TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:45:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bioskopi...  (Pročitano 19336 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #67 poslato: Januar 18, 2009, 02:24:41 posle podne »

Zasto sticem utisak da ce wow da use.. maksimalno???
Jel neko citao knigu: Ja sam legenda?  Pa onda odgledao Americko sra... iste knjige?
Uzas i katastrofa!  E toga se ja i ovde bojim.
Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #66 poslato: Januar 18, 2009, 02:53:49 pre podne »

neam pojma, ja samo znam da odo da igram dotu, a vi spamujte :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #65 poslato: Januar 18, 2009, 02:51:23 pre podne »

sto se tice "wow movie" svuda pise...cak i na blizzardovom sajtu da ce film biti 2009 godine...a na imdb.com pise isto kao warcraft movie 2009, a ovamo release date za USA 2011...sad nemam pojma

http://www.imdb.com/title/tt0803096/
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #64 poslato: Januar 18, 2009, 02:47:59 pre podne »

jedva cekam xmana , transformerse, i ovaj warcraft movie, da vidim i to cudo...
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #63 poslato: Januar 18, 2009, 02:45:50 pre podne »

a daj bre ovo je osudjeno na propast ... nisu smeli da diraju epic animu ... ovo ne moze dobro ispasti nikako
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #62 poslato: Januar 18, 2009, 02:23:22 pre podne »

Kazem ti brate uzas jedan....jedino ako ne planiraju da naprave nekoliko saga.... ono i goku je u pocetku bio mlad i ne razvijen skroz.... mozda ce tamo u dbz-u 3-4 biti bolji....nacice nekog ko prilici :D

Mada vrlo je moguce... vidis da pocinje sa sagom o pikolo-u... mozda kasnije razrade temu i pocnu redom sa snimanjem (bar se nadam)
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Lokk1
Gost
« Odgovor #61 poslato: Januar 18, 2009, 02:20:16 pre podne »

aaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa




jbtjbt


brate ... to /b/ nece dozvoliti kontam ... bice neko ownovanje .. neki protesti i slichno ..ozbiljno to kontam
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #60 poslato: Januar 18, 2009, 02:13:36 pre podne »

A ovaj lik ce da glumi Goku-a ....smesan je ....uzas :D

http://www.imdb.com/media/rm2780596736/nm0154226
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Lokk1
Gost
« Odgovor #59 poslato: Januar 18, 2009, 02:11:53 pre podne »

osecam se tako ownovano :$ :$
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #58 poslato: Januar 18, 2009, 02:05:48 pre podne »

WARCRAFT FILM! WAT?


kako ce to da snime jbt?gde ce da nadju 100 bildera koji ce biti u istoj formi dva meseca i jos ofarbani u zeleno? :D

Ili 100 izdefinisana plava elfa :D brate jedva cekam da vidim nasta ce to da lici... kazu da je budzet za film ogroman!! da ce da naprave cudo! :D

evo pogledaj ovde: http://warcraft.moviechronicles.com/

realno WoW ima extra pricu... igrao si kampanju...tako da znas... dok igras ko film da gledas jbt :D

nisam igro wow mamune :D al w3 i TFT da pricha extra,pa jbt imam 100 razradjenih scenarija u glavi za Film :D  ali realno normalno gradjeni ljudi NE MOGU da igraju orkove nit night elfove...al realno...al ajde,ako su mogli u 300 da ndju kolko tolko likova,naci ce i ovde...al Thral mora da bude fazon Kolman il ne priznajem film :D


kad smo kod toga,starcraft ima extra prichu,kao i dijablo...mogu da se kladim da i to dolazi ako Wcraft uspe

pa shta likovi ko iz 300 ce da glume ... mogu ja da budem izdefinisani elf :$ :D   

a baldurs nazalost oce biti lepshi naravno .. ja bih voleo isto ko 2 da bude ://

btw ... dbz .. dajjjj bre kako iko moze to da odglumi ... jedan je goku .. ne mozesh animu na film da prebacish :D





aj nek neko odglumi ovo :D

brate ne mogu sad zbog tebe da izmisljaju novu rasu patuljastog crnog elfa copavca iz Lorderona :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #57 poslato: Januar 18, 2009, 01:59:13 pre podne »

WARCRAFT FILM! WAT?


kako ce to da snime jbt?gde ce da nadju 100 bildera koji ce biti u istoj formi dva meseca i jos ofarbani u zeleno? :D

Ili 100 izdefinisana plava elfa :D brate jedva cekam da vidim nasta ce to da lici... kazu da je budzet za film ogroman!! da ce da naprave cudo! :D

evo pogledaj ovde: http://warcraft.moviechronicles.com/

realno WoW ima extra pricu... igrao si kampanju...tako da znas... dok igras ko film da gledas jbt :D

nisam igro wow mamune :D al w3 i TFT da pricha extra,pa jbt imam 100 razradjenih scenarija u glavi za Film :D  ali realno normalno gradjeni ljudi NE MOGU da igraju orkove nit night elfove...al realno...al ajde,ako su mogli u 300 da ndju kolko tolko likova,naci ce i ovde...al Thral mora da bude fazon Kolman il ne priznajem film :D


kad smo kod toga,starcraft ima extra prichu,kao i dijablo...mogu da se kladim da i to dolazi ako Wcraft uspe

pa shta likovi ko iz 300 ce da glume ... mogu ja da budem izdefinisani elf :$ :D   

a baldurs nazalost oce biti lepshi naravno .. ja bih voleo isto ko 2 da bude ://

btw ... dbz .. dajjjj bre kako iko moze to da odglumi ... jedan je goku .. ne mozesh animu na film da prebacish :D





aj nek neko odglumi ovo :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #56 poslato: Januar 18, 2009, 01:53:33 pre podne »

ma ima al su losi ispali haha :D a vidim nasajtu pise da se suska o dijablu ko sto rekoh...jbt moram sto pre da se nabildujem,mozda stignem da glumim u Warcraft 2 :D :D :D :D :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #55 poslato: Januar 18, 2009, 01:48:46 pre podne »

dada...starcraft :D dobar je

Ja mislim da je ovo prvi film do sad da je radjen po nekoj strategiji :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #54 poslato: Januar 18, 2009, 01:46:31 pre podne »

WARCRAFT FILM! WAT?


kako ce to da snime jbt?gde ce da nadju 100 bildera koji ce biti u istoj formi dva meseca i jos ofarbani u zeleno? :D

Ili 100 izdefinisana plava elfa :D brate jedva cekam da vidim nasta ce to da lici... kazu da je budzet za film ogroman!! da ce da naprave cudo! :D

evo pogledaj ovde: http://warcraft.moviechronicles.com/

realno WoW ima extra pricu... igrao si kampanju...tako da znas... dok igras ko film da gledas jbt :D

nisam igro wow mamune :D al w3 i TFT da pricha extra,pa jbt imam 100 razradjenih scenarija u glavi za Film :D  ali realno normalno gradjeni ljudi NE MOGU da igraju orkove nit night elfove...al realno...al ajde,ako su mogli u 300 da ndju kolko tolko likova,naci ce i ovde...al Thral mora da bude fazon Kolman il ne priznajem film :D


kad smo kod toga,starcraft ima extra prichu,kao i dijablo...mogu da se kladim da i to dolazi ako Wcraft uspe
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #53 poslato: Januar 18, 2009, 01:43:04 pre podne »

WARCRAFT FILM! WAT?


kako ce to da snime jbt?gde ce da nadju 100 bildera koji ce biti u istoj formi dva meseca i jos ofarbani u zeleno? :D

Ili 100 izdefinisana plava elfa :D brate jedva cekam da vidim nasta ce to da lici... kazu da je budzet za film ogroman!! da ce da naprave cudo! :D

evo pogledaj ovde: http://warcraft.moviechronicles.com/

realno WoW ima extra pricu... igrao si kampanju...tako da znas... dok igras ko film da gledas jbt :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 17 upita.