TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396893 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 03:54:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko zaista uzivate u treninzima?!  (Pročitano 13449 puta)
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #68 poslato: Jun 06, 2007, 11:57:16 pre podne »

Ja ako ne odvezbam kako sam planirao...Osecam se bolesno.... 
Nagore mi je kad se nesto razbolim pa mi doktor ukine treninge..neeeeeeee    :'(   ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12841


Never give up!

« Odgovor #67 poslato: Maj 30, 2007, 12:24:52 posle podne »

Teretana i lepe zene! Nista vise mi netreba u zivotu  ;D
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #66 poslato: Maj 29, 2007, 01:18:27 posle podne »

 ja i ti sada svadjamo , teras me da pisem u 02 ujutru... >:(

i pisem ovako kasno jer sam do sada vozio bajs ...odo da se tusiram i da spavam laq noc  ;)
[/quote

ma daj opusti se
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #65 poslato: Maj 29, 2007, 10:18:33 pre podne »

bice bolje... ;)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #64 poslato: Maj 29, 2007, 09:33:38 pre podne »

 :-\ bas mi je zao...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #63 poslato: Maj 29, 2007, 07:06:26 pre podne »

kume tebe jos drzi ona nervoza?  :D
 ;)  :-*

cuti, jos je gore  :-\
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #62 poslato: Maj 29, 2007, 01:14:47 pre podne »

ahahaah ona se sirota nagojila ?!  pa nije se nagojila zato sto je to eto tako palo sa neba nego je zdrala i sedela ispred tv-a ...
sto nije vezbala kao i njen decko i izgledala i ona strava ?

OVO NE ZELIM NI DA PROKOMENTARISEM. JER TI SE KOMENTAR NE BI NI NAJMANJE SVIDEO.PITACU TE SAMO KO TI DAJE ZA PRAVO DA OVAKO KOMUNICIRAS SA NEPOZNATIM LJUDIMA.PA NISMO MI OVDE JEDNI DRUGIMA PRIJATELJI ILI POZNANICI DA DAJES OVAKVE OPASKE.ILI JE TEBI MOZDA TAKO LAKSE DA SE MALO ISTRESES.TI CES ZA NEKOGA DA KAZES DA JE ZDRAO, STA TO UOPSTE ZNACI?STA ZNACI TA REC, GDE SI TO POKUPIO.BOLJE DA PRESTANEM DA PISEM...

...dobro ajde evo neka lepsa rec sa istim znacenjem... ZDRALA =  prejedala se , tovarila , napucala , narokala...  ::)
...i nije sirota sto se nagojila, jer u tvom prvom postu ispada kako je branis sto se nagojila jer je njen decko zapostavljao i za sve je kriv, ja sam napao tebe zato sto opravdavas njeno stanje i nju zato sto se mnogo pravite lude, a za sve smo krivi mi muskarci, sto omda nije raskinula i bila srecna nego se ja i ti sada svadjamo , teras me da pisem u 02 ujutru... >:(

i pisem ovako kasno jer sam do sada vozio bajs ...odo da se tusiram i da spavam laq noc  ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #61 poslato: Maj 28, 2007, 09:12:15 posle podne »

kume tebe jos drzi ona nervoza?  :D
 ;)  :-*
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #60 poslato: Maj 28, 2007, 02:37:48 posle podne »

izgleda da si ti sva neka zgranuta, jel?  ::)
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #59 poslato: Maj 28, 2007, 02:20:15 posle podne »

hahaha ja se prosto zgranula na ovo pitanje
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #58 poslato: Maj 28, 2007, 12:14:22 posle podne »

...
U tom momentu obicno nateram sebe i iskontrolisem se naprosto kako im ne bih dao povoda za potvrdu njihovih tvrdnji....

miki, kad si ti bio u SAJu? cini mi se da si pisao negde da si bio pa me interesuje kada je to bilo?

Bas nije mesto za takve price ovde na ovoj temi no '90
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #57 poslato: Maj 28, 2007, 07:38:45 pre podne »

...
U tom momentu obicno nateram sebe i iskontrolisem se naprosto kako im ne bih dao povoda za potvrdu njihovih tvrdnji....

miki, kad si ti bio u SAJu? cini mi se da si pisao negde da si bio pa me interesuje kada je to bilo?
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #56 poslato: Maj 28, 2007, 07:35:10 pre podne »

ahahaah ona se sirota nagojila ?!  pa nije se nagojila zato sto je to eto tako palo sa neba nego je zdrala i sedela ispred tv-a ...
sto nije vezbala kao i njen decko i izgledala i ona strava ?

OVO NE ZELIM NI DA PROKOMENTARISEM. JER TI SE KOMENTAR NE BI NI NAJMANJE SVIDEO.PITACU TE SAMO KO TI DAJE ZA PRAVO DA OVAKO KOMUNICIRAS SA NEPOZNATIM LJUDIMA.PA NISMO MI OVDE JEDNI DRUGIMA PRIJATELJI ILI POZNANICI DA DAJES OVAKVE OPASKE.ILI JE TEBI MOZDA TAKO LAKSE DA SE MALO ISTRESES.TI CES ZA NEKOGA DA KAZES DA JE ZDRAO, STA TO UOPSTE ZNACI?STA ZNACI TA REC, GDE SI TO POKUPIO.BOLJE DA PRESTANEM DA PISEM...

bahahahahahahahahahaha   ;D ;D ;D  vidi nju sto se uspalila...
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #55 poslato: Maj 27, 2007, 11:11:15 posle podne »

Sto se ljutis Miki? Naravno da svi imamo osecanja. Ali eto mojoj sestri se desilo da je par godina provela sa tipom koji je vise voleo gvozdje od nje.Uh kako se samo zadovoljno gledao u ogledalo posle treninga, dok mu je ona spremala klopu.Kad god smo joj ukazivali na te sitnice samo je odmahivala glavom.On je trenirao, a ona se sirota gojila i cekala ga.Ljubav.Na kraju je baja nasao drugu kako smo culi "strava ribu".

Ma Tasha imam osecaj da ti najbolje razumes sta sam hteo da kazem a za tvoju sestru sve najbolje. Dobro je sto je odlucila da ode od takvog "klipana".
Moje reci su vise bile upocene kao opste mesto vecini ljudi koji imaju predrasude o nama bilderima. Kad bolje razmislim ja sam samo "bilder" onih 60 minuta u teretani sve preostalo vreme koristim kao i vecina ljudi s tom razlikom da me mnogo toga drugog veoma interesuje. Prilicno se trudim  da budem sto svestranija licnost kako je to deo i mog karaktera.

Verujem da si tokom emisije koju si gledala danas mogla i steci takav utisak...
« Poslednja izmena: Maj 27, 2007, 11:19:00 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #54 poslato: Maj 27, 2007, 11:04:49 posle podne »

ahahaah ona se sirota nagojila ?!  pa nije se nagojila zato sto je to eto tako palo sa neba nego je zdrala i sedela ispred tv-a ...
sto nije vezbala kao i njen decko i izgledala i ona strava ?

OVO NE ZELIM NI DA PROKOMENTARISEM. JER TI SE KOMENTAR NE BI NI NAJMANJE SVIDEO.PITACU TE SAMO KO TI DAJE ZA PRAVO DA OVAKO KOMUNICIRAS SA NEPOZNATIM LJUDIMA.PA NISMO MI OVDE JEDNI DRUGIMA PRIJATELJI ILI POZNANICI DA DAJES OVAKVE OPASKE.ILI JE TEBI MOZDA TAKO LAKSE DA SE MALO ISTRESES.TI CES ZA NEKOGA DA KAZES DA JE ZDRAO, STA TO UOPSTE ZNACI?STA ZNACI TA REC, GDE SI TO POKUPIO.BOLJE DA PRESTANEM DA PISEM...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 17 upita.