TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 09:17:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hello  (Pročitano 26664 puta)
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #60 poslato: Avgust 03, 2008, 11:52:16 pre podne »

Alo šta je ovo ? Gde je baja?  >:(
Nedostaje mi smeha..."čobane javi se ovcice tvoje nemogu bez tebe, cobane javi se... "  ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #59 poslato: Avgust 03, 2008, 07:34:59 pre podne »

Brate neznam zasto posećuješ ovakve forume ako su svi ludi idi na: www.glavnibajauselu.com ili www.pivskistomak.com i tamo ćeš naći "OK MOMKE"

www.bebac-ne-kradi-mi-fore.sunce.ti.tvoje  ;) :D :D :D

Hans ne radi ti link , moras da stavis .com  na kraju   

:)
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #58 poslato: Avgust 02, 2008, 08:45:05 posle podne »

setio sam se....dymatize...ima li tu tvojoj carsiji bazen? jezero? bara ili mocvara neka...skini se u cega ili sorc...ja npr sa 98kg imam trbusnjake,dosta velike i poprilicno izdefinisane noge,solidne ruke...siroka ramena
i tebe sa 110+kg mali i gradjen kao saksija kad je okrenes naopacke :) i ko je onda veci baja :)

ali ako si se odlucio da se sredis onda stvarno svaka ti cast imas nasu podrsku
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #57 poslato: Avgust 02, 2008, 08:02:15 posle podne »

Ooooo desi Hans !

Nemoj da zezate da i ti i Miki imate te fore sa www? Ozbiljno nisam video, tj verovatno sam video ali nisam registrovao, isto razmišljamo.

dymatize

Daj bože da smo te ubedili da to ne kažeš samo da nas skineš s k... ali ako jesmo VERUJ nam da ćeš se i bolje osećati psihički, fizički pa i sexualno (isplatiće se crtice mišića a ne sala) :)
Samo napred sa rezanjem imaš našu podršku...
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #56 poslato: Avgust 02, 2008, 07:22:38 posle podne »

Koliko si ti visok prvo reci mi? pa imas ceo forum brate kako i sta,mozes za 2-3 meseca dosta skinuti nepotrebne tezine
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
dymatize
Gost
« Odgovor #55 poslato: Avgust 02, 2008, 07:00:08 posle podne »

posto kila slanine?
jel ti muko znas sta je slanina.
@hans
brate ubedio si me, moram poceti nesto samo ne znam ni ja sta i kako, ali moram nesto malo.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #54 poslato: Avgust 02, 2008, 06:22:17 posle podne »

aj ne spamujmo...sve je receno...nema vise poente ako nece da slusa nek misli sta hoce...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #53 poslato: Avgust 02, 2008, 05:58:53 posle podne »

Brate neznam zasto posećuješ ovakve forume ako su svi ludi idi na: www.glavnibajauselu.com ili www.pivskistomak.com i tamo ćeš naći "OK MOMKE"

www.bebac-ne-kradi-mi-fore.sunce.ti.tvoje  ;) :D :D :D

www.alo-stoko-to-je-moja-fora.gayu :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #52 poslato: Avgust 02, 2008, 05:58:09 posle podne »

al mi je trebalo vremena da ovo procitam :D  brate koliko si ti visok kad sa 108 kg izgledas kao lopta jbt??Ja sam imao 116 pa se nisam zaoblio,kontam da imas oko 170-175 jel?mozda si napisao negde nisam video....

no da se nadovezem na pricu...ok ruka 50...e  pa meni je ruka na masi bila 49,a sad izdefinisana 44 izgleda duplo vece i bolje jer se vide DETALJI,VENE itd.. nije sve u gabaritu...dalje,ako ti je snaga bitna,opet na sopstvenom primeru ti govorim...sad imam 93kg a dizem isto kao sa 116,nema veze masa bilo kakva sa snagom,to treba da ti bude jasno...pogotovo sto salo ne DIZE tezinu nego misici...imaj ti brate i 120kila al misica...to je jednostavno em nezdravo em nije lepo za gledati(ne za manekene nego za bilo koga) bolje skini to salo da vidis na cemu si,ovako ces samo jako narusiti zdravlje...

i jos nesto...jel mislis da se neko divi onom Luisu pevacu jer je debela stoka?  naravno da ne...razmisli lepo sta hoces...

A dje nadje Luisa  ;D
Sačuvana
I don't give a fuck
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #51 poslato: Avgust 02, 2008, 05:56:31 posle podne »

Brate neznam zasto posećuješ ovakve forume ako su svi ludi idi na: www.glavnibajauselu.com ili www.pivskistomak.com i tamo ćeš naći "OK MOMKE"

www.bebac-ne-kradi-mi-fore.sunce.ti.tvoje  ;) :D :D :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #50 poslato: Avgust 02, 2008, 05:55:24 posle podne »

al mi je trebalo vremena da ovo procitam :D  brate koliko si ti visok kad sa 108 kg izgledas kao lopta jbt??Ja sam imao 116 pa se nisam zaoblio,kontam da imas oko 170-175 jel?mozda si napisao negde nisam video....

no da se nadovezem na pricu...ok ruka 50...e  pa meni je ruka na masi bila 49,a sad izdefinisana 44 izgleda duplo vece i bolje jer se vide DETALJI,VENE itd.. nije sve u gabaritu...dalje,ako ti je snaga bitna,opet na sopstvenom primeru ti govorim...sad imam 93kg a dizem isto kao sa 116,nema veze masa bilo kakva sa snagom,to treba da ti bude jasno...pogotovo sto salo ne DIZE tezinu nego misici...imaj ti brate i 120kila al misica...to je jednostavno em nezdravo em nije lepo za gledati(ne za manekene nego za bilo koga) bolje skini to salo da vidis na cemu si,ovako ces samo jako narusiti zdravlje...

i jos nesto...jel mislis da se neko divi onom Luisu pevacu jer je debela stoka?  naravno da ne...razmisli lepo sta hoces...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #49 poslato: Avgust 02, 2008, 03:34:39 posle podne »

ma ajde brate ... ajde sto imas salo oko stomaka, ruke itd... nego kazi 3p da si debeo u faci i imas obraze kao su te izujedale pcele... mnogo ruzno... josh ako si rumen u faci prawa alfa seljacina  :D :D
Sačuvana
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #48 poslato: Avgust 02, 2008, 03:28:36 posle podne »

posto kila slanine?
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #47 poslato: Avgust 02, 2008, 03:14:29 posle podne »

Brate neznam zasto posećuješ ovakve forume ako su svi ludi idi na: www.glavnibajauselu.com ili www.pivskistomak.com i tamo ćeš naći "OK MOMKE"


Aaaaahahahahahah :D
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #46 poslato: Avgust 02, 2008, 03:12:31 posle podne »

Brate neznam zasto posećuješ ovakve forume ako su svi ludi idi na: www.glavnibajauselu.com ili www.pivskistomak.com i tamo ćeš naći "OK MOMKE"
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 17 upita.