TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 09:44:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim da se predstavimo i upoznamo  (Pročitano 84868 puta)
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #103 poslato: Januar 30, 2007, 04:05:36 posle podne »

Vise od bubija volim da jedem sendvic u maji! Koliko god da je los (po tome sta sadrzi) toliko je dobar ;D
Ali kad se pojede jedan otvara apetit za jos jednim :D

A u bubiju vise volim pilece belo ... jednom sam kupio spikovanu pljeskavicu (kad nisam znao sta zanci spikovana ;D ) i nisam nista drugacije osetio ...
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
kum
Gost
« Odgovor #102 poslato: Januar 30, 2007, 03:05:12 posle podne »

ajao, kod nas sipkovana pljeska iz bubija ubedljivo najjaca u gradu  ;D znaci dve sljustim i onda se recimo zasitim...
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #101 poslato: Januar 29, 2007, 03:42:04 pre podne »


Citat
. Dajem za primer moje drustvo koje posle izlaska u grad kupuje gurmanske pljeskavice od 150gr masnog mesa i lepinje ...
Citat

u duff-u  -  "OPANAK"  400gr neka pljeska oooogroomna   punjena kacakavaljem , sunkom i pecurkama...ajooooj jedva sam dosao kuci, vario sam je celu noc i sutra ceo dan... :o :-X
...od sada kod njih samo punjeni pileci batak, nista jace mi ne treba... :D
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #100 poslato: Januar 28, 2007, 09:05:31 posle podne »

Tek sad vidim da si iz NISH
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #99 poslato: Januar 27, 2007, 03:51:37 posle podne »

Sve je moguce  ;D ;D
Sačuvana
Don't settle for average!
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #98 poslato: Januar 27, 2007, 01:59:51 posle podne »

Ono za pljeskavice sa svim prilozima posle izlazaka mi je neshto poznato, da se slucajno neznamo
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #97 poslato: Januar 27, 2007, 12:58:37 posle podne »

Dobro nam dosao.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #96 poslato: Januar 27, 2007, 09:33:49 pre podne »

dobrodosao druze  ;)
e da, susam nije los  :)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #95 poslato: Januar 27, 2007, 04:40:27 pre podne »

Moj kolega pre mene ti je pojasnio sve u vezi rada foruma, samo mogu da ti pozelim dobrodoshlicu  ;D ;D ;D :D :D :D

Hvala Stefo na na dobrodoslici  8)
Sačuvana
Don't settle for average!
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #94 poslato: Januar 27, 2007, 04:39:20 pre podne »

Posto sam nov i jos proucavam ovaj forum i nisam stigao do ove teme ranije da se predstavim pa cu eto sada. Zovem se Ivan imam 24 god. iz Nisa visok 172cm tezak 73kg nisam nikada trenirao nijedan sport u ranijim godinama tek od kraja 2005 sam poceo aktivno da idem u teretanu i spoznao sam sta sam sve propustio u zivotu i koliko je sport bitan za zdravlje coveka. Znaci idem u teretanu nekih godinu dana sa dve sitnije pauze od po mesec ipo dana i za sada sam zadovoljan mada moze uvek bolje ali koliko god da treniram svakim danom otkrivam nove stvari u vezi ovog sporta, a sto se tice ovog foruma tek kada sam procitao nekoliko tema shvatio sam koliko ne znam  :D Primetio sam da su mnogi stalni forumasi sa ovog sajta dosta naucili i sad vec savetuju pocetnike koji se uclanuju na ovaj forum pa cu se i ja potruditi da ostanem aktivan ovde i upijam znanje sto se tice bodybuildinga. I kako se ovde kaze:
Sportski pozdrav  ;)

Hvala na pohvalama za rad foruma. Narvno nismo imuni ni od kritika ali samo ako su one dobronamerne i i ne dolaze od zluradih i zavidnih ljudi!

Vazno je napomenuti da ovaj forum nikako ne pretenduje da bude glasilo "visoko nacunih institucija" bilo iz cijeg pera nas moderatora.
Naprosto ovde smo da sa vama podelimo svoje bogato iskustvo kako u treningu, ishrani tako i u sportskom nacinu zivota koji mogu slobodno reci krasi svakog od mojih klolega.

U to ime ziveli!


Taman posla da kritikujem forum ovde ima vise pametnijh stvari nego sto sam cuo za 5 meseci u teretani od "lokalnih pametnjakovica" koji imaju svoje cake za trening medjutim oni ne shvataju da nije svacije telo isto i da genetika nije ista kod svakog coveka i da svacije telo deluje dugacije na trening. Sto se tice mene ja sam zacrtao za cilj da povecam obim bicepsa, izdefinisem grudi koje su mi dosta nazadne u odnosu na neke druge delove tela i da smanjim stomak koji je osnovni problem nase "nacije" koja je inace neizlecivo pivopijska sto je jedan od najosnovnijih prepreka u ostvarenju "ravnog" stomaka i sto se pre svega hrani nezdravo. Dajem za primer moje drustvo koje posle izlaska u grad kupuje gurmanske pljeskavice od 150gr masnog mesa i lepinje koja je vise stetna nego korisna i milion salata koje su sacinjena od visokokaloricnog majoneza, susama, kecapa i ko zna kakvih drugih stvari koji vise stete nego koriste ljudskom telu. Kao sto sam i rekao u poslednjem postu svako od nas uci iz treninga u trening kako je najbolje pre svega za nase telo a onda i za ostale vezbace koji se trude da ostvare cilj koji su zacrtali pre nego sto su upisali termin u tereteni. E sada.... sve zavisi od karaktera i posvecenosti treninzima. Ja inace kada zacrtram cilj ne odustajem dok ne uspem u tome ma kakva mi konstitucija bila.
Sportski pozdrav svima posebno aktivnim forumasima i adminima!
Sačuvana
Don't settle for average!
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #93 poslato: Januar 26, 2007, 09:32:31 posle podne »

Moj kolega pre mene ti je pojasnio sve u vezi rada foruma, samo mogu da ti pozelim dobrodoshlicu  ;D ;D ;D :D :D :D
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #92 poslato: Januar 26, 2007, 09:26:11 posle podne »

Posto sam nov i jos proucavam ovaj forum i nisam stigao do ove teme ranije da se predstavim pa cu eto sada. Zovem se Ivan imam 24 god. iz Nisa visok 172cm tezak 73kg nisam nikada trenirao nijedan sport u ranijim godinama tek od kraja 2005 sam poceo aktivno da idem u teretanu i spoznao sam sta sam sve propustio u zivotu i koliko je sport bitan za zdravlje coveka. Znaci idem u teretanu nekih godinu dana sa dve sitnije pauze od po mesec ipo dana i za sada sam zadovoljan mada moze uvek bolje ali koliko god da treniram svakim danom otkrivam nove stvari u vezi ovog sporta, a sto se tice ovog foruma tek kada sam procitao nekoliko tema shvatio sam koliko ne znam  :D Primetio sam da su mnogi stalni forumasi sa ovog sajta dosta naucili i sad vec savetuju pocetnike koji se uclanuju na ovaj forum pa cu se i ja potruditi da ostanem aktivan ovde i upijam znanje sto se tice bodybuildinga. I kako se ovde kaze:
Sportski pozdrav  ;)

Hvala na pohvalama za rad foruma. Narvno nismo imuni ni od kritika ali samo ako su one dobronamerne i i ne dolaze od zluradih i zavidnih ljudi!

Vazno je napomenuti da ovaj forum nikako ne pretenduje da bude glasilo "visoko nacunih institucija" bilo iz cijeg pera nas moderatora.
Naprosto ovde smo da sa vama podelimo svoje bogato iskustvo kako u treningu, ishrani tako i u sportskom nacinu zivota koji mogu slobodno reci krasi svakog od mojih klolega.

U to ime ziveli!
« Poslednja izmena: Januar 26, 2007, 09:34:58 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #91 poslato: Januar 26, 2007, 04:44:53 posle podne »

Posto sam nov i jos proucavam ovaj forum i nisam stigao do ove teme ranije da se predstavim pa cu eto sada. Zovem se Ivan imam 24 god. iz Nisa visok 172cm tezak 73kg nisam nikada trenirao nijedan sport u ranijim godinama tek od kraja 2005 sam poceo aktivno da idem u teretanu i spoznao sam sta sam sve propustio u zivotu i koliko je sport bitan za zdravlje coveka. Znaci idem u teretanu nekih godinu dana sa dve sitnije pauze od po mesec ipo dana i za sada sam zadovoljan mada moze uvek bolje ali koliko god da treniram svakim danom otkrivam nove stvari u vezi ovog sporta, a sto se tice ovog foruma tek kada sam procitao nekoliko tema shvatio sam koliko ne znam  :D Primetio sam da su mnogi stalni forumasi sa ovog sajta dosta naucili i sad vec savetuju pocetnike koji se uclanuju na ovaj forum pa cu se i ja potruditi da ostanem aktivan ovde i upijam znanje sto se tice bodybuildinga. I kako se ovde kaze:
Sportski pozdrav  ;)
Sačuvana
Don't settle for average!
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #90 poslato: Januar 26, 2007, 02:17:40 posle podne »

aj stavi sliku pa da i ja prokomentarisem
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #89 poslato: Januar 26, 2007, 12:07:27 posle podne »

ma vratio sam ovaj stari...a stavio sam british dragon avatar ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 18 upita.