TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:12:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vijaca!?  (Pročitano 8276 puta)
Nemanja89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Jul 08, 2008, 04:34:45 pre podne »

Pozdrav svima,ja sam nov na ovom sajtu... :-) Prvo da se prestavim.. Ja sam Nemanja Filipovic iz Nisa..imam 18godina.. visok 190 imam oko 100kg.
Muce me spojleri i naravno pivski stomak... Redovno idem u teretanu...8meseci.. Nisam pravio pauze... Koristio sam Dym Burn Extrime sagorevac zimus... skinuo sam oko 10kg.. Svaki dan radio kardio trening ali vijacom... Zanima me da li vijaca moze da zameni na neki nacin trchanje??? Znam da ne moze da zameni u potpunosti... ali recimo trenirao sam kardio 2x dnevno... po 30 do 45min... Smrsao u zadnjici i nogama... malo u struku i stomaku... Sada koristim isto jedan sagorevac.. ali samo kad treniram u teretani... 2 tablete pre treninga... isto tako uzimam Amino izmedju obroka po 4 tablete i posle treninga 4... Sagorevac dosta pomazhe,brzhe se znojis... Citao sam po forumu.. i ja mogu pohvaliti Dym Burn XTRM...  Dakle,mene zanima da li da nastavim sa vijacom ili da krenem sa trchanjem ujutru na prazan stomak??
Isto tako,ako moze neko da mi napise nesto o treningu za definicuju... Kako raditi itd... Ja radim sa manjim tezinama recimo 20kg,25kg ruke 12-15ponavljaja.. Bench radim do 60-70kg isto 12-15ponavljaja... Ledja zavisi od vezbe... iza ledja radim od 12minmum do 30maximum ponavljaja... Samo ruke radim u 3 serije..ali vishe vezbi...sve ostalo 5serija... Hvala unapred... Izvinjavam se ako smaram,ali najbolje je pitati prave strucnjake i majstore za to... PozdraV!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.