TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 05:20:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 7 nedelja do takmicenja MD  (Pročitano 20096 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #45 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:42:03 posle podne »

upumpavas vazduh u misice ;D  ma to je odlicno,bolje nemos traziti ako ratses a kg manji
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #44 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:34:31 posle podne »

Nikad veci,suvlji a ni laksi...cudne se stvari desavaju ::)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #43 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:32:06 posle podne »

ah yes yes,ledja ti izgledaju sire nego pre il je do svetla ...na koliko si sad kg?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #42 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:18:54 posle podne »

4 weeks do necega,a par dana opet do necega ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #41 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:17:51 posle podne »

jel i ovo 7 weeks do necega?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #40 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:14:43 posle podne »

Od sklekova ;D
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #39 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:10:15 posle podne »

Au,kakve grudi  :o
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #38 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:04:13 posle podne »

 :P

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #37 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:03:21 posle podne »

.....14.10

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #36 poslato: Septembar 29, 2008, 09:29:05 posle podne »

Hans,ma tu sam nego ne stizem da kuckam,a i ubija me ovaj cardio ;D
sto se praha tice trenutno samo isolat koristim dnevno oko 200gr,a BCAA,glutamin isto ili slicno kao Pedja i u toku samog treninga sve dosta koristim,a pogotovo sada u ovoj fazi hidrati su mi na niskom nivou.
recimo pre treninga uzmenm 20 gr glutamina,15 BCAA u toku treninga isto to sa 60 gr ISO 100 i sve to isto posle treninga.
trenutno bez vitarga i maltodextrina jer ne koristim vise neke stvari :'(ali trenutno kao da osecam da mi treba jos a.k tako da cu ubaciti tecne amino(mada imam problem da se kontrolisem dok ih pijem) i povecacu unos belog mesa za jos jedan obrok
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #35 poslato: Septembar 29, 2008, 07:02:24 posle podne »

izvinjavam se za off ali upravo me zanima to sto si rekao vezano za mogucnost ugradnje za vreme treninga...koji faktori i kako uticu direktno na amino kiseline u slobodnoj formi ili proteine dok je katabolizam u toku?znachi During workout..?
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #34 poslato: Septembar 29, 2008, 05:45:32 posle podne »

pa vitargo je eztra
ali ja sada ne unosim UH i onda nema ni toga...

trebalo je da rpobas sa isolatom..ipak ima mnogo lepsu ukus...male doze hans..15-20 gr pomesanih sa 10-15 gr vitarg.a..creatin sada ja ne msem..ali 5 gr u DWM...i malo bcaa..extravganci.. :o :o

kazem ti..u DWM sve mora da ide u malim dozma..
pod jedan..jer mnogo otereciva stomak....
pod 2...nema potrebe jer nema moguncnosti tolike ugradnje...

kada sam na masi bio..u toku trneinga sma stalno korsitio x3mpump...to je vec sve spremno..i samo ..rokaj-snimaj
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #33 poslato: Septembar 29, 2008, 05:42:37 posle podne »

pa dobro..ja sam uvek racunao oko 3.5 gr....onih 0.5 neka bude za rezervu..da sene baci  :P

da...jutarnji cardio racunam kao trening zato sam i rekao da uzimam 3 puta dnveno i bcaa i glm u tim dozama...koje sam naveo.....

malo je to problemtacino i rob sei cele te price..pogtovo financijski..ali..veruj da ne mozes verovati kakve rezulatete mozess da uradis..

i jos ejdna bitna STVAR..

nemoj zaboraviti ISHRANU MISICA U TOKU TRNEINGA..veruj..to je isto bitno ako i ovo pre..
najjdesntovnije sto mi mozemo da si priustimo jesu tecne AK...e sada...jebiga..ko dans ih ima svakakvih i sa secerom itd..
treba birati i paziti sa unosis.
ali recimo..ovoe sto ja pijem imaju 10 gr AK po servingu i kaem ti..uzimam po 2 amupule u toku trneinga sto je extra....kada se bas osetim CRUSHED..onda u bidon ubacim recimo 20-ak gr nekog isoalta...i to polako pijuckam u toku trneinga zajedno sa ovim AK....

e sto se tice oko-trenaznog nutritiona sad bas poslednjih desetak dana isprobavam neke stvarcice...vitargo tokom treninga mama + jos bcaa i savrseno,cak i ubije ukus njihov gadan...neznam ja sam licno probao whey hidrolizat(po Milosevom DWM + kre+bcaa+vitargo) i meni ne odgovara,whey u bilo kom obliku me preoptereti tokom treninga...bcaa  vec moze


gde je ovaj Marko zabusava sa odgovorima :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #32 poslato: Septembar 29, 2008, 05:36:41 posle podne »

pa dobro..ja sam uvek racunao oko 3.5 gr....onih 0.5 neka bude za rezervu..da sene baci  :P

da...jutarnji cardio racunam kao trening zato sam i rekao da uzimam 3 puta dnveno i bcaa i glm u tim dozama...koje sam naveo.....

malo je to problemtacino i rob sei cele te price..pogtovo financijski..ali..veruj da ne mozes verovati kakve rezulatete mozess da uradis..

i jos ejdna bitna STVAR..

nemoj zaboraviti ISHRANU MISICA U TOKU TRNEINGA..veruj..to je isto bitno ako i ovo pre..
najjdesntovnije sto mi mozemo da si priustimo jesu tecne AK...e sada...jebiga..ko dans ih ima svakakvih i sa secerom itd..
treba birati i paziti sa unosis.
ali recimo..ovoe sto ja pijem imaju 10 gr AK po servingu i kaem ti..uzimam po 2 amupule u toku trneinga sto je extra....kada se bas osetim CRUSHED..onda u bidon ubacim recimo 20-ak gr nekog isoalta...i to polako pijuckam u toku trneinga zajedno sa ovim AK....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #31 poslato: Septembar 29, 2008, 05:31:32 posle podne »

Citat
koliko unosis iz praska?Mene cisto zanima(ako smem pitati) kako ti se krece unos proteina ukupnog kad si na "suplementaciji" i kad si bez... skupljam info

evi i ja bi rekao nesto za dnevnik..

hans..i meni se svijdaju tvoje gacice  ::) ::) ::)

uff..nije ovo tema...da..hmm

ma jebo hranu  ;D ;D ;D..salim se...ja od kada sam krenuo a to je bilo od priprema za swe u aprilu ove godine tj znaci ceo pripremni period sam drasticno smanjio uos hrane kao sto sam nekada radio.....
milos mi je rekao neke druge stvari i odlucio sam da probam jer su mi se naravno cinile logicne a i ruku na srce kada on ensto kaze i glupo bi bilo u opste razmisljati o tome,ali eto...ja jesam jer u stvari to je celo vreme bilo tu,samo je trebalo usidtiti se i probati....

pa sam tako smanjio unos hrane tj B iz hrane na 200-250 gr dnevno..ali sam zato unosio 100-130 gr praska...60 gr bcaa--60 gr glm...5-6 amupla tecnih amino u toku treninga...kako se takmicenje priblziavalo..naravno...bf je nestajo ali je nastao problem katabolzima i kako ga spreciti..jer bez obzira ne sve ove kolicine AK koje sam unosio nisam bas bio siguran da ce to da ide tako..pa pored nekih malih stvarcica za sprecavanje katablzima  ;D ;D,pojacalo se unos i BCAA I GLM...posto sam trenirao 3 puta dnevno..kao sto sam kreno i sada..unosio sam pred svaki trening po 25-30 gr i bcaa i glm..i na svakom treninu 2 amp AK.....

micclear casin je bio desert navecer  :P :P :P :P

i naravno PWM mi je standardan.....

poklonicu ti jedne ;D ;D


e hvala,ionako sam i tebi teo postaviti ovo pitanje,znaci unos je tebi 4 grama po kg jel tako ispada? 3 put dnevno kontam da racunas kardio jutarnji...uzimas glut i bcaa pred kardio?isto pitanjce i za Marka :)


u sto volem ove prakticne diskusije
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 17 upita.