TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:33:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: more ili planina  (Pročitano 21536 puta)
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #98 poslato: Jul 05, 2008, 07:35:20 pre podne »

Da skandinavci bas imaju frku od nas. Ako te slucajno zakace ili nagaze odmah sorry sorry.  ;D
Sačuvana
Don't settle for average!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #97 poslato: Jul 05, 2008, 01:25:54 pre podne »

zato Finkinjama kad te pitaju odakle si,kazes From far far away :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #96 poslato: Jul 05, 2008, 01:21:46 pre podne »

jbg i devojke beze i usput vicu: crazy serbs!!!
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #95 poslato: Jul 05, 2008, 01:12:15 pre podne »

sta kenjate more je bilo super,bistro je skroz bilo,neznam de ste to bili jbt?? Zabava jeste najbolje,najbolje je bilo ustvari to sto se svedjani i ostali danci plase Srba,pa samo kaze"Serbia" i odma ima mesta da se sedne :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #94 poslato: Jul 05, 2008, 01:06:01 pre podne »

Bila sam u Nesebru i Suncevom bregu, u S. Bregu su uglavnom Svedjani, a u Nesebru najvise ima nasih :)
sve u svemu povezani su i mozes peske od jednog do drugog mesta, ja sam se odusevila...  za provod dusu dalo, a sve jeeeftino...  more nije kao nase ali ipak je more :)

Da uzasni Svedjani u S. Bregu, prvo sto su rugobe drugo sto im je ponasanje blagi uzas, a pogotovo uvece kad popiju par piva onda im je ponasanje kao kod retardirane dece, mada je S. Breg lepsi od Nesebara dosta jer je noviji. Nesebar je pak malo siromasniji ali ima dusu a tek preko dana na plazi nasi ljudi prave ludilo, pogotovo u Makuti (kafic na plazi) gde cepa nasa muzika, za uvece da ne pricam kakav je sou kada odes u neki provod a 90% nasih iz svih krajeva Srbije i svi su raspolozeni za provod i druzenje nije kao kada se izadje u svom gradu pa je atmosfera pozerska, da ne poveruje covek. Da napomenem da je S. Breg od Nesebara udaljen 1km i da se plazom moze doci do bilo koje diskoteke u oba mesta. Sve u svemu ako zelite dobar provod tu su ova dva mesta a more je bezveze, prvo sto je manje slano od CG mora a i navlace se neke alge nekim danima kada je losije vreme, dakle more je nekvalitetno ali ko jos ide na more zbog mora :D

zato zaboravite na more, nego se prvo vece obuceni zaletite u bazen u lazuru, a pritom naravno pevate cecu...
napomena: za ovaj vid zanimacije potrebno je 4-8 ljudi...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #93 poslato: Jul 05, 2008, 01:01:07 pre podne »

Bila sam u Nesebru i Suncevom bregu, u S. Bregu su uglavnom Svedjani, a u Nesebru najvise ima nasih :)
sve u svemu povezani su i mozes peske od jednog do drugog mesta, ja sam se odusevila...  za provod dusu dalo, a sve jeeeftino...  more nije kao nase ali ipak je more :)

Da uzasni Svedjani u S. Bregu, prvo sto su rugobe drugo sto im je ponasanje blagi uzas, a pogotovo uvece kad popiju par piva onda im je ponasanje kao kod retardirane dece, mada je S. Breg lepsi od Nesebara dosta jer je noviji. Nesebar je pak malo siromasniji ali ima dusu a tek preko dana na plazi nasi ljudi prave ludilo, pogotovo u Makuti (kafic na plazi) gde cepa nasa muzika, za uvece da ne pricam kakav je sou kada odes u neki provod a 90% nasih iz svih krajeva Srbije i svi su raspolozeni za provod i druzenje nije kao kada se izadje u svom gradu pa je atmosfera pozerska, da ne poveruje covek. Da napomenem da je S. Breg od Nesebara udaljen 1km i da se plazom moze doci do bilo koje diskoteke u oba mesta. Sve u svemu ako zelite dobar provod tu su ova dva mesta a more je bezveze, prvo sto je manje slano od CG mora a i navlace se neke alge nekim danima kada je losije vreme, dakle more je nekvalitetno ali ko jos ide na more zbog mora :D
Sačuvana
Don't settle for average!
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #92 poslato: Jul 05, 2008, 12:39:29 pre podne »

mogu stvarno, a zapravo je svake odine sve gore, prosle godine je 2 dana plivala neka nafta uz obalu iz te reke...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #91 poslato: Jul 05, 2008, 12:23:55 pre podne »

Ali kreteni su... mogu da srede plaze da budu extra.... ovako je shit...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #90 poslato: Jul 05, 2008, 12:22:28 pre podne »

bio ja 3 godine zaredom, ako pitas za more, naravno da nije cisto, sve neke alge, muljcina, a neka reka (u koju verujem da ispustaju kanalizaciju) uliva se u more na plazi... tako da nije bas destinacija za odmor na plazi... uvece je vrh...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #89 poslato: Jul 04, 2008, 09:00:35 posle podne »

@ monika : jel cisto ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #88 poslato: Jul 04, 2008, 08:27:18 posle podne »

Bila sam u Nesebru i Suncevom bregu, u S. Bregu su uglavnom Svedjani, a u Nesebru najvise ima nasih :)
sve u svemu povezani su i mozes peske od jednog do drugog mesta, ja sam se odusevila...  za provod dusu dalo, a sve jeeeftino...  more nije kao nase ali ipak je more :)
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #87 poslato: Jul 04, 2008, 05:45:08 posle podne »

pedja, jel imas neke informacije kako ce izgledati canj (kakaw ti je smestaj, plaza, udaljenost, itd)?

mislim, bio ja tamo prosle 2 godine, ali tamo na plazi nema peska, nego kamenja...to me malo nerwira...

Meni su upravo sada roditelji u canju i to bas u hotelu u kom cu i ja da budem,a vracaju se u ponedeljak ujutro,
tako da cu onda imati vise informacijha a videcu i fotke.Ako se ja sam nesetim,podseti me preko pm

Nisi valjda u Hotel Nis u Canj?

Elem ove godine kuburim sa drustvom jer su svi nekako zauzeti, jedan drugar koji radi sa mnom ne moze na odmor u isto vreme kad i ja, drugi se zaposlio pre mesec dana i nema pravo na odmor, treci je na odsluzenju vojske itd. Ako se nekako izborim da odem sa nekim drugarom na more mislim da ce to ponovo biti Bugarska. Provod boli glava nasih ljudi koliko hoces, sevaju tange i toplesi na sve strane, sigurno je nocni zivot bolji od CG jer se tamo sve svodi na Rafaelo, Trokadero i od skoro na Maximus... dok u Bug ima na tone takvih mesta a i devojke su mnogo opustenije nego u CG. Drugo cene su smesne (pivo 1,5e u piceriji 3e je pizza) i da ne nabrajam sta sve se moze za male pare. Hotelski smestaj u Suncevom Bregu u Hotelu sa 3+ zvezdice sa velikim bazenom je za 10 dana 240e polupansion. Ako pak odem sa bratom na more mislim da ce to biti kraj avgusta ili pocetak septembra onako penzionerski u Grcku u Pefkohori, Hanioti ili Kaliteu.. videcu, uglavnom na Halkidiki (ne volim duga putovanja).
Ja od mora ocekujem lud provod a ne odmor mada mi je potrebno po malo od oba. :)
« Poslednja izmena: Jul 04, 2008, 05:48:25 posle podne od strane Decky_Nis » Sačuvana
Don't settle for average!
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #86 poslato: Jul 03, 2008, 11:57:40 pre podne »

pedja, jel imas neke informacije kako ce izgledati canj (kakaw ti je smestaj, plaza, udaljenost, itd)?

mislim, bio ja tamo prosle 2 godine, ali tamo na plazi nema peska, nego kamenja...to me malo nerwira...

Meni su upravo sada roditelji u canju i to bas u hotelu u kom cu i ja da budem,a vracaju se u ponedeljak ujutro,
tako da cu onda imati vise informacijha a videcu i fotke.Ako se ja sam nesetim,podseti me preko pm
Sačuvana
   
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #85 poslato: Jul 02, 2008, 12:24:28 posle podne »

na ibizi nema spavanja  :D
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #84 poslato: Jul 02, 2008, 11:54:17 pre podne »

Prva zelja zbog uzivancije mi je da odem na Krf, a druga zelja zbgo zajebancije mi je da odem na Ibizu.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.