TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397404 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 10, 2024, 03:26:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trbusnjaci  (Pročitano 20969 puta)
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #19 poslato: Jun 07, 2008, 08:41:45 pre podne »

Ja kada sam bio mrsaviji 10 kg videle mi se svih 8 plocica...posle godinu dana samo 6....a sada sam spao na 4 uskoro ce da mi ostanu samo 2 gornje :D

Ma stomak mora da se vezba isto koliko i svaki drugi deo tela ako hoce neko extra da mu izgleda. Vazna je naravno i ishrana to je 50% ali ja dok sam vezbao i u teretani i  kuci imao sam extra stomak, posle sam zapostavio...jedva i u teretani odradim 1 vezbu a kamoli i kuci :S

Znaci ima 2 opcije:

1. Da se ne radi puno ali zato da se pazi strogo na isranu
2. Moze da se jede svasta ali zato da se to nadoknadi treningom da se onesvestis od trbusnjaka :)

Jok...  ::)
Sačuvana
I don't give a fuck
daredevil86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #18 poslato: Jun 07, 2008, 05:39:52 pre podne »

Ja kada sam bio mrsaviji 10 kg videle mi se svih 8 plocica...posle godinu dana samo 6....a sada sam spao na 4 uskoro ce da mi ostanu samo 2 gornje :D

Ma stomak mora da se vezba isto koliko i svaki drugi deo tela ako hoce neko extra da mu izgleda. Vazna je naravno i ishrana to je 50% ali ja dok sam vezbao i u teretani i  kuci imao sam extra stomak, posle sam zapostavio...jedva i u teretani odradim 1 vezbu a kamoli i kuci :S

Znaci ima 2 opcije:

1. Da se ne radi puno ali zato da se pazi strogo na isranu
2. Moze da se jede svasta ali zato da se to nadoknadi treningom da se onesvestis od trbusnjaka :)
« Poslednja izmena: Jun 07, 2008, 05:46:37 pre podne od strane daredevil86 » Sačuvana
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #17 poslato: Jun 05, 2008, 11:45:38 posle podne »

Pa i Fanatic na takmicenju ima 6 plocica ;D hehe video sam na slici, znaci nema uzbune nikakve... :D
Sačuvana
Squat till u puke!
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #16 poslato: Jun 05, 2008, 12:24:28 posle podne »

Ili imas 2 pack, il uopste nemas pack   ;D
Sačuvana
I don't give a fuck
Lokk1
Gost
« Odgovor #15 poslato: Jun 05, 2008, 02:17:29 pre podne »

aaaa znachi ili imash 6 pack i ,,plochu;; ispod tj zadnja 2 trbushnjaka nisu separatisana ili imash 8 pack .. .

Sačuvana
Mister021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #14 poslato: Jun 04, 2008, 08:42:36 posle podne »

Pa dobro Monika ima eight packs,ali nema svako,pa cak ni neki takmicari,jer jednostavno genetika nije takva da im se vide trbusni,a i cesci su 6 packs ;)
Mislim da si u pravu,ja npr imam 6 packs.Ne moguce da imam 8,jer bi jos te 2 dosle "veoma nisko"... :)
Sačuvana
Pozdrav za drugove iz teretane i za drugove sa druge strane zakona sto ne plase se nikoga.
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #13 poslato: Jun 04, 2008, 02:03:44 pre podne »

Pa dobro Monika ima eight packs,ali nema svako,pa cak ni neki takmicari,jer jednostavno genetika nije takva da im se vide trbusni,a i cesci su 6 packs ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Lokk1
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jun 04, 2008, 12:12:04 pre podne »

ne mozesh imati 4 plochice ... stvar je u salu koje sakriva ostatak
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Maj 27, 2008, 03:39:03 posle podne »

by the way nije six pack nego eight pack ;)      to sto se ne vide je potkozno masno tkivo koje ces redukovati ishranom prevashodno.
Sačuvana
^_NeSh_^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62


« Odgovor #10 poslato: Maj 26, 2008, 07:45:42 posle podne »

Hvala na odgovorima!
Sačuvana
Treniraj maksimalno ili idi kuci!!!
^_NeSh_^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62


« Odgovor #9 poslato: Maj 26, 2008, 07:20:20 posle podne »

uskladio sam trbusnjake moj program ali imam jos jedno pitanje.Ja kad radim trbusnjake jasno se vide 4 plocice i vise ne,pa me zanima da li samo 4 plocice imam ili su to mozda samo "gornje" ???
Sačuvana
Treniraj maksimalno ili idi kuci!!!
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #8 poslato: Maj 26, 2008, 02:49:47 posle podne »

@ beka : naravno da mu nece pomoci ako ne radi :)  ali ako vezba na bilo kojoj spravi redovno sigurno ce imati rezultata, makar i malih...na to sam mislila  :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Maj 26, 2008, 02:44:04 posle podne »

1.ishrana
2.trening cardio i teretana
3.svaka od tih sprava moze da posluzi da ojacas trbusni zid,ali osnovno cega treba da se pridrzavas je pod 1. i 2.da bi ti se videli trbusni misici
Pogledaj malo po forumu o tome,a onda pitaj konretno sta te interesuje,a opet naglasavam da mozes da vezbas na toj spravi,ali drzi se osnovnih stvari.
Sačuvana
^_NeSh_^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62


« Odgovor #6 poslato: Maj 26, 2008, 02:16:27 posle podne »

Imam odlicnu ishranu,dobar trening a sto se tice ostatka tela u zadnjih 6 meseci sam dobio 20kg mase i super mi je izgled ali sad treniram kuci pa mi treba neki savet o treniranju trbusnjaka jer mi se jedva vide!Cisto sam hteo da vidim jer imate neki predlog za vezbanje na ovoj spravi prvi put vezbam na njoj
Sačuvana
Treniraj maksimalno ili idi kuci!!!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #5 poslato: Maj 26, 2008, 09:14:18 pre podne »

Ali ces se sloziti da samo uz pomoc tog "Ab rocket-a" ne moze nista bitno postici.Ja stvarno nisam pristalica tih spravica jer smatram da dok se debelo ne oznojis i ne potrudis nista nema od rezultata
Znaci ukratko za dobar trbuh: kvalitetna i izbalansirana ishrana (imas o tome svuda po forumu) i kvalitetan trening (pri tom ne misalim da se ubijas samo od trbusnjaka vec i na druge vezbe kao i kardio trening)
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.133 sekundi sa 19 upita.