TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 09:07:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim da se predstavimo i upoznamo  (Pročitano 84864 puta)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #133 poslato: Februar 01, 2007, 04:15:59 posle podne »

na koja mesta mislis kume?
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #132 poslato: Februar 01, 2007, 04:15:11 posle podne »

Ma kod nas isto uvek bude tuce ali to su uglavnom klinci a i zna se tacno koja su to mesta pa tamo idu samo pajseri :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
kum
Gost
« Odgovor #131 poslato: Februar 01, 2007, 04:14:01 posle podne »

ma kod nas je do jaja...mislim mozda ja nisam objektivan, ali je po meni tako :) a dodji slobodno, mislim aj manje vise do pinice..ima ovde mnogo boljih mesta za izlazak...
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #130 poslato: Februar 01, 2007, 04:08:33 posle podne »

E, to je vec neshto drugo, kad izadjesh jeste zajeb*no.Ja sam mislio da prichash o ljudima u gradu.
Mada loshe si proformulisao, nisu svi namrgodjeni, nego se svi qrche.Ja kad god izadjem u grad uvek neka tucha izbije (ali bash uvek).
Upravu si chuo sam da je kod vas mirno, bash bih voleo da izadjem jednom.Dogovaram se sa drushtvom vec neko vreme da skoknemo do MB pivnice
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #129 poslato: Februar 01, 2007, 04:03:37 posle podne »

ma bre kad god sam izasao u bg nije bilo da se nisam zakacio sa nekim...jebote svi su kao neki opasni pa ih ni pogledati ne smes...ovde kod nas kada izadjes niko te niti sta pita niti dira...
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #128 poslato: Februar 01, 2007, 03:58:26 posle podne »

Pa stvarno, jeste istina da je zagadjen (kol'ko tol'ko) i da je guzva, ajde i to da shvatim, ali da su ljudi namrgodjeni.Znam da si rekao ne svi, ali svuda ima namrgodjenih ljudi, svi imaju losh dan.Po chemu smo mi vishe namrgodjeniji od vas, leba ti ???? ;) :) ;D ??? ???
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #127 poslato: Februar 01, 2007, 03:53:25 posle podne »

mislim da bi i jedan smajli bio podjednako efektan...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #126 poslato: Februar 01, 2007, 03:52:59 posle podne »

 ;D aj aj stevo...rekao sam da je vecina takva...imam ja drugara iz bg-a koji su ok...inace i ja sam rodjen u bg-u  ;)
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #125 poslato: Februar 01, 2007, 03:51:28 posle podne »

Moram da te pitam neshto.Jesi li ti siguran da si bio u Beogradu a ne u Tirani?????? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #124 poslato: Februar 01, 2007, 03:49:31 posle podne »

Daj molim te, nemoj da me uchish.Pa zivim u njemu vec 17 godina i svaki dan ga skoro obidjem i uzduz i popreko.Priznajem da ima nekoliko mana kao shto su guzve na ulici (ali samo u shpicu), zagadjenost u nekim delovima grada, ali zato da li si nekad bio na kalishu (kalemegdan) na adi ciganliji, a o nocnom provodu i da nepricham.Ima josh mnogo dobrih strana

pa meni je dovoljno to sto su extremne guzve i sto je nenormalno zagadjeno + svi ste brate mili nesto namrgodjeni mislim ne svi, ali dobra vecina..svi nesto jaki i ludi..uzasavam se toga...
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #123 poslato: Februar 01, 2007, 03:26:46 posle podne »

nekada ljudima jednostavno prija promena,pogotovo sto se tempo zivota u NS i u BG po mnogo cemu razlikuju...


Pa i ja sam sad za raspust bio kod burazera u Mladenovcu, izashli smo par puta i ekstra mi je bilo.Poshto bg-u izlazism uglavnom na ista mesta
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #122 poslato: Februar 01, 2007, 03:14:47 posle podne »

a da to jeste...gde god da krenes mozes stici peske...  :)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #121 poslato: Februar 01, 2007, 03:12:35 posle podne »

Sjajan je bg ali jedna velika mana i mana koja mnoge odbija od bg-a jeste sto je velik i uvek je guzva!
A jos onda brda .. zilion malih ulicica....
Tesko onima koji daleko zive od centra i splavova... :D

Ovde ti je sve blizu  ...  uvek volim da se prosetam ne da idem taksijem ...
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #120 poslato: Februar 01, 2007, 03:09:26 posle podne »

nekada ljudima jednostavno prija promena,pogotovo sto se tempo zivota u NS i u BG po mnogo cemu razlikuju...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #119 poslato: Februar 01, 2007, 03:04:08 posle podne »

heh znam mnoge  beogradjane koji su rekli da je ns bolji za provod :)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.