TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:14:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem prilikom vezbanja grudi!  (Pročitano 6692 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #8 poslato: Septembar 02, 2008, 03:27:19 posle podne »

da, boli me tako taj sastav kod prednjeg ramena i grudi. Ali bilo koju vezbu da radim za grudi me boli a da uzmem recimo da radim bench sa uskim hvatom za triceps tada me ne boli znaci sto siri hvat vise me boli kada skupim ruke tada me ne boli uopste

pa da shto ti je uzi hvat manje opterecenja ide na grudi a vishe na triceps ofkors .. 
Sačuvana
shoneysd
Gost
« Odgovor #7 poslato: Septembar 02, 2008, 03:06:14 posle podne »

ili mi se javi na msn pa .........
Sačuvana
shoneysd
Gost
« Odgovor #6 poslato: Septembar 02, 2008, 03:03:08 posle podne »

hm.....i ja sam imao slican problem ali sa misivima na nogama tj listovima,pa sam cak zavrsio i u gipsu,kakve lekare imamo... ali sam nakon 20 dana gipsa otisao kod coveka u kg i izlecio se za 10 minuta,mada sad ne radim noge jos neko vreme za svaki slucaj. Tako da mislim i ja da si istego neki misic i bolje ti je da malo pravis pauzu sto se tog dela tice,probaj stavi led bice ti lakse i mazi hepatrombin mast i za 10-ak dan bice to ok
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #5 poslato: Septembar 02, 2008, 02:59:59 posle podne »

I obavezno se DOBRO zagrej pre treninga!!!
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 02, 2008, 12:23:10 posle podne »

Bilo koji bol mda je u pitanju tog tipa nije dobro.Ako je on slab u pocetku to nikako ne znaci da je bezazlen.Cak sta vise moze vremenom biti sve ozbiljnije.Moj ti je savet da ukoliko to ne prodje pokusaj sa nekom kratkom pauzom da ne radis uopste vezbe koje pogadjaju taj deo kad se bol javlja.Ako i posle nekog vremena to ostane, potrazi pomoc sportskog lekara.
Sačuvana
daredevil86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #3 poslato: Septembar 02, 2008, 02:49:00 pre podne »

da, boli me tako taj sastav kod prednjeg ramena i grudi. Ali bilo koju vezbu da radim za grudi me boli a da uzmem recimo da radim bench sa uskim hvatom za triceps tada me ne boli znaci sto siri hvat vise me boli kada skupim ruke tada me ne boli uopste
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #2 poslato: Septembar 02, 2008, 02:27:04 pre podne »

pa kad radish bench jako puno uchestvuje i prednje rame (to te verovatno i boli ,jel ?  )   tako da si istegao neshto samo ..valjda nije nishta pokidano itd ..  samo odmori malo od bencha mazi to nekom kremom i bice ok , nadajmo se ;)
Sačuvana
daredevil86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #1 poslato: Septembar 02, 2008, 02:18:05 pre podne »

Od pre nedelju dana kada sam uzeo da radim bench znaci prva serija tek sam poceo da se zagrevam osetio sam da me levo rame jako boli dok radim grudi. Probao sam i ostale vezbe i na skoro svim vezbama za grudi dok radim me zaboli levo rame. A kada radim ramena ili bilo koju drugu vezbu ne boli me znaci samo grudi kada radim. I proslo nedelju dana od toga, (grudi radim samo jednom nedeljno kao i svaki deo tela posto idem 3 puta u teretanu nedeljno) i ja probam danas sklekove da radim posto nisam mogao u teretanu danas i odmah pocelo da me boli levo rame, a kada probam da radim sklekove sa skupljenim rukama tada me ne boli levo rame. Znaci boli me samo kada rasirim ruke i radim sklekove kao i na benchu sto siri hvat to me vise boli rame. Jel ima neko da mi da neki savet ne znam sta to moze da bude? :S
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.