TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:43:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tribulus - Da li je rano uzimati...  (Pročitano 23470 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #58 poslato: Avgust 25, 2010, 10:57:29 posle podne »

Vazi , hvala puno na odgovorima momci! Kozma imam volje za trening, cesto i previse. Jos jednom hvala i poz!!!  :)

E to je jako vazno i dobro je sto je tako, samo napred!  Kad god ti ustreba neki savet samo nam se javi i rado cemo ti pomoci.Pozz
Sačuvana
DjordjeR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #57 poslato: Avgust 25, 2010, 02:58:23 posle podne »

Vazi , hvala puno na odgovorima momci! Kozma imam volje za trening, cesto i previse. Jos jednom hvala i poz!!!  :)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #56 poslato: Avgust 25, 2010, 10:06:36 pre podne »

Imam 20 godina, treniram redovno, hranim se kvalitetno koliko mogu. Planiram da uzmem whey i multivitamine i uz to i tribulus . Posto sam procitao na forumu da ga ne treba uzimati pre 30e godine jer nema efekta jer to vazi za sve iilli od osobe do osobe. Postoji li sansa da se ugojim dosta od njega ako ga sada uzmem?

Pozdrav

Teško da ceš u tim godinama imati neku znacajniju korist od tribulusa.
Sem toga,netreba preskakati osnove,tj,bolje se više koncetriši na ishranu
a od saplemenata da ubaciš kreatin ili glutamin.
Sačuvana
   
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #55 poslato: Avgust 24, 2010, 10:07:29 posle podne »

 8) 8) 8)


Imam 20 godina, treniram redovno, hranim se kvalitetno koliko mogu. Planiram da uzmem whey i multivitamine i uz to i tribulus . Posto sam procitao na forumu da ga ne treba uzimati pre 30e godine jer nema efekta jer to vazi za sve iilli od osobe do osobe. Postoji li sansa da se ugojim dosta od njega ako ga sada uzmem?


ma kakvo gojenje od tribulusa  :)
nemoj bacati pare  :)
uzmi lepo kreatin uz taj whey i multi,jedi,treniraj i rasti  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #54 poslato: Avgust 24, 2010, 10:07:09 posle podne »

Imam 20 godina, treniram redovno, hranim se kvalitetno koliko mogu. Planiram da uzmem whey i multivitamine i uz to i tribulus . Posto sam procitao na forumu da ga ne treba uzimati pre 30e godine jer nema efekta jer to vazi za sve iilli od osobe do osobe. Postoji li sansa da se ugojim dosta od njega ako ga sada uzmem?

Po mom mišljenju još uvek nema potrebe, ali neće biti nikakvih kontra efekata ako se odlučiš da uzmeš. Možda za početak ipak ZMA.

Da li ćeš se ugojiti od tribulusa, pa nema baš veze jedno sa drugim. Bolje onda priušti sebi kvalitetniju klopu i visokoproteinske suplemente+aminokiseline, a tribulus može da pričeka :)

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #53 poslato: Avgust 24, 2010, 09:30:13 posle podne »

Imam 20 godina, treniram redovno, hranim se kvalitetno koliko mogu. Planiram da uzmem whey i multivitamine i uz to i tribulus . Posto sam procitao na forumu da ga ne treba uzimati pre 30e godine jer nema efekta jer to vazi za sve iilli od osobe do osobe. Postoji li sansa da se ugojim dosta od njega ako ga sada uzmem?

Moj ti je savet da ne uzimas jer mlad si i da se ipak pretezno baziras na osnovne suplemente: whey,vitamini i minerali,omega 3...uz to ako je cilj masa moze kreatin monohidrat i naravno da povedes racuna o kvalitetnoj ishrani kao i o unosu hidrata kako ne bi navukao vode mnogo u potkozno tkivo.Ukoliko imas problema sa voljom za trening imas u PANSPORT ponudi sirok izbor NO reaktora bez i sa kofeinom pa shodno zelji mozes odabrati i njihovu jacinu a svaki je dobar na svoj nacin.
Sačuvana
DjordjeR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #52 poslato: Avgust 24, 2010, 07:20:46 posle podne »

Imam 20 godina, treniram redovno, hranim se kvalitetno koliko mogu. Planiram da uzmem whey i multivitamine i uz to i tribulus . Posto sam procitao na forumu da ga ne treba uzimati pre 30e godine jer nema efekta jer to vazi za sve iilli od osobe do osobe. Postoji li sansa da se ugojim dosta od njega ako ga sada uzmem?
Sačuvana
ambiciozan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #51 poslato: April 21, 2010, 12:37:31 pre podne »

TO KAZEM I JA ;)  SAMOINICIJATIVNO ME RADI TRIBULUS :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #50 poslato: April 20, 2010, 12:20:34 posle podne »

Placebo je veruj mi,ali bitno da si zadovoljan ;)
Sačuvana
ambiciozan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #49 poslato: April 20, 2010, 01:54:18 pre podne »

e tako mi kazi :-) HVALAAAA uzeo sam optimum nutisn 625mg sa 40% saponina,,,,i tako to...znaci kad treniram pre i pred spawanje a kada odmaram samo pred spawanje (predpostavljam?) i mogu ti kazem da je danas 5 dan kako ga uzimam ali samo jednom dnevno i evo danas sam primetio kako sam bicepse mogao da odradim dve serije sa 10 kg-koje sam inace radio sa 7 kg ...znam da je mala tezina ali meni je to za hvalu XD  e sad da li je to placebo ili je efikasno..nem pojma ali mi se djasvi za sad.ps.a i propratni efekti su na zadovoljavajucem nivou,extra je ;) pozz
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #48 poslato: April 19, 2010, 01:32:44 posle podne »

Nemoguće je bilo da te zbunim ako je u tri odgovora pre tebe rečeno jedno te isto - tribulus se pije svakog dana. ;)

Inače, koji tribulus koristiš? Uzimaš ga pre treninga i pre spavanja.
Sačuvana
ambiciozan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #47 poslato: April 17, 2010, 06:32:11 posle podne »

Dobio si iznad tri istovetna odgovora oko uzimanja tribulusa u off danima.  Dakle, uzima se i tada. ;) Efekti korišćenja tribulusa isto su navedeni nekoliko postova iznad.
 

pa zar nije ti bilo lakse a i efikasnije da mi das odgovor nego da me jos vise zbunis :-) ? nbtno sad,,,uzimacu svaki dan,,,ali ajd sad reci kako i kad ???dal pre dal posle treninga-uvece ili ujutru....i da li jednu ili dve???? znam da komplikujem proste stvari,ali su nekad i sitnice vazne ;-)  na kutiju pise 1 do 2 ..pa posto treniram 4-5 meseci i imam 25god,,,,dal mi treba dve ili je efikasna i jedna ...E ? pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #46 poslato: April 15, 2010, 07:10:03 pre podne »

Dobio si iznad tri istovetna odgovora oko uzimanja tribulusa u off danima.  Dakle, uzima se i tada. ;) Efekti korišćenja tribulusa isto su navedeni nekoliko postova iznad.
Sačuvana
ambiciozan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #45 poslato: April 15, 2010, 01:21:49 pre podne »

E SAD JE DILEMA VELIKA...dal ima efekta da se tribulus uzima samo u danima kad se vezba??? ili pak kad se odmara...?ne bih nesto svaki dan da se kljukam suplimentima....oce li ovako uzimanje imati nekog efekta ili jok ? hvala SVIMA unapred,DO SAD STE MI BILI OD VELIKE POMOCI,,,NADAM SE I UBUDUCE ;)
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #44 poslato: Mart 28, 2010, 11:39:54 posle podne »

 8) 8) 8)


glavna stvar koju pocetnici jako brkaju u vezi testosterona je ta da je jedna stvar doping a druga stvar tribulus koji podstice organizam na njegovo lucenje


A sta se desava kada se prestane njegovo konzumiranje???dal ce organizam da radi ko pre bez stimulansa??? mene od toga mnogo frka....

nemoras nista da brines,sve ce biti isto kao i pre  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 18 upita.