TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 07:13:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hello  (Pročitano 26621 puta)
dymatize
Gost
« Odgovor #30 poslato: Avgust 02, 2008, 11:15:13 pre podne »

Ljudi ako mi verujete on se tek zagreva sa ovakvim postovima gledajte ga kad se sad raspiše..."tetovaža preko glave, ruke kroz prozor auta, drugari preko 100kg..."
Molio bi Vas samo da ne zaključavate ovu temu jer je zabavna :)
au bebac covek od tebe ne moze da pobegne.
110kg, ali to nikako nije izgledalo lepo, vec ogromno, i svi su mi govorili ko tebi da pocnem definiciju, kreno sam i evo me sad na 90kg, osecam se extra,
ok brate osecas se ti extra nema sumnje i zdravije itd...... ali brate manji si, mnogo si manji, a to utice na psihu, bar na moju. evo imam jednu neispricanu pricu posto bebac zna sve (prokleta avetinja), znaci imamo ili imali smo nekog lika koji je bio atrakcija za nasu carsiju znali dolaze ljudi da ga gledaju, znaci lik je imo 50 ruku a nije pio bukvalno nista. nemoj sad one fore brate ne seri ne moze to bez suplemenata itd... doduse to je bilo oko 1998 tad nije ni bilo suplemenata, nego poenta lik je imao oko 105+kg na visinu od 172-3-4 i kad je se vratio iz vojske prsko je ko oblanda od 40 dinara, znaci lik sad dolazi u 8h ujutru da vezba jer mu je glupo da gleda klince kao sto smo mi duplo veci od njega. e toga se i ja plasim, psihe, on vezba stalno al ne moze da se vrati buuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Manje mase,vise misica = izgled,velicina,brzina.....
manje mase ne daje velicinu.
msm to za majicu i velichinu jeste u pravu....
moj covek.
ali znate sta je zanimljivo posto eto i ja visim po mnogo bb foruma i ni na jednom ne mogu da nadjem lika koji voli ovo sto i ja, a kod mene ih puna carsija (jos se i rimuje). al mi smo izgleda ugrozena vrsta i preti nam istrebljenje, nikad cujete li me nikkkkkaaaaaad, svi ste vi ludi, ne obracajte mi se aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #29 poslato: Avgust 02, 2008, 09:47:33 pre podne »

msm treba da te sramota i da male devojchice kazhu e pogle onaj je ko lopta

Bravo Ogi kralju... :D Poenta naseg usavrsavanja lezi u toj carobnoj reci "male devojchice" FTW! :D :D :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #28 poslato: Avgust 02, 2008, 07:58:19 pre podne »

ahhaha,bebac kralju.... Ma pazi,ima stvarno ljudi koje uzbudjuje da budu "Veliki" msm to za majicu i velichinu jeste u pravu.... al shta kad odesh na more.... msm treba da te sramota i da male devojchice kazhu e pogle onaj je ko lopta.... to bash i nije neko uzhivanje.... msm naravno,ne trenirash ti zbog nikoga i sve.... al opet ono.... Tvoje je telo... whatever.... gl
Sačuvana

bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #27 poslato: Avgust 02, 2008, 07:33:23 pre podne »

Ljudi ako mi verujete on se tek zagreva sa ovakvim postovima gledajte ga kad se sad raspiše..."tetovaža preko glave, ruke kroz prozor auta, drugari preko 100kg..."
Molio bi Vas samo da ne zaključavate ovu temu jer je zabavna :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #26 poslato: Avgust 02, 2008, 03:18:27 pre podne »

Matori, slusaj, tu smo nedje u godinama (1 god si stariji) veruj bio sam veci od tebe, imao sam iznad 110kg, ali to nikako nije izgledalo lepo, vec ogromno, i svi su mi govorili ko tebi da pocnem definiciju, kreno sam i evo me sad na 90kg, osecam se extra, mogu da trcim normalno imam kondicije da budem svestran u sportu itd, shto pre nisam mogao sa tolikom masom, ali i prvenstveno OVO TI NIJE ZDRAVO. bolje ti je da smrsas veruj, jer mogu da se sustignu i zdravstveni problemi (nedo Bog) ako si to nagurao hemijom i prezderavanjem. P.s poslusaj likove shto ti pisu na forumu DEFINISI SE SKIDAJ TO SALO, poz i sve najbolje.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #25 poslato: Avgust 02, 2008, 03:17:05 pre podne »

Nadam se da si cuo onu poslovicu SIZE DOESN'T MATTER,hmmmmm ona sve govori :)
A takodje pretpostavljam da znas sta znaci kineticki lanac?? Posto vidim da je poenta tvog treniranja jacina,velicina,tacnije ocu da sam najjaci ili gresim ?
A ako hoces da budes najveci,najjaci,radis to na pogresan nacin mnogo mase=slowwwwwwwwwwwww
Manje mase,vise misica = izgled,velicina,brzina.....
ja sam uvek sa varijantu broj 2 ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #24 poslato: Avgust 02, 2008, 01:59:20 pre podne »

FAIL!


edit: Ako ti je cilj da izgledas ogromno... onda samo pici po masi, neznam sta da ti kazem...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
dymatize
Gost
« Odgovor #23 poslato: Avgust 02, 2008, 01:54:14 pre podne »

Pa zar je tebi toliko vazno koliko ces kg da imas na vagi... vise od toga kako izgledas?
sad ono moje cuveno koje ponavljam na svim forumima, kad ti od mlatim 85kg misica i ja od 108kg necega izadjemo u carsiju u belim body-ima sta mislis ko izgleda vece i jace. niko ispod te majce ne vidi da si ti u misicima a ja u necemu, ali je moja polumasna sisa duplo veca iako tako ne izgleda na onoj slici (doduse tvoju nisam video, ali mislim tako). i opet moje cuveno ja ne idem u teretanu zbog manekenskog ili slicnog izgleda, ali o tome necemo raspravljati na ovom forumu.
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #22 poslato: Avgust 01, 2008, 08:28:49 posle podne »

ili postoji neka varijanta za koju ja ne znam a pomocu koje moze da se izdefinise koliko-toliko a da se ne skine veliki broj kg.

Cek, cek brate...da li sam dobro razumeo.... imas 30%bf...hoces da se izdefinises a da ne izgubis veliki broj kg-a? e vish buraz to je nemoguce....
Pa zar je tebi toliko vazno koliko ces kg da imas na vagi... vise od toga kako izgledas?
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #21 poslato: Avgust 01, 2008, 07:54:29 posle podne »

mozda, ali mozda pocnem sad za koji dan. dajte neki predlog sta da radim
ili ono cuveno, brate sredi ishranu, hiit na prazan stomak ujutru, glutamina na kilo, ili postoji neka varijanta za koju ja ne znam a pomocu koje moze da se izdefinise koliko-toliko a da se ne skine veliki broj kg.

E to "čuveno" najbolje i radi a da se izdefinišeš a da ne izgubiš veliki broj kg... kod tebe je to nemoguće (a i kod mene), jedino ako nisi Dejvid Koperfild :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #20 poslato: Avgust 01, 2008, 07:52:06 posle podne »

Nema tu brate neke nauke,zna se koje su osnove svega
Pa cak i sa hemijom idu sledeci koraci : Ishrana,kardio,jak trening.....
Naravno odredjena suplementacija,tacnije suplementacija koja "ne goji" 100%whey (bcca ukoliko nisi na hemiji),kako bi zastitio sto veci procenat misica.....I naravno obavezni unos dodatnih vitamina i minerala kao i dosta vode,omega 3 ;).....
Od kolcine proteina i UH ne treba da pricam jer je to sve individualno od vrste ishrane,genetike,da li se radi kardio ili ne i da li se spusta UH na 0

Znaci ovako ili onako,da li na prirodni ili AAS nacin osnova je ista Ihrana,trening,kardio,dobra suplementacija
Naravno za dobre i kvalitetne rezultate koje uglavnom svako zeli
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
dymatize
Gost
« Odgovor #19 poslato: Avgust 01, 2008, 07:41:09 posle podne »

mozda, ali mozda pocnem sad za koji dan. dajte neki predlog sta da radim
ili ono cuveno, brate sredi ishranu, hiit na prazan stomak ujutru, glutamina na kilo, ili postoji neka varijanta za koju ja ne znam a pomocu koje moze da se izdefinise koliko-toliko a da se ne skine veliki broj kg.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #18 poslato: Avgust 01, 2008, 03:11:58 posle podne »

Brate da bi uspeo da se definises kako treba....trebalo bi da pocnes sad od jeseni pa tek na sledece leto da izgledas kako treba...jer dosta tu ima da se skida..nemozes to skinuti sve za 3 meseca....
naravno da moze da se lepo sredi za 3 meseca...da sam ja na tvom mestu( dymatize) sad bi krenuo sa definicijom...tako bi do zime...onda kreni na masu...naravno kvalitetnu

Jeste samo kad njemu pomeneš reč DEFINICIJA on ne zeli da čuje za to...njemu je masa najvažnija i samo da ima što više kg kakvi god da su
 :D ;D

bebac nisi u toku...gledaj ovaj citat

Ala imas rucerdu buraz  :o Koliko imas godina ?
19 godina.
da li se zapitas da li si ti u pravu ili smo svi mi glupi?
ja sam u pravu. salim se. sad mi je sinulo u glavu moram na neku definiciju krenuti. ne bih ja, iso bi do 120 ali me nervira sto mi je glavudza okrugla, pa sa 108kg izgledam ko da imam 150kg, mada sezona je kod mene jos malo pa gotova, tako da se razimsljam sta da radim. necu na jesen da se definisem.
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #17 poslato: Avgust 01, 2008, 02:41:12 posle podne »

Brate da bi uspeo da se definises kako treba....trebalo bi da pocnes sad od jeseni pa tek na sledece leto da izgledas kako treba...jer dosta tu ima da se skida..nemozes to skinuti sve za 3 meseca....
naravno da moze da se lepo sredi za 3 meseca...da sam ja na tvom mestu( dymatize) sad bi krenuo sa definicijom...tako bi do zime...onda kreni na masu...naravno kvalitetnu

Jeste samo kad njemu pomeneš reč DEFINICIJA on ne zeli da čuje za to...njemu je masa najvažnija i samo da ima što više kg kakvi god da su
 :D ;D
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #16 poslato: Avgust 01, 2008, 01:34:24 posle podne »

Brate da bi uspeo da se definises kako treba....trebalo bi da pocnes sad od jeseni pa tek na sledece leto da izgledas kako treba...jer dosta tu ima da se skida..nemozes to skinuti sve za 3 meseca....
naravno da moze da se lepo sredi za 3 meseca...da sam ja na tvom mestu( dymatize) sad bi krenuo sa definicijom...tako bi do zime...onda kreni na masu...naravno kvalitetnu
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.