TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395036 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:16:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta se nalazi u Coca Cola napitku...za neupucene!!!  (Pročitano 18462 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #75 poslato: Maj 08, 2010, 11:09:23 pre podne »

Lično, aktivno radim na suzbijanju dotične predrasude :)

Sve je veći broj seminara, priča po fakultetima, trudimo se da dočaramo ljudima (na prvom mestu sportistima) zašto im je suplementacija ZAISTA potrebna...
Sačuvana
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #74 poslato: April 27, 2010, 04:40:42 posle podne »

Opste poznati narodni stav je da je sva suplementacija hemija tako da to nije nista cudno :)
« Poslednja izmena: April 27, 2010, 04:42:15 posle podne od strane JovanR » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #73 poslato: April 27, 2010, 12:18:12 posle podne »

Eto, ja sam baš sada imao "slučaj coca-cole" na delu. :D

Ulaze dvojica momaka u radnju, jedan pijucka Sprite a drugi Colu i gledaju šta ima od preparata. Jedan bi da kupi veće pakovanje kreatina pa nudi druga da podeli sa njim, a ovaj će: "Pusti, brate, to je teška hemija. Ne bih ja to nikada u sebe uneo".
I sve  vreme gleda u preparate sa groženjem i pijucka njegovu Colu. :D :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #72 poslato: April 27, 2010, 11:45:43 pre podne »

Meni je vrlo stalo do toga da nekome objasnim nešto i poboljšam nečiji kvalitet života, pošto sam ubeĂ°ena da to mogu u nekom delu, ali ima nas raznih bože moj...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #71 poslato: April 22, 2010, 04:36:39 posle podne »

Tim im samo napomenes to sve i imas mirnu savest, na njima je da li ce i dalje da zive u zabludi :) vrlo jednostavno
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #70 poslato: April 22, 2010, 03:03:37 posle podne »

odlican primer Monika. bas pogodjeno tamo gde treba :) kada ti dodje neki roditelj, pitaj bas jel im deca piju colu, sigurno nece imati sta da kazu kada im objasnis da je cola ono sto ne valja, a ne neki dodatak ishrani

da, bas mi je to cest primer.... Coca Cola... ma nije meni problem da pricam i sa najproblematicnijim roditeljem ( a veruj mi da ih je bilo raznih za ove 3 godine koliko sam u Pansportu ) ... ali problem je u njihovom stavu, ako su dosli zaista da se posavetuju samnom i popricaju normalno - onda cemo proizvesti zakljucak, ali ako su dosli da se izderavaju na mene i brane svoj stav, onda tjemo drugacije :D
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #69 poslato: April 22, 2010, 01:59:11 posle podne »

Mada i ja pijem Colu-Zero, jer je to jedna od retkih radosti u mojoj ishrani.
Kad ne unosis secer o osecas neku potrebu za njim, onda mi je tu Cola, sladka a bez kalorija!
A kad bi gledali sta je sve stetno, pocevsi od ishrane, okoline, vazduha, mob.tel., onda bi bilo bolje da se ne rodimo.
Sad treba znati meru i granicu kod konzimiranja iste pa i ostalih "stetocina"!
Meni licno kola pomaze da bolje i lakse sazvacem kuvano meso , narocito pilce.
Znam da nije dobro unositi tecnost tokom obroka, ali ljudi sta cu, nije lako sazvakati kuvano pilce belo u kombinaciji sa salatom. Ajde kad je neki krompir ili pirinac to vec moze ali ovako tezko, zato je tu pomoc u vidu Cole-Zero!!!
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #68 poslato: April 22, 2010, 01:39:51 posle podne »

ono što mene najviše iritira je to što se neki (uglavnom roditelji) strašno plaše za svoje dete sportistu koje pije npr. Isostar ili whey protein, a ako pije Colu i jede čvarke - nikom ništa, pa to je "prirodno" a o uticaju na zdravlje da i ne govorim.....
Bas tako, Cola i raznorazni junk ne stete, a kad im kazes za protein, ne daj boze!!!!
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #67 poslato: April 21, 2010, 09:59:25 posle podne »

odlican primer Monika. bas pogodjeno tamo gde treba :) kada ti dodje neki roditelj, pitaj bas jel im deca piju colu, sigurno nece imati sta da kazu kada im objasnis da je cola ono sto ne valja, a ne neki dodatak ishrani
nekada sam bio alergican na ovakve gluposti... ali sam sada imun :D  inace nasem narodu je lako prodati bilo sta... samo da ga lepo zapakujes i napricas sto vise gluposti... jer narod samo kupuje maglu koliko vidim :D
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #66 poslato: April 21, 2010, 09:34:46 posle podne »

kafu slabo pijem...al koka kolu derem :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #65 poslato: April 21, 2010, 03:13:00 posle podne »

odlican primer Monika. bas pogodjeno tamo gde treba :) kada ti dodje neki roditelj, pitaj bas jel im deca piju colu, sigurno nece imati sta da kazu kada im objasnis da je cola ono sto ne valja, a ne neki dodatak ishrani
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #64 poslato: April 21, 2010, 09:26:40 pre podne »

ono što mene najviše iritira je to što se neki (uglavnom roditelji) strašno plaše za svoje dete sportistu koje pije npr. Isostar ili whey protein, a ako pije Colu i jede čvarke - nikom ništa, pa to je "prirodno" a o uticaju na zdravlje da i ne govorim.....

Ajde razumem strah, ali sto nece da se interesuju, da se posavetuju sa nekim strucnim e to mene bas iritira, jer ako brinu za svoje dete onda treba da nauce a ne da bezumno samo zabranjuju, moja mama je probala sve zive gluposti i dijete da smrsa, ali nijednu realno dobru dijetu, i sada meni zabranjuje whey, kao iz iskustva, pa sam ih ja sve obmanuo i ne raspravljam sa njima uopste, sreca za ishranu nemam problema i ruke su mi odresene da radim sta zelim.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #63 poslato: April 20, 2010, 04:57:56 posle podne »

ono što mene najviše iritira je to što se neki (uglavnom roditelji) strašno plaše za svoje dete sportistu koje pije npr. Isostar ili whey protein, a ako pije Colu i jede čvarke - nikom ništa, pa to je "prirodno" a o uticaju na zdravlje da i ne govorim.....
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #62 poslato: April 18, 2010, 10:25:26 posle podne »

Moram ovu temu da grejvdigujem :D
Poceo sam od pre neki dan da pijem zero colu.. Sad joj je ukus odlican, skoro kao obicna kola. Eeeeeeee sad, fora je sto se kontrolisem da ne popijem celu litru na dan zbog svih tih zvocanja o aspartamu, gaziranosti itd... Ali uvece kada mi se zdere slatko, efikasno pomaze :)))

Posto ne mogu da proverim uticaj iste na moj organizam, nastavicu da je pijem u umerenim kolicinama pa sta mi dragi BOG da.. :))))
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #61 poslato: Jun 06, 2008, 07:25:32 posle podne »

Evo, postavljen je clanak o Coca-Coli i njenom uticaju na bubrege...
Sve u svemu, kola nije dobra i ne pijem je vec duze vrijeme uopste, mada sam je ranije pio litrima !!!
Sačuvana
I don't give a fuck
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 17 upita.