TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 05:20:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 7 nedelja do takmicenja MD  (Pročitano 20097 puta)
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #30 poslato: Septembar 29, 2008, 05:23:41 posle podne »

Citat
koliko unosis iz praska?Mene cisto zanima(ako smem pitati) kako ti se krece unos proteina ukupnog kad si na "suplementaciji" i kad si bez... skupljam info

evi i ja bi rekao nesto za dnevnik..

hans..i meni se svijdaju tvoje gacice  ::) ::) ::)

uff..nije ovo tema...da..hmm

ma jebo hranu  ;D ;D ;D..salim se...ja od kada sam krenuo a to je bilo od priprema za swe u aprilu ove godine tj znaci ceo pripremni period sam drasticno smanjio uos hrane kao sto sam nekada radio.....
milos mi je rekao neke druge stvari i odlucio sam da probam jer su mi se naravno cinile logicne a i ruku na srce kada on ensto kaze i glupo bi bilo u opste razmisljati o tome,ali eto...ja jesam jer u stvari to je celo vreme bilo tu,samo je trebalo usidtiti se i probati....

pa sam tako smanjio unos hrane tj B iz hrane na 200-250 gr dnevno..ali sam zato unosio 100-130 gr praska...60 gr bcaa--60 gr glm...5-6 amupla tecnih amino u toku treninga...kako se takmicenje priblziavalo..naravno...bf je nestajo ali je nastao problem katabolzima i kako ga spreciti..jer bez obzira ne sve ove kolicine AK koje sam unosio nisam bas bio siguran da ce to da ide tako..pa pored nekih malih stvarcica za sprecavanje katablzima  ;D ;D,pojacalo se unos i BCAA I GLM...posto sam trenirao 3 puta dnevno..kao sto sam kreno i sada..unosio sam pred svaki trening po 25-30 gr i bcaa i glm..i na svakom treninu 2 amp AK.....

micclear casin je bio desert navecer  :P :P :P :P

i naravno PWM mi je standardan.....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #29 poslato: Septembar 29, 2008, 03:24:44 posle podne »

Ja mislim da je Marku vaznije kako izgleda u ogledalu nego broj na vagi koja je neprecizna...
Zadnji put sam se merio jos pre 25 dana dok sam bio u Grckoj i tada sam imao oko 93 kg,ali mi stvarno kilaza nista ne znaci.Ogledalo i samo ogledalo,a i moje do sadasnje takmicarsko iskustvo mi govori da sve sto sam laksi sve bolje i vece izgledam.
hans ,sto se tice unosa proteina trenutno sam negde na 4 gr,ali osecam da mi treba minimum 5gr po kg ,jer sam u fazi smanjenja unosa hidrata,tako da kako se blizi takmicenje povecavam unos proteina,mada trenutno malo experimentisem i sa mastima pa cemo videti

koliko unosis iz praska?Mene cisto zanima(ako smem pitati) kako ti se krece unos proteina ukupnog kad si na "suplementaciji" i kad si bez... skupljam info :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Septembar 29, 2008, 03:22:44 posle podne »

Ja nekrijem nista,a to sto necu da se pederishem to je moja stvar,slika je tu i na njoj se vidi dovoljno.Da neces mozda da postujem u gacjama ko ti?a da tebi treba slika da bi me ''prepoznao'',doveo skinse i pretukao jel da  :D  :D  :D

@lokk1 Pod tim ''odradio'' i ''defku''-zavisi kako TO neko smatra defkom i odradjenim  :D :D
A imam i ja trapez...ima i moj postar,al mora da je ogiju izrastao preko noci =)   zao trapez nema sta

@topic Jeste marko kolko proteina unosis na dan


znam Nitro da gledis tajno moje gacice :D ne bih ti ja trazio,ti si ispalio jer si obecavao svoju izvanrednu formu,ja drugima ne trazim ali ti si toliko obecavao pa nista :D tako da svi svataju sta si,otud u nasem govoru mozes cuti: ne budi Nitro :D tj. ispaljivac :D uostalom gledao si komentare iako nisi postovao nista,pa znas nasta mislim :D

pa lepo odradio,opet tih tvojih 10% lichi meni na 20% al ko sam ja,ja sam samo neko ko delima stoji iza svojih rechi :D ne obecavam pa ispalim ;)

no da ne kvarimo coveku temu,ako ima sta jos da se raspravlja,postoje caffe i pp


Sorry Marko,izbrisace vec neko off,al neke stvari ostadose nedorecene odavno ;) no nije off dok se ne pomene g...amin ;D
« Poslednja izmena: Septembar 29, 2008, 04:00:00 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #27 poslato: Septembar 29, 2008, 01:01:54 posle podne »

Pa ok samo stvarno super izgleda pa me zanima jer sam mislio da si merio... ali nema veze..samo napred i obavestavaj kako ide :D
ps 5g/kg   leleeee :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #26 poslato: Septembar 29, 2008, 11:55:38 pre podne »

Nitro ,znas da kada god si mi poslao pm,da si od mene dobio odgovor na postavljeno pitanje,tako da nema potrebe za raspravom pogotovo ne ovde,ne zato sto je tema moja,vec zato sto imas svoj cilj i drzi se toga.a sto se tice procenta BF,ne znam koliko je trenutno,kao sto hans rece ogledalo i samo ogledalo,ali naravno koje ne uvecava ;D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #25 poslato: Septembar 29, 2008, 11:52:04 pre podne »

Ja mislim da je Marku vaznije kako izgleda u ogledalu nego broj na vagi koja je neprecizna...
Zadnji put sam se merio jos pre 25 dana dok sam bio u Grckoj i tada sam imao oko 93 kg,ali mi stvarno kilaza nista ne znaci.Ogledalo i samo ogledalo,a i moje do sadasnje takmicarsko iskustvo mi govori da sve sto sam laksi sve bolje i vece izgledam.
hans ,sto se tice unosa proteina trenutno sam negde na 4 gr,ali osecam da mi treba minimum 5gr po kg ,jer sam u fazi smanjenja unosa hidrata,tako da kako se blizi takmicenje povecavam unos proteina,mada trenutno malo experimentisem i sa mastima pa cemo videti
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #24 poslato: Septembar 29, 2008, 10:05:17 pre podne »

Kakav sam ja to? A Da ja sam zao covek  ;D  ;D
Sta pricas ti bre?O boze pameti i nesrecje >.>
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #23 poslato: Septembar 29, 2008, 08:10:07 pre podne »

Ja nekrijem nista,a to sto necu da se pederishem to je moja stvar,slika je tu i na njoj se vidi dovoljno.Da neces mozda da postujem u gacjama ko ti?a da tebi treba slika da bi me ''prepoznao'',doveo skinse i pretukao jel da  :D  :D  :D

@lokk1 Pod tim ''odradio'' i ''defku''-zavisi kako TO neko smatra defkom i odradjenim  :D :D
A imam i ja trapez...ima i moj postar,al mora da je ogiju izrastao preko noci =)   zao trapez nema sta

@topic Jeste marko kolko proteina unosis na dan
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #22 poslato: Septembar 29, 2008, 02:45:35 pre podne »

Mrko,nigde nisam nasao koliko proteina unosis na dan?

posto vidim takmicari stvarno raznoliko pristupaju tome...od 1 grama po kg pa sve do 5 po kg tezine
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Septembar 29, 2008, 02:06:40 pre podne »

E alo ja samo pitam?jel to problem?vidim da se ovde neke stvari i ljudi nisu promenili uopste

apsolutno,neki jos uvek kriju obecane slike :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #20 poslato: Septembar 28, 2008, 11:28:29 posle podne »

E alo ja samo pitam?jel to problem?vidim da se ovde neke stvari i ljudi nisu promenili uopste

pa ono .. miki je pustio kosicu josh vishe , hans je odradio defku ,ogi sada ima trapez ... menjaju se .. :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #19 poslato: Septembar 28, 2008, 10:54:05 posle podne »

E alo ja samo pitam?jel to problem?vidim da se ovde neke stvari i ljudi nisu promenili uopste
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #18 poslato: Septembar 28, 2008, 10:33:51 posle podne »

Ja mislim da je Marku vaznije kako izgleda u ogledalu nego broj na vagi koja je neprecizna...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #17 poslato: Septembar 28, 2008, 10:26:10 posle podne »

Shta ti je bitan bf,shta si navalio... Necesh tako izgledati ni sa 4% bf ... Ovo je bilo za Bebca  ;) Biceps po meni super.. Samo pichi Marko..
Sačuvana

Nitro
Gost
« Odgovor #16 poslato: Septembar 28, 2008, 09:31:12 posle podne »

marko  bf?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.