TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:28:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par pitanja za profi bodybildere  (Pročitano 10610 puta)
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #41 poslato: Septembar 15, 2008, 09:13:08 posle podne »

sorry novi sam u tom.wini je u tabletama od BD  kura traje 10 tjedana stim da imam još dva tjedna

e kakvi su rezultati? :) si zadovoljan? :)
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
basara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #40 poslato: Septembar 14, 2008, 05:06:10 posle podne »

sorry novi sam u tom.wini je u tabletama od BD  kura traje 10 tjedana stim da imam još dva tjedna
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #39 poslato: Septembar 13, 2008, 10:12:55 posle podne »

Clomid se inace zove clomifen citrate. Eto, sad nek neko kaze da mu ovaj obicni od limuna ne odgovara  ;D
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #38 poslato: Septembar 13, 2008, 10:04:38 posle podne »

A gde ima da se kupi taj Clomentol i koja mu je cena.... meni se bas smucio ovaj obican bez ukusa...postao mi je bljutav... :D :D :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Lokk1
Gost
« Odgovor #37 poslato: Septembar 13, 2008, 09:50:15 posle podne »

pa sve je to neprecizno .. nek napishe shta , koliko i koliko dugo pa onda vredi komentarisati .. ovako nagadjanje samo ://


BTW ... clomentol = clomid sa ukusom mentola ... to dojaja onda ..ukusno :)) jel ima od jagode ???   :D :D
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2008, 10:02:20 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #36 poslato: Septembar 13, 2008, 08:18:10 posle podne »

Ako je Winstrol u tabletama treba ti zastita za jetru Liv 52 ima ga u svakoj apoteci,a sto se tice T.Depo moze od zastite Clomentol ili Nolvadeks,a ako su doze velike i kura traje dugo nebi bilo lose i Hcg.s Sve sem Winstrola ima da se nadje u apoteci.
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #35 poslato: Septembar 13, 2008, 06:46:33 posle podne »

E sad si nam sve rekao. . . Daj covece, kolike su doze u pitanju, koliko dugo uzimas, koji oblik winstrola. . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
basara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #34 poslato: Septembar 13, 2008, 05:58:16 posle podne »

wini i depo
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #33 poslato: Septembar 12, 2008, 08:49:08 posle podne »

kada počinjem sa pct-om i koliko dugo da pijem i dali da uzimam nolvu ili clomid ili obadvoje


a kura je ?
Sačuvana
basara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #32 poslato: Septembar 12, 2008, 08:34:54 posle podne »

kada počinjem sa pct-om i koliko dugo da pijem i dali da uzimam nolvu ili clomid ili obadvoje
Sačuvana
boombish
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #31 poslato: Avgust 27, 2008, 03:05:53 posle podne »

Nisam takmicar ali poznajem par nasih takmicara koji treniraju dosta dugo i koji vec godinama koriste steroide.Znam da vecih zdravstvenih problema nisu imali ali naravno lljudi znaju sta rade,kada,sta i zbog cega se uzima i mislim da do vecih problema dolazi zbog nekontrolisanog uzimanja jer mnogo ljudi i neznaju sta su steroidi a vec uh uzimaju i ja ih ne bi preporucio nikom ko ne zeli na takmicenje.Sto se tice para nije bas da ih nema ali to je mnogo malo gledajuci koliko treba muka,odricanja i rada da se stigne do forme jednog takmicara.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: Avgust 20, 2008, 03:50:13 pre podne »

Ma druze,nismo se razumeli

pokusavam 20 minuta ovde da napisem neko obrazlozenje,pa pisem,brisem,vise sam izgubio poentu.
5 ujutru je,nemam snage da razmisljam

Imas ljude koji imaju misice,i ponasaju se normalno,kao i svi drugi ljudi,iako su njihovi misici vidljivi i veliki
A imas majmune koji isto imaju misice,i obicno su u nekom segmentu falicini,ili nisu nikad jebali nista,pa hoce da navataju nesto na misice,nikad ih niko nije primecivao,i sad hoce da privuku GOMILU paznje svojim ogromnim misicima,kad startuju ribu pricajaju joj program rada u teretani,i kod takvih vidis klasican kompleks,i prso mozak,pored velikih misica koji se na sve strane vide i koji ih cine jos tragicnijim

 e to je druga stvar :) ja te likove zovem "ruka veca od butine" :D posto tako uglavnom jeste...to nije bodibilding,to je malo metana i rokaj bench+biceps....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
BratMilos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #29 poslato: Avgust 20, 2008, 03:42:11 pre podne »

Ma druze,nismo se razumeli

pokusavam 20 minuta ovde da napisem neko obrazlozenje,pa pisem,brisem,vise sam izgubio poentu.
5 ujutru je,nemam snage da razmisljam

Imas ljude koji imaju misice,i ponasaju se normalno,kao i svi drugi ljudi,iako su njihovi misici vidljivi i veliki
A imas majmune koji isto imaju misice,i obicno su u nekom segmentu falicini,ili nisu nikad jebali nista,pa hoce da navataju nesto na misice,nikad ih niko nije primecivao,i sad hoce da privuku GOMILU paznje svojim ogromnim misicima,kad startuju ribu pricajaju joj program rada u teretani,i kod takvih vidis klasican kompleks,i prso mozak,pored velikih misica koji se na sve strane vide i koji ih cine jos tragicnijim
Sačuvana
- ...neko je rek'o da rodjeni smo greskom,pa kad je vruce,ti popravi se snegom.Zgotivili smo gudru,da bi bili srecni,sa 25 svi su imptotentni,svaka druga sisa,sada jeste lerdi - klinci prepotentni,svako bi da leti bratee
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Avgust 20, 2008, 03:17:13 pre podne »

e pa niko nije kriv sto su rezultati bodibildinga vidljivi uvek,sad neko treba da se oblaci u bunde da mu se ne bi videli misici...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
BratMilos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #27 poslato: Avgust 20, 2008, 02:59:24 pre podne »

- naravno,nisam savrsen,i mene kompleksi muce,al ne nabijam ih na nos nikom,vec ih ostavim kod kuce...


Sačuvana
- ...neko je rek'o da rodjeni smo greskom,pa kad je vruce,ti popravi se snegom.Zgotivili smo gudru,da bi bili srecni,sa 25 svi su imptotentni,svaka druga sisa,sada jeste lerdi - klinci prepotentni,svako bi da leti bratee
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.