TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 07:15:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hello  (Pročitano 26641 puta)
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #135 poslato: Avgust 13, 2008, 10:16:05 posle podne »

Ja imam sliku postavljenu u svojoj temi. Idi : Amateri -> vikidns - Viktor Kremenovic Ekres

A evo da upoznas babu.
Sto se ukusa tiche, verovatno ti se ona vishe svidja od mene, posto je ona bas masivna, ono kako ti volis. Obim ruke 50 :)

[prilog je izbrisao admin]
« Poslednja izmena: Avgust 13, 2008, 10:22:45 posle podne od strane vikidns » Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #134 poslato: Avgust 13, 2008, 06:25:38 posle podne »

Da ne pripuca pichka s ledja  ;D ;D ;D
Sačuvana

mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #133 poslato: Avgust 13, 2008, 04:24:04 posle podne »

pazi sta pricas bebac zajeban je ovo igrac,vec su ga hapsili i to nam je dao do znanja :D :D ja se sa njim nebi kacio :D
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #132 poslato: Avgust 13, 2008, 03:20:17 posle podne »

Uuuuu sa ovim hoćeš da kažeš onako "nenametljivo" da si je.eni igrač :) ili si više ono bez  igrač :)  ;D  :D

au al ste se izbezobrazili, nema mene par dana i odma neke budalastine. poslusao sam vas savet ali ne namerno. posto dobijam uslovnu u trajanju o 6 meseci do godinu dana pa sam se osusio od sranja, evo sad imam 103- i idem nadole. zivela milicija mamu im *ebem




« Poslednja izmena: Avgust 13, 2008, 03:22:44 posle podne od strane bebac » Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #131 poslato: Avgust 13, 2008, 02:30:09 posle podne »

haha :D :D dobra ti ova fora za mosti pukao sam od smeha kad sam cuo haha :D :D koji si lik :D
Sačuvana
dymatize
Gost
« Odgovor #130 poslato: Avgust 13, 2008, 02:20:49 posle podne »

au al ste se izbezobrazili, nema mene par dana i odma neke budalastine. poslusao sam vas savet ali ne namerno. posto dobijam uslovnu u trajanju o 6 meseci do godinu dana pa sam se osusio od sranja, evo sad imam 103- i idem nadole. zivela milicija mamu im *ebem
@SEKULANS
au brate sto se slika na suncu vidis da ti se koske (moshti) vide, au ko te voli kad si taki i plus jos bezobrazan.( i ne ispravljaj me da se ne kaze taki nego takav posto samo to mozes)
@WIKIDNS
ajde postavi tvoje slike ako vec nisi, posto ja mislim da je ta baba gradjena bolje od tebe 47x.
p.s jesu li svi novosadjani toliki degeni posto sam planirao da dodjem u ns.
Sačuvana
mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #129 poslato: Avgust 13, 2008, 07:31:48 pre podne »

decko ima potencijala  :D :D :D
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #128 poslato: Avgust 13, 2008, 01:23:54 pre podne »



brate mozesh ga naci gankovati, pobiti mu svu janjad  i zapaliti mu selo shto se mene tiche ...


Hahahha napad smeha!!! pobiti svu janjad haahahahhahah au zmaja xD
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #127 poslato: Avgust 12, 2008, 11:49:02 posle podne »

pa i ja se slazem da su preterali sa hate-om ali opet nije bezrazlozan
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #126 poslato: Avgust 12, 2008, 11:45:21 posle podne »

da kupimo tebi naochare da ispravish pogled na svet :D

brate mozesh ga naci gankovati, pobiti mu svu janjad  i zapaliti mu selo shto se mene tiche ... ja samo kazem da je loshe nekog maltret. iako ti nishta nije radio :D
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2008, 11:47:04 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #125 poslato: Avgust 12, 2008, 11:40:38 posle podne »

pa brate to nije bezobrazluk ... to je njegov pogled na svet .. i koliko god bilo retardirano .. on tako gleda ti ne i to je to ... ako nece da prihvati savet ne morash mu ga ni davati ... shta sad ://  ali nikog nije vredjao pa ne kontam chemu onda vredjanje njega ://

pa eto vidis moj pogled na svet je da je vredjao,tvoj nije sta cemo sad?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #124 poslato: Avgust 12, 2008, 11:31:19 posle podne »

pa brate to nije bezobrazluk ... to je njegov pogled na svet .. i koliko god bilo retardirano .. on tako gleda ti ne i to je to ... ako nece da prihvati savet ne morash mu ga ni davati ... shta sad ://  ali nikog nije vredjao pa ne kontam chemu onda vredjanje njega ://
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #123 poslato: Avgust 12, 2008, 11:23:19 posle podne »

brate dechko mozda nema pojma shta pricha i greshi puno ... ali koliko vidim nije bezobrazan ... jebo mamu koja je to fora izivljavati se na nekom ko manje zna ... to sada treba da dodje neki pro ovde i pisha po svima nama ?? razumem kada je neko napaljen i bezobrazan .. ja bi ga prvi karao ali ovo mi bash glupo ://  ako ide nekom uz kurac ide sebi .. ok ako on misli da to tako treba nek radi do smrti tako ..

kako nije bezobrazan :D jel imas ti ochi jbt :D il ne citas pazljivo...brate na 100 foruma je ista prica,neko mu predlozi da smrsa a on odma prica kako je on baja jer ima toliku ruku pa nema veze sto je masna,a ko je izdefinisan za njega je mrsava pi..ka :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #122 poslato: Avgust 12, 2008, 11:10:18 posle podne »

brate dechko mozda nema pojma shta pricha i greshi puno ... ali koliko vidim nije bezobrazan ... jebo mamu koja je to fora izivljavati se na nekom ko manje zna ... to sada treba da dodje neki pro ovde i pisha po svima nama ?? razumem kada je neko napaljen i bezobrazan .. ja bi ga prvi karao ali ovo mi bash glupo ://  ako ide nekom uz kurac ide sebi .. ok ako on misli da to tako treba nek radi do smrti tako ..
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #121 poslato: Avgust 12, 2008, 11:03:21 posle podne »

Nije to hate.. ali kada se neko toliko trudi da ide uz 'urac.. Mora biti i hate bacen
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 18 upita.