TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:38:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pad Imuniteta??  (Pročitano 14843 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #44 poslato: Maj 19, 2008, 01:55:11 pre podne »

Cink? Zasto bas Cink? Razmisljao sam da uzmem Take One od Natrola cini mi se da je dobar multivitamineral.

da da Zn ftw u ovakvim situacijama ... Zn + vit C ..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #43 poslato: Maj 18, 2008, 09:20:27 posle podne »

izmedju ostalog za imunitet... cak i kad si vec prehladjen.  Kazem ti, jako dobra kombinacija Easy C vitamin sa dodatkom cinka i b vitamina,  imuno support.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #42 poslato: Maj 18, 2008, 08:14:24 posle podne »

Cink? Zasto bas Cink? Razmisljao sam da uzmem Take One od Natrola cini mi se da je dobar multivitamineral.
Sačuvana
Don't settle for average!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #41 poslato: Maj 18, 2008, 11:41:05 pre podne »

a zaboravili smo i blagotvorni CINK  :)   
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #40 poslato: Maj 18, 2008, 08:52:01 pre podne »

Da ovo varljivo vreme sigurno da utice, poklopile su se mnoge kockice i sve to je uticalo na mene da mi organizam oslabi. U petak idem ponovo na EKG pa cu videti da li imam jos uvek tahikardiju, ako nemam vracam se od ponedeljka u teretanu ali kupicu predhodno neke vitamine i minerale da vidim da li ce biti bolje.
Sačuvana
Don't settle for average!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #39 poslato: Maj 17, 2008, 10:25:55 posle podne »

A pri tome da dodamo i ove nenormalne promene vremena zbog cega su svi malaksali i slomljeni.
Pad imuniteta nam je u danasnje vreme moguc na svakom koraku iz svih ovih razloga koji su navedeni,i jos mnogih,neke na zalost ne mozemo izbeci ali zato treba biti pametan i zastititi se maximalno kvalitetnom hranom i vitaminima i mineralima,kao i odmorom koliko je to moguce
Sačuvana
Be Happy!!!
nelle
Gost
« Odgovor #38 poslato: Maj 17, 2008, 09:48:05 posle podne »

Verujem da ti je imunitet na nuli.. Malo sna,radis tokom dana,treninzi,neodgovarajuca dijeta.. Da sam na tvom mestu pojacao bih prvenstveno unos kvalitetnih ugljenih hidrata,a zatim i proteina. Istovremeno i vitamin C,multivitamine i minerale. Opcija sumecih tableta je super. Zaboravio bih na Animal Cuts i slicne stvari,ne zato sto ne valjaju..,nego sto se bez njih apsolutno moze! Pozz
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #37 poslato: Maj 17, 2008, 09:12:53 posle podne »

Samo ti dobro odmori i napuni baterije,pa kad krenes ponovo sa treninzima napredovaces i bolje nego pre i cepaj vitamine A i Glutamin on bas oporavlja organizam.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #36 poslato: Maj 17, 2008, 02:04:18 posle podne »

Da ja jako slabo spavam jer radim uvek ujutru. Legnem u 00h nekada u 01h i spavam do 07:30h a to je jako malo s obzirom da mi je ceo dan prekriven   nekim aktivnostima. Moracu da ubacim neke jace vitamine da me zastite, koristio sam samo sumece C vitamine od 1000mg ali to je nedovoljno. Odmoricu 10-tak dana a onda su da krenem sa manjim tezinama da se ne bih ponovo previse opterecivao, naplasio sam se malo jer se osecam bas bzvz ovih dana.
Sačuvana
Don't settle for average!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Maj 17, 2008, 12:50:50 posle podne »

E ovako danas sam bio kod opste prakse jer se 2-3 dana ne osecam najbolje. Naime drzim dijetu vec mesec dana i smrsao sam 5kg za to vreme, verujem da me je zbog pada imuniteta (jer sam slabije jeo) napao virus ili tako nesto. Grlo me bolelo 2 dana a onda kada sam otisao kod opste prakse osim inficiranog grla i slinavljenja izmerili su mi pritisak 160 sa 100 i ubrzan rad srca, plus temperaturu 37,4C. Poslali me kod Interniste na EKG i utvrdili tahikardiju, medjutim kada su mi tamo izmerili pritisak bio je skroz normalan 120 sa 70. Prepisali mi Brufen za temperaturu, kapi za nos Operil i za infekciju grla Panklav i kontrolu EKG za nedelju dana kada ispijem sve ovo. Naravno rekla mi je da od teretane nema nista za to vreme, a iskreno izgubio sam dosta snage za ovih nekoliko dana. Fora je sto sam planirao od ove nedelje da koristim AC ali cini mi se da od toga nema nista jer sam skroz iscrpljen.

ufff... zao mi je :(    samo ti odmori,trebace ti...  i obavezno kasnije ubaci jace vitaminsko mineralne dodatke, znas sta je isto jako dobro - Natrolov easy c vitamin ( sa dodatkom cinka i b vitamina za imunitet)  i moze i ehinacea..

ali nista ne moze da zameni dobar san i kvalitetan odmor... 

Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #34 poslato: Maj 17, 2008, 03:08:56 pre podne »

nedovoljno ribljeg ulja....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #33 poslato: Maj 17, 2008, 02:33:15 pre podne »

pa ochigledno neshto ne radish kako treba .... ili ishrana ili spavanje ,,
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #32 poslato: Maj 16, 2008, 10:18:36 posle podne »

i mumio mi dosta pomazu

jel su to one ruske tabletice?
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #31 poslato: Maj 16, 2008, 09:51:31 posle podne »

E ovako danas sam bio kod opste prakse jer se 2-3 dana ne osecam najbolje. Naime drzim dijetu vec mesec dana i smrsao sam 5kg za to vreme, verujem da me je zbog pada imuniteta (jer sam slabije jeo) napao virus ili tako nesto. Grlo me bolelo 2 dana a onda kada sam otisao kod opste prakse osim inficiranog grla i slinavljenja izmerili su mi pritisak 160 sa 100 i ubrzan rad srca, plus temperaturu 37,4C. Poslali me kod Interniste na EKG i utvrdili tahikardiju, medjutim kada su mi tamo izmerili pritisak bio je skroz normalan 120 sa 70. Prepisali mi Brufen za temperaturu, kapi za nos Operil i za infekciju grla Panklav i kontrolu EKG za nedelju dana kada ispijem sve ovo. Naravno rekla mi je da od teretane nema nista za to vreme, a iskreno izgubio sam dosta snage za ovih nekoliko dana. Fora je sto sam planirao od ove nedelje da koristim AC ali cini mi se da od toga nema nista jer sam skroz iscrpljen.
Sačuvana
Don't settle for average!
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #30 poslato: Jun 07, 2007, 08:46:10 posle podne »

 pre neki dan rekao mi je stazista cijeg sam druga naduvala>bog uvek kazni na onom sto ti je najdraze.... ::)
havala daniela.......... :) ;)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 17 upita.