TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 07:54:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Umro sam i evo me opet  (Pročitano 4919 puta)
Josephine
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #5 poslato: Jul 12, 2007, 09:46:10 pre podne »

Samo doktor moze da ti odobri pocetak fizicke aktivnosti. Da li si bio na ultra zvuku i da li su ti i dalje uvecani neki organi?
Da li ti se temperatura stabilizovala i da li osecas iscrpljenost i dalje? Napisao si da je vec nekoliko meseci od izlaska iz bolnice proslo, to je dosta vremena, pa ako nemas nikakve simptome i ako si uradio sve analize, nema nikakvih smetnji da pocnes sa daljim radom na sebi i svojoj kondiciji.
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #4 poslato: Jul 12, 2007, 08:24:38 pre podne »

Koliko sam shvario imas odredjenih hormonalnih poremecaja i imao si mononukleozu. Ako nisi 100% izlecen od monon. bolje nemoj jos da kreces i teretanu,zaista moze da dodje do ozbiljnijih komplikacija vezanih za tvoje zdravlje. Mozes lagano da treniras kuci kao do sada pa kad doktor da zeleno svetlo onda kreni u teretanu. Mozes uzeti whey kao pomoc u povratku misicne mase ali je vaznije da se dobro i kvalitetno hranis!!!
U svakom slucaju konsultuj lekara!!!
Sačuvana
Mission impossible
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Jul 12, 2007, 06:11:41 pre podne »

Ladno se pucas sa AAS !  ;D  ;D  ;D

A sto bi pio whey bez teninga ?
Povrati ti kilazu kolko tolko sa ishranom, pa kada krenes da vezbas uzmi whey, a ako hoce masu da nabacis trebao bi da uzmes i neki gainer !

'Bro jutro.

 ;D I wish, mada treba da ih pitam da mi roknu dve umesto jedne boce da vidim šta će da bude... ;D

Sada ozbiljno, imam zdravstveni problem, nema veze se bildovanjem itd.
Sačuvana
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #2 poslato: Jul 12, 2007, 03:30:39 pre podne »

Ladno se pucas sa AAS !  ;D  ;D  ;D

A sto bi pio whey bez teninga ?
Povrati ti kilazu kolko tolko sa ishranom, pa kada krenes da vezbas uzmi whey, a ako hoce masu da nabacis trebao bi da uzmes i neki gainer !
Sačuvana
Mission impossible
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Jul 12, 2007, 12:38:11 pre podne »

Elem, imam 18 godina, do pre par godina se nisam bavio nikakvim sportom, jedino sam kao klinac trenirao atletiku. Sa 14 sam se prilično nagojio, a zatim i smršao(oscilacija od 20kg) i to sve rapidno, u okviru godinu dana, samo sam radio kardio i jeo povrće.

Sa 16 sam krenuo u teretanu. Od suplimenata nisam koristio ništa. Vežbao sam dve godine, nabacio sam OK masu, ni sada ne bih hteo da budem nešto veći od toga. Paralelno sam vežbao jogu po knjizi, dakle nisam išao na joga treninge jer nisam mogao vremenski da se uklopim. Suplimente nisam koristio na nagovor lekara, pošto imam nestabilno lučenje hormona bla bla bla, preiodično moram da uzimam tostesteron, da bih bio u "balansu".

Vežbao sam sve do prošle godine kada sam se razboleo, niti jedan lekar u lokalnom domu zdravlja nije znao da da dijagnozu. Posle mesec i po dana, kada sam već bukvalno padao u nesvest i nisam mogao da jedem, imao temperaturu 39c, poslali su me u bolnicu, gde su ustanovili mononukleozu i čudili se kako nema oštećenja jetre. U bolnici sam ležao 1.5 nedelju, nakon toga mesec mirovao kod kuće. Grlo mi je zaraslo, ali su mi rekli da bih trebao da operišem krajnike pošto su u lošem stanju. Tu operaciju imam zakazanu i čekam. ::)

Prošlo je već nekoliko meseci od izlaska iz bolnice i ja bih ponovo da vežbam. ;D

Već nekih dve nedelje svaki dan radim po 100 skelkova i zgibova, vozim rolerke(obožavam ih), trčao bih, ali me boli grlo kada trčim pa sam odlučio da što s tiče toga malo pauziram. Zgibovi i sklekovi mi stvaraju problem, pošto imam neverovatno jake grudi, tako da su one sada već tu i u potpunom su neskladom sa ostatkom tela.

Ja sam mislio da sada krenem da pijem neki whey protein čisto da bih koliko toliko povratio kilažu za još jedno mesec dana, pa onda polako u teretanu? Sa kojim treninzima da krenem? Šta da radim? ::)

P.S. Samo mi nemojte reći kako ne bi valjalo da krenem, pošto sam jako nervozan po prirodi i ne mogu da spavam ako ne vežbam(kao danas, ne mogu da vozim rolerke i evo me kucam poruku u pola 2).

« Poslednja izmena: Jul 12, 2007, 12:40:43 pre podne od strane Mission impossible » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 17 upita.