TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 03:58:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Rusko čudo - najnovije slike  (Pročitano 127199 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28934


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #349 poslato: Februar 22, 2012, 08:47:09 posle podne »

Malo pozinga i malo benca od 200kg na ponavljanje:
Alexey Lesukov presses 200kg for reps
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28934


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #348 poslato: Februar 09, 2012, 05:14:22 posle podne »

Sad gledam i razmishljam o tome da bi postigao dobre rezultate i u PL...
Siguran sam u to,zato sam rekao kad je benc radio da je sa bilderskim liftom(laktovi u stranu)radio toliku kilazu,sta bi jos radio da je radio sa PL tehnikom(laktovi pored tela)!Dobar je!Ali sumnjam da ce preci!

Alen me edukovao oko tih tehnika bencha, da, u pravu si. Ma Lesukov je vrh u svakom sluchaju :)
Tu se slazemo,i ja ga gotivim!!!
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #347 poslato: Februar 08, 2012, 05:54:35 posle podne »

Sad gledam i razmishljam o tome da bi postigao dobre rezultate i u PL...
Siguran sam u to,zato sam rekao kad je benc radio da je sa bilderskim liftom(laktovi u stranu)radio toliku kilazu,sta bi jos radio da je radio sa PL tehnikom(laktovi pored tela)!Dobar je!Ali sumnjam da ce preci!

Alen me edukovao oko tih tehnika bencha, da, u pravu si. Ma Lesukov je vrh u svakom sluchaju :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28934


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #346 poslato: Februar 08, 2012, 04:58:55 posle podne »

Sad gledam i razmishljam o tome da bi postigao dobre rezultate i u PL...
Siguran sam u to,zato sam rekao kad je benc radio da je sa bilderskim liftom(laktovi u stranu)radio toliku kilazu,sta bi jos radio da je radio sa PL tehnikom(laktovi pored tela)!Dobar je!Ali sumnjam da ce preci!
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #345 poslato: Februar 07, 2012, 11:26:40 posle podne »

Sad gledam i razmishljam o tome da bi postigao dobre rezultate i u PL... a ova njegova cica je sjajan spoter, taman za onu malenu ali znachajnu pomoc na kraju serije :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #344 poslato: Februar 07, 2012, 11:14:50 posle podne »

Алексей Лесуков (Alexey Lesukov)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #343 poslato: Januar 20, 2012, 10:15:19 posle podne »

Slazem se,bas zato mora otici u USA gde ce imati bolje uslove i tim iza sebe koji moze da finansira da razmisljaju o tome kada da odmori i napravi pauzu.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #342 poslato: Januar 20, 2012, 05:41:07 posle podne »

Bojim se da to što je mlad i ne mora biti prednost. Kad doĂ°e do 30te već će imati brdo treninga iza sebe i povrede se mogu nagomilati, sve to zavisi od njegovog tela i koliko se bude gurao napred.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28934


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #341 poslato: Januar 20, 2012, 05:35:39 posle podne »

Ukoliko bilo sta zeli da uradi morace da predje u Ameriku da zivi,svi sponzori hoce da im njihov clan bude dostupan za razne prezentacije .A sto se tice tezina,Miki ti najbolje znas koliko je to i kako on to radi!
Bas zato i kazem!!!On benc press radi bilderski sa laktovima u stranu,a ne pored tela kako ga rade benceri,a tako je puno teze raditi!!!A na taj mali frame napakovati 121kg telesne tezine....no comment!
Zato i ima tolike grudi .Slazem se da ima nedostatke za pro ligu,ali ima i malo godina u odnosu na sve njih.Ukoliko ode u USA za par godina (2 do 3 god) moze biti u top 6 na Mr.O.Mislim da mu i treba promena treninga u toku samih priprema ili mozda vise kardija,uglavnom decko je veliki potencijal.
Sigurno je veliki potencijal i nadam se da ce ove godine uspeti da postane pro,jer iskreno imamo i profesionalce koji imaju puno vise nedostataka nego on a ipak su profesionalci.A i sto Marko kaze i njegove godine su mu velika prednost!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #340 poslato: Januar 19, 2012, 09:49:39 posle podne »

Ukoliko bilo sta zeli da uradi morace da predje u Ameriku da zivi,svi sponzori hoce da im njihov clan bude dostupan za razne prezentacije .A sto se tice tezina,Miki ti najbolje znas koliko je to i kako on to radi!
Bas zato i kazem!!!On benc press radi bilderski sa laktovima u stranu,a ne pored tela kako ga rade benceri,a tako je puno teze raditi!!!A na taj mali frame napakovati 121kg telesne tezine....no comment!
Zato i ima tolike grudi .Slazem se da ima nedostatke za pro ligu,ali ima i malo godina u odnosu na sve njih.Ukoliko ode u USA za par godina (2 do 3 god) moze biti u top 6 na Mr.O.Mislim da mu i treba promena treninga u toku samih priprema ili mozda vise kardija,uglavnom decko je veliki potencijal.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #339 poslato: Januar 19, 2012, 09:43:39 posle podne »

Iskreno nikad mi se nije sviĂ°alo kako on izgleda, šta znam, definitivno je sav van proporcija, a ličnosmatram da su mu grudni mišići previše veliki i da mu to dosta kvari izgled, dok leĂ°a i noge ima još uvek amaterske kada se porede sa profijima u americi...
To vec ti znas sta i kako,tako da nema ja tu sta da pricam. ;) Sem da su mu grudi stvarno vrh,da li genetski ili je to uspeo treningom,ne znam ali izgledaju odlicno.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28934


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #338 poslato: Januar 19, 2012, 05:24:36 posle podne »

Ukoliko bilo sta zeli da uradi morace da predje u Ameriku da zivi,svi sponzori hoce da im njihov clan bude dostupan za razne prezentacije .A sto se tice tezina,Miki ti najbolje znas koliko je to i kako on to radi!
Bas zato i kazem!!!On benc press radi bilderski sa laktovima u stranu,a ne pored tela kako ga rade benceri,a tako je puno teze raditi!!!A na taj mali frame napakovati 121kg telesne tezine....no comment!
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #337 poslato: Januar 19, 2012, 01:16:20 posle podne »

Iskreno nikad mi se nije sviĂ°alo kako on izgleda, šta znam, definitivno je sav van proporcija, a ličnosmatram da su mu grudni mišići previše veliki i da mu to dosta kvari izgled, dok leĂ°a i noge ima još uvek amaterske kada se porede sa profijima u americi...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan L.
Gost
« Odgovor #336 poslato: Januar 19, 2012, 11:54:03 pre podne »

Zato sam i pomislio da je on TAJ neko ko ce da napravi promenu...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #335 poslato: Januar 19, 2012, 11:20:15 pre podne »

Još nije bilo dobrih ruskih profi bildera do sada, svi koji su došli za Ameriku su brzo propali...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 17 upita.