TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 04:48:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vijaca!?  (Pročitano 8275 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Jul 11, 2008, 12:57:56 posle podne »

ma nista, javi se  ako budes imao neko pitanje...
Sačuvana
Nemanja89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #15 poslato: Jul 11, 2008, 12:33:36 posle podne »

Raspored je Ok, a  kako budes napredovao mozes vremenom dodati i jos jedan kratki kardio u trajanju od pola sata nakon treninga sa tegovima...  nabrojao si neke od osnovnih vezbi za ledjne i grudne misice...  ja te ne vidim da bih ti rekla kako ih radis.... a ne vidim i da li radis i ramena i ruke i  stomak i donji deo ledja?
Ahaaa... nisam skontao :-) Hvala stefi,hvala monika... hvala svima! :)))

Radim ja sve grupe misica... i donji deo ledja.. sve , sve , sve.. :) Oke.. Hvala puno.. Samo ako mozes da mi objasnis "Kardio sa tegovima"? Shta je to?? u kratkim crtama... i to bi bilo to.. Hvala puno!


kardio radis posle treninga sa tegowima. trening sa tegowima je teretana, a kardio je traka, trcanje, steper, bajs.......
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Jul 11, 2008, 08:42:11 pre podne »

Rekoh ti za kardio  posle tegova...  lepo je Stefy objasnio... 

Kardio sa tegovima moze nekako da se izvede, imas jednu moju temu na forumu - kruzni trening, ali pusti sad to... :)
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #13 poslato: Jul 10, 2008, 09:06:29 posle podne »

Raspored je Ok, a  kako budes napredovao mozes vremenom dodati i jos jedan kratki kardio u trajanju od pola sata nakon treninga sa tegovima...  nabrojao si neke od osnovnih vezbi za ledjne i grudne misice...  ja te ne vidim da bih ti rekla kako ih radis.... a ne vidim i da li radis i ramena i ruke i  stomak i donji deo ledja?

Radim ja sve grupe misica... i donji deo ledja.. sve , sve , sve.. :) Oke.. Hvala puno.. Samo ako mozes da mi objasnis "Kardio sa tegovima"? Shta je to?? u kratkim crtama... i to bi bilo to.. Hvala puno!


kardio radis posle treninga sa tegowima. trening sa tegowima je teretana, a kardio je traka, trcanje, steper, bajs.......
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Jul 10, 2008, 08:02:43 posle podne »

i napomena svim "teretnjacima" pocetnicima - ma koliko zeleli da oblikuju samo pojedine delove tela, radite celo telo... nemojte zapostavljati neke misicne grupe...  tipicni primer su momci koji ne rade noge ili rade samo grudi a ne ledja ili samo stomak a zapostavljaju lumbalni deo ledja... katastrofalne posledice za kicmu
[/quote

...treningom za noge pospesujete i cirkulaciju krvi u celom organizmu,tako da ce to dovesti i do brzeg napredka gornjeg dela tela!
Sačuvana
Nemanja89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #11 poslato: Jul 10, 2008, 03:21:32 posle podne »

Raspored je Ok, a  kako budes napredovao mozes vremenom dodati i jos jedan kratki kardio u trajanju od pola sata nakon treninga sa tegovima...  nabrojao si neke od osnovnih vezbi za ledjne i grudne misice...  ja te ne vidim da bih ti rekla kako ih radis.... a ne vidim i da li radis i ramena i ruke i  stomak i donji deo ledja?

Radim ja sve grupe misica... i donji deo ledja.. sve , sve , sve.. :) Oke.. Hvala puno.. Samo ako mozes da mi objasnis "Kardio sa tegovima"? Shta je to?? u kratkim crtama... i to bi bilo to.. Hvala puno!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Jul 10, 2008, 12:36:20 posle podne »

i napomena svim "teretnjacima" pocetnicima - ma koliko zeleli da oblikuju samo pojedine delove tela, radite celo telo... nemojte zapostavljati neke misicne grupe...  tipicni primer su momci koji ne rade noge ili rade samo grudi a ne ledja ili samo stomak a zapostavljaju lumbalni deo ledja... katastrofalne posledice za kicmu
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Jul 10, 2008, 12:33:59 posle podne »

Raspored je Ok, a  kako budes napredovao mozes vremenom dodati i jos jedan kratki kardio u trajanju od pola sata nakon treninga sa tegovima...  nabrojao si neke od osnovnih vezbi za ledjne i grudne misice...  ja te ne vidim da bih ti rekla kako ih radis.... a ne vidim i da li radis i ramena i ruke i  stomak i donji deo ledja?
Sačuvana
Nemanja89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #8 poslato: Jul 09, 2008, 04:28:23 posle podne »

ima mnogo rasprave oko toga da li je dobar jutarnji trening na prazan stomak ili ne...   mada ga svi takmicari primenjuju i smatraju najefikasnijim... naravno uz obilje bcaa i glutamina...

odlucio si se definiciju, zaboravi sada na prirast misicne mase...  sto se ruku tice niko ti ne moze reci sa koliko kila da radis?!   samo dobar trening...  i da ne odes u stanje pretreniranosti u bilo kojem treningu jer ima da nazadujes
Evo mog treninga... treniram ponedeljkom , sredom i petkom. Utokrom,cetvrtkom i subotom radim Kardio...
Recimo Grudi - Benc,kosi,razvlachenje i josh  jedna vezba sa bucicama za kosi.. i kontra kosi. Ledja : Latm masina,iza ledja,ispred ledja,zgibovi i odradim jednu vezbu za lepeze...  Da li je to dovoljno?? 
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Jul 09, 2008, 08:55:38 pre podne »

ima mnogo rasprave oko toga da li je dobar jutarnji trening na prazan stomak ili ne...   mada ga svi takmicari primenjuju i smatraju najefikasnijim... naravno uz obilje bcaa i glutamina...

odlucio si se definiciju, zaboravi sada na prirast misicne mase...  sto se ruku tice niko ti ne moze reci sa koliko kila da radis?!   samo dobar trening...  i da ne odes u stanje pretreniranosti u bilo kojem treningu jer ima da nazadujes
Sačuvana
Nemanja89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #6 poslato: Jul 08, 2008, 04:10:03 posle podne »

Dobrodošao!

Ajmo sad ispočetka:

- Zašto kardio na prazan stomak!?  ;D
- Ako već radiš sa vijačom, ne vidim zašto ne bi npr. ustao u 7, doručkovao oko 7:30/ 8h i oko 9:30 počeo sa treningom!?
- Zašto piješ fat-burnere kad te pare možeš uložiti na kvalitetnije stvari!?
- koliko sam razumeo, radio si kardio sa vijačom 2x dnevno po 30-45 min!? To mu u jednačini ispadne 14 treninga nedeljno... za takvu vrstu treninga je mnogo kume... Prvo reci šta ti je prioritet - masa, definicija, kondicija,...
- Iskreno, mnogo se cepaš i na tegovima, mada, opet, sve zavisi šta ti je prioritet...

Pozdrav...






E ovako.. Prioritet mi je da skinem masu i da se izdefinisem.. Danas mi je bio prvi put da radim na prazan stomak,hteo sam da probam da vidim da li je bolje,zasto ne pokusati? Sta ti mislis kojim tezinama da radim ruke?? ruke su mi najteze idu sto se tice definicije.. ledja su mi extra,trenirao sam plivanje 7godina i plivao delfin tako da sa ledjima nemam problema.. grudi su lepo oblikovane ali treba josh tu mishica... Probacu i tako kao sto ti kazes.. da ustanem ranije,pojedem nesto i krenem da treniram... Hvala na savetu!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Jul 08, 2008, 03:47:16 posle podne »

Dobrodošao!

Ajmo sad ispočetka:

- Zašto kardio na prazan stomak!?  ;D
A zasto da ne radi kardio na prazan stomak?!






Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #4 poslato: Jul 08, 2008, 03:34:11 posle podne »

Dobrodošao!

Ajmo sad ispočetka:

- Zašto kardio na prazan stomak!?  ;D
- Ako već radiš sa vijačom, ne vidim zašto ne bi npr. ustao u 7, doručkovao oko 7:30/ 8h i oko 9:30 počeo sa treningom!?
- Zašto piješ fat-burnere kad te pare možeš uložiti na kvalitetnije stvari!?
- koliko sam razumeo, radio si kardio sa vijačom 2x dnevno po 30-45 min!? To mu u jednačini ispadne 14 treninga nedeljno... za takvu vrstu treninga je mnogo kume... Prvo reci šta ti je prioritet - masa, definicija, kondicija,...
- Iskreno, mnogo se cepaš i na tegovima, mada, opet, sve zavisi šta ti je prioritet...

Pozdrav...




Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Nemanja89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Jul 08, 2008, 02:32:32 posle podne »

Dobrodosao na forum!

hajde malo molim te pretrazi po forumu...

Sto se treninga tice savetovala bih ti da ukombinujes rad sa tegovima i aerobne aktivnosti, ja dobro znam koliko vijaca moze da zamori ali me cudi kako te ne bole zglobovi ako vec dugo to radis...  nemoj je izbaciti iz programa ali umesto toga radije bih ti ubacila voznju bajsa ili lagano trcanje...
o ishrani malo na search... ;)    ukratko nemasna riba, piletina, curetina, posni sir, belanca, tek malo mlecnih proizvoda, ovsene pahuljice, integralni pirinac, povrca u neogranicenim kolicinama, voca jako malo i to ujutru, moze i malo kostunjavog voca za uzinu (jako malo, bademi, orasi, lesnici itd... )  i kasika maslinovog ulja u salati...

Od Suplemenata bih dodala protein, najbolje Elite Whey, vitaminsko mineralne dodatke, za tebe Natrol Take One, i obavezno Omega 3 riblje ulje...



Oke,shvatio sve... Ne bole me zglobovi uopste... Napocetku su me samo liistovi boleli,ali to je bila neka upalica...Jutros sam radio vijacu,na prazan stomak,samo sam popio amino..30min sa malim pauzama od 20esetak sekundi.. izmorio sam se FULL!! Hvala puno na ovom savetu,nadam se da ce biti od koristi :)) PozdraV!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Jul 08, 2008, 08:38:14 pre podne »

Dobrodosao na forum!

hajde malo molim te pretrazi po forumu...

Sto se treninga tice savetovala bih ti da ukombinujes rad sa tegovima i aerobne aktivnosti, ja dobro znam koliko vijaca moze da zamori ali me cudi kako te ne bole zglobovi ako vec dugo to radis...  nemoj je izbaciti iz programa ali umesto toga radije bih ti ubacila voznju bajsa ili lagano trcanje...
o ishrani malo na search... ;)    ukratko nemasna riba, piletina, curetina, posni sir, belanca, tek malo mlecnih proizvoda, ovsene pahuljice, integralni pirinac, povrca u neogranicenim kolicinama, voca jako malo i to ujutru, moze i malo kostunjavog voca za uzinu (jako malo, bademi, orasi, lesnici itd... )  i kasika maslinovog ulja u salati...

Od Suplemenata bih dodala protein, najbolje Elite Whey, vitaminsko mineralne dodatke, za tebe Natrol Take One, i obavezno Omega 3 riblje ulje...

Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.