TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 03:50:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: povreda  (Pročitano 5266 puta)
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #29 poslato: Decembar 14, 2008, 11:37:25 posle podne »

@Vuksa: Koje su vezbe za rotore? to zagrevanje
Ako imas neki link baci ovde da ne kopam po forumu
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #28 poslato: Decembar 14, 2008, 08:13:46 posle podne »

animal ti spada u najbolje preparata tog tipa...ja bi ti preporucio ovako...prvih 15 dana uzimas po 3000mg glukozamina...posle smanji na 1g ili 750mg..i tako stalno odrzavaj!
sad ti sam izracunaj koji ti se najvise isplati da uzimas
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #27 poslato: Decembar 14, 2008, 06:57:28 posle podne »

nema mnogo boljeg.. pitanje je ti proizvodi mogu da ti pomognu...
Sačuvana
Pavla Ultras
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #26 poslato: Decembar 14, 2008, 02:19:57 posle podne »

Dobro ja realno nisam stagao do tog stadijuma da mi pada rame to je bas ozbiljno !!! Jel zna mozda neko bolji proizvod od animala za tetive i hrskavicu ,ili neka kommbinacija prozivoda ,cena nije bitna samo da mogu da treniram kako treba .
Sačuvana
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #25 poslato: Decembar 14, 2008, 12:32:06 posle podne »

ok poslusacu te.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #24 poslato: Decembar 14, 2008, 12:18:48 posle podne »

hvala ti.ja trenutno nemam nikakav bol ali imao sam jedno 3-4 puta vec i svaki je bio razlicit ali dok me je bolelo nisam NIKAKO isao na treninge.
pre svakog treninga odradi onih par vezbica
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Decembar 14, 2008, 01:36:00 pre podne »

Najcesce povrede ramena nastaju kod sedeceg potiska sa tegom iznad glave.Ova vezba kada se izvodi morate biti veoma dobro zagrejani.A pocetnicima bih savetovao rad na smit masini.
Sačuvana
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #22 poslato: Decembar 14, 2008, 12:45:17 pre podne »

hvala ti.ja trenutno nemam nikakav bol ali imao sam jedno 3-4 puta vec i svaki je bio razlicit ali dok me je bolelo nisam NIKAKO isao na treninge.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #21 poslato: Decembar 14, 2008, 12:02:12 pre podne »

ja rame nisam povredio u teretani nego na rvanju...pao mi je jedan ceh preko ruke..ona ostala ispod njega..tako da je tu bio sendvic...prvo moja ruka pa ceh pa ja...u nekom totalno ne prirodnom polozaju...sad konkretno za tvoj primer...ja mislim da ti rame povredis na tim velikim kilazama...posto naviknes misic da radi sa velikim kilazama mali broj ponavljanja...i onda kad smanjis kilaze povecas broj ponavljanja tu se desi nesto sto ne bi trebalo...probaj malo da odmoris ramena...probaj da popijes pola brufena pre teretane...trebalo bi malo da ti opusti te ligamente i da te manje boli...naravno to je samo privremeno resenje...ako nastavi da boli odes lepo kod doktora i POSTUJES ono sto ti je rekao a ne kao ja pa da posle imas problema i van sportskih aktivnosti...jos bi ti preporucio da pre svakog treninga odradis vezbice za rotatore...sve te vezbice mozes da odradis za nekih 5 minuta...usput si tako i odradio zagrevanje za taj rameni deo a i ti misici drze rame...posle nekog vremena osetices kako ti je rame stabilnije
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #20 poslato: Decembar 13, 2008, 11:51:02 posle podne »

jel mi mozes reci kako se ustvari dolazi do povrede ramena.pazi sad moj primer.ja idem na treninge i rokam tezinu dobru naravno koju mogu sam da dignem pravilno i onda jedno vreme krenem malo manju tezinu ali radim sporije i na tome povredim rame a nekad i na onome.tako da nekontam od cega to zavisi... :-\
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #19 poslato: Decembar 13, 2008, 11:47:41 posle podne »

pa da ...da sam je tad drzao 3 nedelje ne bi je drzao posle operacije 2 meseca...i sad posle povrede 5 nedelja...mogu ti reci jeste tesko...ne samo zbog toga sto sam u tih 5 nedelja samo sedeo i jeo posto me je tako peklo ispod gipsa da cim se malkice preznojim ocu da umrem...nego sto puknes i u glavi...kad ceo zivot moras da pazis na rame i da ti eventualno jos jedna povreda znaci kraj karijere
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #18 poslato: Decembar 13, 2008, 10:29:45 posle podne »

jujuju a to sve samo zato sto si skinuo imobilizaciju :o .covece mora da ti je i sad tesko.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #17 poslato: Decembar 13, 2008, 09:29:43 posle podne »

ljudi nemoj da se zajebavate sa ramenima...ja sam prosao mnogo lose zbog te svoje ludosti i zeljom za treninzima...

jos 2006 sam povredio rame na takmicenju...iscasio sma ga...i kad sam dosao kuci stavili su mi imobilizaciju...ali sam je skinuo posle 4h!!! rezultat tog mog zajebavanje je to da mi je u roku od godinu ipo dana to isto rame iskocilo vise od 30 PUTA!!!!

na operaciju sam otisao kad mi je doktor rekao da ce mi rame sluziti samo za brizanje zadnjice! a posle operacije mi je doktora rekao da je morao da mu odradi totalni remont!...posle toga sam se vratio treninzima i rvanju...bio prvak drzave..ali to rame nikad nece moci da bude kao da ga nikad nisam povredio...

prici nije kraj...u septembru ove godine sam ga opet povredio...opet iscasio...sad je ok..oporavljam se i nadam se da cu se vratiti rvanju ubrzo...ali ako mi jos jednom ispadne mora mnogo komplikovanija operacija a to moze da bude i kraj mojoj karijeri sto se tice rvanja...sve zahvaljujuci jednoj gluposti a to je ono...nije mi nista...procice...
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #16 poslato: Decembar 13, 2008, 03:17:16 posle podne »

@FANATIC

tako je i mom bratu...isto tako povredio pauzirao dugo i nesto mi malko iskocilo iz ramena.ja mislim da nije otisao kod doktora iako sam ga nagovarao a isto kao i taj tvoj prijatelj sad trenira pod bolovima...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Decembar 13, 2008, 02:38:39 posle podne »

nema na cemu, a ja se nadam da ce to proci veoma brzo i da ces se punom parom vratiti na vezbanje.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.