti spremna da se upustis u dugorocniji plan i treninga i ishrane.Napisi do detalja sta i koliko jedes i koliko treniras?
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 13, 2008, 11:50:57 pre podne »

ja mislim da je sest malo ... minimum 7 ...

BRATE NAPISAO SAM MINIMUM... ne znam devojku ne znam njen tempo zivota ..  mozda nece imati vremena ni za tih 5 .. ako neko moze da jede na svakih sat vremena neka jede ... shvatila je poentu verovatno ..shto vishe to bolje ..

.. znachi shto vishe proteinskih obrokaaa ... i shto vishe povrca ..znachi bukvalno shto vishe .. nemash granicu po tom pitanju ...
« Poslednja izmena: Maj 13, 2008, 11:53:56 pre podne od strane Lokk1 » Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #4 poslato: Maj 13, 2008, 11:49:01 pre podne »

mislim da je 5 obroka malo. minimum 6
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Lokk1
Gost
« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2008, 11:04:08 pre podne »

shto disciplinovanija budesh pre cesh reshiti problem .. ok i sama si rekla da ti je usporen metabolizam .. predpostavljam da su to bile dijete od maximalno 2 obroka dnevno i slichne gluposti tako da sada treba da ubrzamo metabolizam ...

probaj da imash minimum 5 obroka ... (obrok se ovde razlikuje od uopshtenog shvatanja .. ovde obrok moze da ti bude 100g piletine i neko povrce) 

probaj da dobijesh koju kilu mishica .. to ce isto pomoci .. znachi baci se na tegove ..

takodje uglavnom znam da zene nisu bash sklone ,teshkim treninzima'' uglavnom se to svodi na 10 min bajsa ili trake (naravno ne generalizujem znam par zena ciji tempo treninga bih teshko izdrzao .. ali vecina jeste lenja ) da ne duzim tu prichu dosta se pisalo o tome na forumu pronadji svoj izbor treninga i probaj da ga izdrzish... da je to lako svi ljudi bi imali plochice i 10% bf ... ochigledno da morash da se pomuchish

aj sada konkretno : znahci pored toga shto je mali broj obroka i nedovoljan za znachajnije ubrzavanje metabolizma
doruchak : musli = prosti sheceri ... ekvivalent kao da si pojela milku .. od toga nishta necesh izgubiti ... pogledaj sastav na kutiji i videcesh da ima jedno 70% shecera ako se ne varam .. umesto toga pojedi par jaja ... ili ovsene  ...

ruchak : to je vec ok .. ali trebala bi vishe takvih obroka da imash ..ako za ruchak naprimer pojedesh 400 -500 g piletine (lupam ) podeli to na 2 -3 obroka .. i uzmi na svakih sat vremena po malo .. ili pojedesh 200 g piletine  i za sat dva neku ribu smazesh .. znachi shto vishe proteinskih obrokaaa ... i shto vishe povrca ..znachi bukvalno shto vishe .. nemash granicu po tom pitanju ...

vecera : helb za veceru NIKAKO ! uveche ti je metabolizam najsporiji a i ne treba ti energija pred spavanje !! znachi pojedi ella sir .. 100x bolje reshenje

kokice ko kokice .. daleko da valja ali nije to toliki cheat .. bolje uzmi kikiriki naprimer probaj tako ... kikiriki iz gud :D

a ne mozesh mi reci da kad odesh na veceru ne mozesh da naruchish pilece belo ili neku ribu ... ok verovatno ce tu biti uz to i nekih masnih sireva i sto stvari ali bar pokushaj shto vernija ishrani da ostanesh ...

btw verovatno si razumela da sokovi .. cokoladice i te gluposti NIKAKO ...

ako ovako budesh radila .. jako brzo cesh videti rezultate ..
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2008, 10:54:52 pre podne »

ujtru jedes owsene, nemoj musli, ima puno secera...
preko dana jedes swo moguce powrce, zatim jaja, belo meso, curetinu, tunjewinu, itd, itd...
kada spremas hranu spremas je iskljuciwo na wodi, ili ponekad na malo maslinowog ulja...
krompir zbegawaj, narocito kad hoces da skines po koju kilu...
a sad jedna mala isprakwa, tema ne bi trebalo da se zowe "kako da se hranim uz animal cuts" nego: "KAKO DA SE HRANIM SWAKOG DANA, DA MI SE SALO NE BI WRATILO" nadam se da kapiras sta hocu da kazem...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
ALEKSANDRA-BG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2008, 09:48:44 pre podne »

Stvarno sam se trudila da procitam sve postove ali, nikako da se pronadjem.... tako da stvarno izvinite ako se ponavljam.

Hocu da skinem nekih 6-7 kg... Medjutim dugo se vec borim sa njima jer kao mladja ( usput sada imam 21) konstantno jedno dve godine bila na nekim glupim dijetama, i naravno uvek za posledicu imala jo-jo efekat i sada JAKO usporen metabolizam.
Sada sam krenula da malo treniram kuci - imam kucni  bajs i ono nordisko skijanje( ne znam mu tacan naziv)... Treninzi mi nisu nesto intenzivni, jer nisam neki aktivni sportista. Trudim se koliko mogu.
Uzela sam ANIMAL CUTS ( uspravo popila prvu kesicu, usput jedva sam progutala sve one tablete  :P ) i ok skaprirala sam kako da ga pijem, i kako da treniram.... ali ne mogu da uskladim ishranu pa biih vas zamolila tu za malu pomoc  ::)  :-*
I da uz njega sam ukompinovala i L-carnitin.

Za sada nemam neku posebnu ishranu :
Uglavnom doruckujem musli ( onaj tropiko ) sa ella mlekom.
Rucam neku piletinu sa povrcem, ili samo povrce ako imam neki kropir ili tako nesto
Vecera - ne znam ni sama, kako kad. Pojedem parce crnog hleba sa nekom salaticom...kako kad.
Ono uvek mi se tu ubaci (do sada) neki bioskop i kokice, pa neka vecera sa drustvom i krsenje svog onog pridrzavanja.....


Da ne vas ne davim vise, znaci traba mi pomoc kako da jedem i inace a posebno dok koristim AC da bih dobila max rezultate.
Stvarno mi trebaju vasi saveti....  :-\
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.