TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 01:23:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: khm... Miostatin?! :D  (Pročitano 15609 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: Maj 31, 2008, 03:16:29 posle podne »

Kapiram ali kao sto rekoh ja to zamisljam kao neki suplement koji ce istopiti masti i nabaciti misicnu masu, ne mutacijom vec kao sto deluju ostali suplementi znaci privremeno dok ih pijes oni deluju kad prestanes njihovo dejstvo prestaje. Dakle privremeno blokiranje miostatina dok se pije taj suplement, kada se dodje do zeljenog cilja prestanes da ga pijes i miostatin se "otpusi" i vraca te korisne masti u telo. Naravno posle koriscenja se malo pripazi da se ne bi vratilo sve na staro. Dakle nisam ja za mutaciju to je katastrofa vec ja to vidim kao neki superbrzi suplement buducnosti. Za sada je blokiranje moguce mutacijom ali u buducnosti ko zna sta ce sve izmisliti.

pa i ja zamisljam uzmes neki suplement i letim do meseca wtf?? :D :D zamisljam d aimam laserksu pusku :D

Ja ti govorim,ne mozes drukce blokirati miostatin a da ne dodje do genetske mutacije,jel sad svatas?Pa jel procitao neko onaj tekst sto je P-rex postavio? Ona deca koja su deficijentna sa miostatinom se radjaju sa rupama po jetri i organima...ali ovo je najjace :D uzmes i kad odradi posao prestanes lol :D

kakva buducnost?? jel znas kako izgleda miostatin,gde se nalazi,kako se smanjuje?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #29 poslato: Maj 31, 2008, 12:40:57 posle podne »

 ;D
Sačuvana
Don't settle for average!
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #28 poslato: Maj 31, 2008, 12:22:05 posle podne »

Znaci za par godina vec vidim u pansportu ponudu MYO BLOCK!
Narucujem OMA! :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #27 poslato: Maj 31, 2008, 11:17:51 pre podne »

Kapiram ali kao sto rekoh ja to zamisljam kao neki suplement koji ce istopiti masti i nabaciti misicnu masu, ne mutacijom vec kao sto deluju ostali suplementi znaci privremeno dok ih pijes oni deluju kad prestanes njihovo dejstvo prestaje. Dakle privremeno blokiranje miostatina dok se pije taj suplement, kada se dodje do zeljenog cilja prestanes da ga pijes i miostatin se "otpusi" i vraca te korisne masti u telo. Naravno posle koriscenja se malo pripazi da se ne bi vratilo sve na staro. Dakle nisam ja za mutaciju to je katastrofa vec ja to vidim kao neki superbrzi suplement buducnosti. Za sada je blokiranje moguce mutacijom ali u buducnosti ko zna sta ce sve izmisliti.
Sačuvana
Don't settle for average!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Maj 30, 2008, 09:14:17 posle podne »

Normalno da masti imaju ulogu. Ja sve ovo vidim kao preparat koji ce u kratkom periodu da blokira miostatin dok se telo ne "popravi" a ne da mutira gen i da to ostane do kraja zivota. Kao i trening, dok treniras imas misice kad prestanes opadaju. Prosto.

zvuci prosto kad tako akzes haha :D  doks  etelo ne poravi eee :D BLOKIRANJE MIOSTATINA je moguce gentskom mutacijom,kako ces drukce ajd mi objasni?el svatas sta znaci mutacija?Znaci TRAJNO!

i ovo nema veze s atreningom,ako imas deficit miostatina,gradis misce bez obzira na vezbanje,svatas?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #25 poslato: Maj 30, 2008, 09:12:43 posle podne »

Citat
a i ko visoko leti nisko pada...
amen  :D
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #24 poslato: Maj 30, 2008, 09:04:17 posle podne »

ma nebih to nikada uradio... em sto imam dobru gen, em to je ludost!!! takva transformacija mora da ima neku nus pojavu... a i ko visoko leti nisko pada...
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #23 poslato: Maj 30, 2008, 08:47:46 posle podne »

Normalno da masti imaju ulogu. Ja sve ovo vidim kao preparat koji ce u kratkom periodu da blokira miostatin dok se telo ne "popravi" a ne da mutira gen i da to ostane do kraja zivota. Kao i trening, dok treniras imas misice kad prestanes opadaju. Prosto.
Sačuvana
Don't settle for average!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #22 poslato: Maj 30, 2008, 08:35:26 posle podne »

Koji ste vi likovi :D alo bre MENJAS STRUKTURU GENA<TEBI JE TO ZDRAVO??JEl svata neko od vas da salo i masne celije imaju svoju ulogu?Zasto recimo ektomorfi ekstremni cesto oboljebvaju od raznih bolesti ??Alo bre mucnite glavom
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #21 poslato: Maj 30, 2008, 08:02:10 posle podne »

Ludost? Pa ne znam, po ovome sto sam procitao niko nema posledica od ovoga vec svi pucaju od zdravlja cak i srce jaca. Meni su ludost steroidi i ostali "otrovi" koje neki unose u telo a mnogi su se opekli zbog toga tako da mi zvuci kao limunada. Samim tim da je jos u eksperimentalnoj fazi i da nije dovoljno ispitano odmah se postavljaju predrasude i pitanja i to je normalno i treba da se tako radi jer ne znamo sa cim imamo posla, a iz iskustva se zna da nicega nema dok se dobro ne oznojimo pa je ovo u domenu SF. Zamisli sedis i gledas TV a misici rastu. Nema vise trcanja pred leto i skidanje masti vec se po kafanama mrsavi. Sve ovo zvuci previse lepo da bi bilo istinito. Mora da ima neka losa stvar u svemu tome samo sto u ovom tekstu nisam nasao.  :-\
Sačuvana
Don't settle for average!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #20 poslato: Maj 30, 2008, 04:52:23 posle podne »

To je jednostavno rečeno ludost... mislim da je ovo samo dokaz da ljudi ozbiljno gube kontakt sa stvarnošću.. zar je izgled zaista toliko važan...
mislim ok pričamo ovde manje više samo o izgledu (retko ko zaista brine za zdravlje i to samo ako mu je narušeno ili je hipohondar).. ali da li je zaista POTREBNO da sebi rade takve gluposti... what's next?
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #19 poslato: Maj 30, 2008, 04:35:43 posle podne »

Prvo deca a blokator posle. Fuck gene.  ;D ;D ;D
Sačuvana
Don't settle for average!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #18 poslato: Maj 30, 2008, 04:29:04 posle podne »

Alo ne slusas :D GENI,deca defekti,svacas?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #17 poslato: Maj 30, 2008, 04:27:17 posle podne »

Ima to i dobre i lose strane po mom misljenju. Evo npr. mozda ce se desiti da ce se ljudi ulenjiti totalno jer nemaju potrebe da se bave sportom, telo imaju isklesano i jako i jednostavno mogu da uzivaju u kafanama i nezdravoj ishrani, a mozda se i desi da se srede veliki problemi kod nekih ljudi koji imaju problema sa genetikom (mislim na gojazne osobe) i sa blokatorom miostatina mogu da rese velike komplekse koje imaju ovi ljudi, a zamisli cak neko ko ima 120kg celog zivota da postane atleta za nekoliko meseci. Sport bi u ovom slucaju mnogo dobio na kvalitetu, i mozda bi se povecalo interesovanje za treniranje svih onih sportova za koje nismo imali predispozicije da treniramo. Veoma zanimljiva tema. 
Sačuvana
Don't settle for average!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Maj 30, 2008, 04:14:51 posle podne »

pa eto...Bodibilding ce umreti ako se to desi....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.