TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397404 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 09, 2024, 09:23:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mozda je genetski...  (Pročitano 2780 puta)
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #15 poslato: Jul 15, 2008, 11:37:27 pre podne »

Nije losa ideja...sprovescu to u delo.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Jul 15, 2008, 11:29:09 pre podne »

Hmmm... Jako redak slucaj da donji deo grudi zaostaje za gornjim...

Mozda da probas da spustas sipku(kod ravnog bencha) upravo vise ka donjem delu grudi(u delu oko bradavica). I, naravno, kontrolisani pokreti i maximalna misicna kontrakcija.

Sto ne otvoris svoju temu i postavis neke slike pa da lakse vidimo i resimo problem?
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #13 poslato: Jul 15, 2008, 10:14:31 pre podne »

Ja imam isti problem ali sa donjim delom grudi!Ne znam sta da radim propadanja cepam 3x10,ali kad stegnem grudi donji deo mi ostaje mlitav.Imam utisak kao da imam naslage masti mada ne bi trebalo jer aktivno vezbam grudi.
hmmm pa uzmi pojas i alku i okaci neki teg o sebe i cepaj... ja uvek tako radim... i stvarno donji deo mi je bas dobar...
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #12 poslato: Jul 14, 2008, 11:28:16 posle podne »

Ja imam isti problem ali sa donjim delom grudi!Ne znam sta da radim propadanja cepam 3x10,ali kad stegnem grudi donji deo mi ostaje mlitav.Imam utisak kao da imam naslage masti mada ne bi trebalo jer aktivno vezbam grudi.
Sačuvana
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #11 poslato: Jun 27, 2008, 04:43:04 posle podne »

I ne zaboravi da se dobro hranis uz adekvatnu suplementaciju.Time ces svakako ubrzati razvoj i tog dela ali i cele muskulature.Naravno plus trening,odmor itd...
Naravno!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12929


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Jun 27, 2008, 12:57:50 posle podne »

I ne zaboravi da se dobro hranis uz adekvatnu suplementaciju.Time ces svakako ubrzati razvoj i tog dela ali i cele muskulature.Naravno plus trening,odmor itd...
Sačuvana
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #9 poslato: Jun 26, 2008, 08:28:49 posle podne »

probajte ovo...moracete malo da smanjite gas i skinete koju plocu sa shipke.
Na kosoj klupi malo uzim hvatom...spustajte teg nekih 5-6 sekundi,i u trenutku kada dodirne sipka kljucnu kost napravite pauzu od jedne sekunde (ali ne odmarajte tako sto naslonite sipku) i onda izbacaj 1sekunda.Kome sam god ovo preporucio vidio je promjene nakon mjesec dana.
Veoma je bitno da laktove ne uvlacite vec da ih izbacite vani da vam tijelo obrazuje slovo T i obavezno spustati sipku na kljucnu kost tik ispod vrata.
Zanimljivo,probacu.
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 649


« Odgovor #8 poslato: Jun 26, 2008, 08:04:10 posle podne »

probajte ovo...moracete malo da smanjite gas i skinete koju plocu sa shipke.
Na kosoj klupi malo uzim hvatom...spustajte teg nekih 5-6 sekundi,i u trenutku kada dodirne sipka kljucnu kost napravite pauzu od jedne sekunde (ali ne odmarajte tako sto naslonite sipku) i onda izbacaj 1sekunda.Kome sam god ovo preporucio vidio je promjene nakon mjesec dana.
Veoma je bitno da laktove ne uvlacite vec da ih izbacite vani da vam tijelo obrazuje slovo T i obavezno spustati sipku na kljucnu kost tik ispod vrata.
« Poslednja izmena: Jun 26, 2008, 08:07:03 posle podne od strane Spartak » Sačuvana
two more...no matter what...!
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #7 poslato: Jun 26, 2008, 12:35:45 posle podne »

Mislim da su ti dovoljne 3 vezbe za jedan trening grudi. Dakle, pocnes sa kosim bencom(posto ti je gornji deo grudi problematican) sa bučicama, pa onda mozes sa sipkom i na kraju ravni benc.

Ja sam, recimo, imao slican problem pa sam izvesno vreme uvek pocinjao sa kosim potiskom. A sada menjam - jedan trening pocinjem kosim, drugi ravnim potiskom. I jos, jedan trening pocinjem kosim potiskom bucicama a drugi sipkom. Reagujem podjednako dobro na obe vrste potiska pa ih redovno i radim.


Sada sam vec znatno popravio gornji deo grudi. Inace, koso letenje sam retko kada radim. Ravno radim malo cesce i to uvek kao zavrsnu vezbu.
hvala na savetu!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Jun 26, 2008, 12:27:35 posle podne »

Mislim da su ti dovoljne 3 vezbe za jedan trening grudi. Dakle, pocnes sa kosim bencom(posto ti je gornji deo grudi problematican) sa bučicama, pa onda mozes sa sipkom i na kraju ravni benc.

Ja sam, recimo, imao slican problem pa sam izvesno vreme uvek pocinjao sa kosim potiskom. A sada menjam - jedan trening pocinjem kosim, drugi ravnim potiskom. I jos, jedan trening pocinjem kosim potiskom bucicama a drugi sipkom. Reagujem podjednako dobro na obe vrste potiska pa ih redovno i radim.

Sada sam vec znatno popravio gornji deo grudi. Inace, koso letenje sam retko kada radim. Ravno radim malo cesce i to uvek kao zavrsnu vezbu.
Sačuvana
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #5 poslato: Jun 26, 2008, 11:48:43 pre podne »

Pre neki dan sam ovako uradio nesto:Kosi Benc sipkom:4 serije 6-12
                                                   Kosi potisak s bucicama 4 serije 6-12
i jos ravni benc sam uradio 3 serije.

Da li trebam jos neku vezbu da ubacim?Da li mozda koso razvlacenje sto dule kaze,neznam da li ce onda puno biti 4 vezbe!
Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jun 26, 2008, 11:39:48 pre podne »

kosi bench, i koso razvlacenje
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #3 poslato: Jun 26, 2008, 11:37:25 pre podne »

I ja imam taj problem...
Radi kosi bench sa bucicama
Sačuvana
I don't give a fuck
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #2 poslato: Jun 26, 2008, 11:33:22 pre podne »

i ja imam slican problem, donji deo grudi mi je slabiji dosta.

forsiraj kosi benc...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #1 poslato: Jun 26, 2008, 11:28:22 pre podne »

Zanima me da li je u pitanju genetika ili treba nabaciti mase?Ovako:Problem mi je gornji deo grudi koga uopste nemam,ili mozda jako malo dok donji deo imam i onda gore izgleda kao rupa! ! !Nadam se da kontate sta ocu da kazem!P O M A G A J T E! ! !
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 18 upita.