TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 02:55:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bioskopi...  (Pročitano 19382 puta)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #82 poslato: Januar 18, 2009, 07:30:17 posle podne »

Јел одгледао неко филм "Завет" од Емира Кустурице? Мене је одушевио


ja sam na faksu montirao zvuk jednu rolnu za ispit pre godinu dana :D upisao sam se od smeha kolko je losa gluma :D

Можда има пар њих који и нису баш неки глумци. Али брате, Мики Манојловић, Берчек, Карановићка, .... одлично су одглумели. А Куста је, по неком мом лаичком мишљењу, одлично изрежирао, то ме је и одушевило.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #81 poslato: Januar 18, 2009, 06:14:58 posle podne »

Јел одгледао неко филм "Завет" од Емира Кустурице? Мене је одушевио


ja sam na faksu montirao zvuk jednu rolnu za ispit pre godinu dana :D upisao sam se od smeha kolko je losa gluma :D

>montirao zvuk jednu rolnu za ispit
>montirao zvuk ispit
>ispit
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #80 poslato: Januar 18, 2009, 05:29:35 posle podne »

Јел одгледао неко филм "Завет" од Емира Кустурице? Мене је одушевио


ja sam na faksu montirao zvuk jednu rolnu za ispit pre godinu dana :D upisao sam se od smeha kolko je losa gluma :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #79 poslato: Januar 18, 2009, 04:13:42 posle podne »

Evo intro za igricu.... svaki put se najezim kad gledam :D http://prince-of-persia.uk.ubi.com/intro/
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #78 poslato: Januar 18, 2009, 04:11:04 posle podne »

eee da....jbt Prince of fuckin' Persia FTW!!! secam se jos da sam sredinom devedesetih igrao prvi deo price of persia...ono 2D grafika...shit u glavnom :D a gle sad posle samo desetak godina koliko je sve napredovalo...

Citao sam da ce da izadje Prince of Persia "The Sands of Time" 2010 godine. Glavni glumac ce da bude Jake Gyllenhaal.
Kontam da ce i od ovoga da naprave trilogiju

PoP - The Sands of Time
PoP - Worrior Within
PoP - The Two Thrones
PoP - (ima i cetvrti deo igrice...skinuo sam ga sa neta ali nemam pojma kako se zove...nisam jos instalirao :D )
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #77 poslato: Januar 18, 2009, 03:57:30 posle podne »

Prince of Persia ce da bude extra, malo pre sam gledao "eagle eye"... nije los
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #76 poslato: Januar 18, 2009, 03:56:07 posle podne »

ma ima al su losi ispali haha :D a vidim nasajtu pise da se suska o dijablu ko sto rekoh...jbt moram sto pre da se nabildujem,mozda stignem da glumim u Warcraft 2 :D :D :D :D :D
lol... warcraft 2 nikada nece ni izaci... jer je RoC i TFT doveden do savrsenstva bukvalno...a i jos uvek se masovno prodaje... a i ne moze izaci nov zato sto je jedva postignut balans izmedju 4 rase.. a i kad bi ubacili nove rase... to bi bili high elfovi i naga...tako da nista... ovo kazem iz isqstva...moram da se pohvalim da sam nekada davno bio 47lvl na bnetu tj evropi rank 170 ;D a film ce biti slican kao kampanja roc-a i tft-a... ali jedva cekam da vidim ;D

vidi ovog pogubljenog ... ti prichash o warcraftu 4 ... :D igrici .. a oni o warcraftu 2 filmu ... :D ... ima pricha dalje o ilidanu itd .. ali time se wow bavi ...
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #75 poslato: Januar 18, 2009, 03:53:08 posle podne »

Јел одгледао неко филм "Завет" од Емира Кустурице? Мене је одушевио
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #74 poslato: Januar 18, 2009, 03:26:02 posle podne »

ma ima al su losi ispali haha :D a vidim nasajtu pise da se suska o dijablu ko sto rekoh...jbt moram sto pre da se nabildujem,mozda stignem da glumim u Warcraft 2 :D :D :D :D :D
lol... warcraft 2 nikada nece ni izaci... jer je RoC i TFT doveden do savrsenstva bukvalno...a i jos uvek se masovno prodaje... a i ne moze izaci nov zato sto je jedva postignut balans izmedju 4 rase.. a i kad bi ubacili nove rase... to bi bili high elfovi i naga...tako da nista... ovo kazem iz isqstva...moram da se pohvalim da sam nekada davno bio 47lvl na bnetu tj evropi rank 170 ;D a film ce biti slican kao kampanja roc-a i tft-a... ali jedva cekam da vidim ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #73 poslato: Januar 18, 2009, 03:04:53 posle podne »

kao prvo u knjizi lik uopste nije bio crnac, radnja se desava u nekom gradicu a ne NY,detaljno je opisana njegova borba na zivot i smrt sa onom gamadi.Ona zena  sto je u filmu na njegovoj strani je u stvari u knjizi bila ubacena od zombija da ga uhvati i ubije a oni su navodno napredovali i napravili lek koji se na nju primio da ona ide i po danu.Na kraju se zaljubljuje u njega ali ipak ga hvataju,daje mu pilule da se ubije jer nije htela da ga javno lincuju.U samici zadnje noci on shvata da je bio i ostao poslednji covek i da kada on umre ljudski rod nestaje.A inace ti ombiji ili kako vec da ih nazovem bili su inteligentniji nego na filmu,i izgledali su normalno stim sto su spavali danju i smetao im je mrak.
Poenta knjige je u stvari da je on na kraju bio vampir za njih a ne oni za njega jer su oni ipak vecina,i pre nego sto guta tablete on to shvata.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #72 poslato: Januar 18, 2009, 02:51:35 posle podne »

Film je promasaj totalni! Oni koji su citali knjigu znaju o cemu pricam.Jako malo ima slicnosti sa filmom i to razocaravajuce.

zashto bi bio po knjizi .. ja kazem film kao film .. ostvarenje za sebe je perverzija ... brutalno je odradjeno i gluma onog niggera je bila izuzetna ...
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #71 poslato: Januar 18, 2009, 02:48:23 posle podne »

Pa nikad ne moze knjiga i film da budu isti skroz....

Recimo film gospodari prstenova je po meni freakin' renek delo... ali ko je citao knjigu kaze da nije ni priblizno sve prikazano kao sto je u knjizi... sto i jeste tako, ali i da su pratili bukvalno sve po knjizi...onda bi film trajao 24h (svaki deo po 24h) realno ;D.
Ko je citao "Silmarilion" koja opisuje pocetak stvaranja sveta i predstavlja kao neki uvod u gospodare prstenova...znace da je tu knjigu nemoguce baciti na big srceen.
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #70 poslato: Januar 18, 2009, 02:41:26 posle podne »

Film je promasaj totalni! Oni koji su citali knjigu znaju o cemu pricam.Jako malo ima slicnosti sa filmom i to razocaravajuce.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #69 poslato: Januar 18, 2009, 02:39:57 posle podne »

Nisam ni znao da postoji knjiga "i'm teh legend"

Ali sve zavisi od reditelja i budzeta za film naravno. Ako dodje neki shaban od reditelja...to je propast

wat ?

i`m legend rula kao film ... ne znam za knjigu ... ali film kao film btl ..
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #68 poslato: Januar 18, 2009, 02:28:36 posle podne »

Nisam ni znao da postoji knjiga "i'm teh legend"

Ali sve zavisi od reditelja i budzeta za film naravno. Ako dodje neki shaban od reditelja...to je propast
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 18 upita.