TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 04:37:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nike,Puma,Kappa...  (Pročitano 61235 puta)
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #30 poslato: Jul 02, 2007, 05:43:52 posle podne »

burbery  8)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
blazo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 92

« Odgovor #29 poslato: Jul 02, 2007, 04:54:36 posle podne »

nike air max 4 najjace patike ikad napravljene i najprodavanije u istoriji 8)
od sportske odece furam nike i puma.
Sačuvana
EMIR-NEMIR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #28 poslato: Jun 24, 2007, 01:24:04 pre podne »

helly hansen
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #27 poslato: Jun 18, 2007, 04:14:00 posle podne »

ma da.slazem se kume...
a o tome je vec bilo reci u nekoj drugoj temi
niti volim nesto preterano marku niti je cenim kod drugih
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Jun 18, 2007, 12:02:49 posle podne »

trazio ja donji deo trenerice i posto sam visok ne zalim pare ako nadjem nesto sto mi se svidja...i ulazim u neki butik i neka veoma simpaticna devojka odma mi nadje neku naJk trendzu...ja gledam, stvarno ok izgleda i duzina dobra...reko, kolika je cena, ona kaze, pa 6500din, novi model...blablabla...reko hvala ti mnogo, sad cu ja doci, ostale mi pare u kolima  ;D ;D ;D

mislim ok je to kada neko voli i ima mogucnosti da kupuje sebi markirano, ali ne patim od toga i nerviraju me oni ljudi koji pate od toga...znaci ubi me ono kada neko kupi farke u levisu i kaze, "pa meni ce ovo trajati par godina zato i jesu 8 crvenih", pa jebem ti sve, po meni bolje da kupujem jedne na 7-8 meseci za 2 crvene, koje isto traju koju godinu...ali ne, bitna je marka i jos po mogucnosti da bude sto veca oznaka cije su, da se vidi iz avijona...

Bravo kume  ;) ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #25 poslato: Jun 18, 2007, 11:03:02 pre podne »

trazio ja donji deo trenerice i posto sam visok ne zalim pare ako nadjem nesto sto mi se svidja...i ulazim u neki butik i neka veoma simpaticna devojka odma mi nadje neku naJk trendzu...ja gledam, stvarno ok izgleda i duzina dobra...reko, kolika je cena, ona kaze, pa 6500din, novi model...blablabla...reko hvala ti mnogo, sad cu ja doci, ostale mi pare u kolima  ;D ;D ;D

mislim ok je to kada neko voli i ima mogucnosti da kupuje sebi markirano, ali ne patim od toga i nerviraju me oni ljudi koji pate od toga...znaci ubi me ono kada neko kupi farke u levisu i kaze, "pa meni ce ovo trajati par godina zato i jesu 8 crvenih", pa jebem ti sve, po meni bolje da kupujem jedne na 7-8 meseci za 2 crvene, koje isto traju koju godinu...ali ne, bitna je marka i jos po mogucnosti da bude sto veca oznaka cije su, da se vidi iz avijona...

DZAST KAVALI I TO OGROMNIM SLOVIMA HAHAHAHAHA
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #24 poslato: Jun 18, 2007, 10:10:12 pre podne »

trazio ja donji deo trenerice i posto sam visok ne zalim pare ako nadjem nesto sto mi se svidja...i ulazim u neki butik i neka veoma simpaticna devojka odma mi nadje neku naJk trendzu...ja gledam, stvarno ok izgleda i duzina dobra...reko, kolika je cena, ona kaze, pa 6500din, novi model...blablabla...reko hvala ti mnogo, sad cu ja doci, ostale mi pare u kolima  ;D ;D ;D

mislim ok je to kada neko voli i ima mogucnosti da kupuje sebi markirano, ali ne patim od toga i nerviraju me oni ljudi koji pate od toga...znaci ubi me ono kada neko kupi farke u levisu i kaze, "pa meni ce ovo trajati par godina zato i jesu 8 crvenih", pa jebem ti sve, po meni bolje da kupujem jedne na 7-8 meseci za 2 crvene, koje isto traju koju godinu...ali ne, bitna je marka i jos po mogucnosti da bude sto veca oznaka cije su, da se vidi iz avijona...
« Poslednja izmena: Jun 18, 2007, 10:15:44 pre podne od strane kum » Sačuvana
Chevu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #23 poslato: Jun 18, 2007, 09:55:04 pre podne »

Nike mi je nekako previse precenjen ovde kod nas.... bas su preskupi, a i svi imaju one sanerske trenerice cortez za 50 eura pa i da kupis original svi bi mislili da je sanerska  ::)

Kappa mi je super, moze lepo da ti izdrzi 2 godine trenerka a kostaju tu negde oko 3 hiljade dinara komplet sto je smesno u poredjenu sa nike-om  ;D
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #22 poslato: Jun 16, 2007, 10:23:58 posle podne »

Prestao pre 5 godina... A trenirao sam u Partizanu... Sada samo rastrčavam i raspalim neke deonice, čisto da me želja mine!  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Jun 16, 2007, 07:04:11 posle podne »

Eeee,da ne treniras u zvezdi?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #20 poslato: Jun 16, 2007, 07:03:06 posle podne »

Neee,trenig pocepane majce i sorcevi :)

Ja mislio na atletski trening, samo što nisam naglasio... a za teretanu se zna - trenerka "a la buvljak" i stare majice sa rupama... klima, bato!  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TashaBG
Gost
« Odgovor #19 poslato: Jun 15, 2007, 10:45:43 posle podne »

joj ja takodje volim pumu...mozda zbog znaka nego bilo cega drugog...ali ono...cene itd.
inace patikice-starkice,duboke...a za trcanje neki fila krs...

Ma to ovi nasi kulovi nabijaju cene u  njih je naravno uracunata i kirija lokala...Licno sam prosle godine u inostranstvu jednu majicu NIKE platila svega 10 eura,dok je ovde pa cak i u OUTLETU preko 2000 dinara
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #18 poslato: Jun 15, 2007, 10:40:17 posle podne »

Neee,trenig pocepane majce i sorcevi :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #17 poslato: Jun 15, 2007, 10:38:37 posle podne »

Iskreno ne volim brendiranu odeću i obuću, ali za trening se zna - Adiddas ili Asics.  8)
« Poslednja izmena: Jun 15, 2007, 10:40:09 posle podne od strane DHEA » Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #16 poslato: Jun 15, 2007, 08:59:16 posle podne »

joj ja takodje volim pumu...mozda zbog znaka nego bilo cega drugog...ali ono...cene itd.
inace patikice-starkice,duboke...a za trcanje neki fila krs...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.168 sekundi sa 18 upita.