TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 09:40:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: povreda  (Pročitano 5267 puta)
Pavla Ultras
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #14 poslato: Decembar 13, 2008, 02:21:42 posle podne »

Hvala na savetima ,svaki mi znaci bas mnogo .Nadam se da cu naci resenje uskoro !
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Decembar 13, 2008, 01:51:43 pre podne »

Povreda ramena nije za igru.Ukoliko nije jaka onda je pauza od par nedelja ili meseci ok i pomaze,ali ako je slucaj kao kod tebe e to vec nije dobro.Imam coveka u teretani koji je ozbiljno povredio rame pa pauzirao skoro godinu dana i opet isto.Sada trenira ali skoro ramena uopste ne a sve ostale vezbe koje zahtevaju pokret tog dela radi iskljucivo sa malom tezinom pa ipak oseti bolove koje trpi.
Poentu izvuci sam..ali moj ti je savet da budes jako pazljiv sta radis.
Sačuvana
Pavla Ultras
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #12 poslato: Decembar 13, 2008, 01:40:32 pre podne »

Pa obratio sam se lekarima ali eto terapije i sva ta cuda i opet isto .Ali vredi pokusavati sa manjim tezinama ,radicu vise ponavljaja i neko vreme cu da izbegavam vezbe za ramena i to je to ,pa cemo videti .Nadam se nekom brzem oporavku ,a sto se tice pauze treniranja imao sam je oko 4 meseca sto je mnogo mnogo je ,uzdam se u animal makar jos jednu kutiju popio !!!
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #11 poslato: Decembar 12, 2008, 09:19:59 posle podne »

Ne mora da znaci da je nesto ozbiljno, vrlo je moguce da se samo ne zagrejes dobro... Ali ako te i dalje bude bolelo bolje se obrati lekaru....
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #10 poslato: Decembar 12, 2008, 08:21:55 posle podne »

ja sam vise puta povredjivao rame i sad znam iz iskustva da je najbolje cim se primeti mali bol u ramenu odma prekida trening dok to skroz neprodje.jer ako se opet krene bol se pojaca i traje duplo duze(tako je kod mene bilo)
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #9 poslato: Decembar 12, 2008, 05:29:12 posle podne »

Mene kada zeza levo rame, obicno mi pomogne odmor.. Pauziram sa treningom ramena bar 7 dana.. i posle telo samo odradi svoje.. Brate ako imas problem sa ramenom ili ramenima, ne forsiraj se na velike tezine( granicu odredi sam, dizi pa vidi sta ti odgovara). I pazi na izvodjenje samih vezbi, polako i pravilno.
Ovo pomaze, ako ti povreda nije ozbiljna
Sačuvana
Pavla Ultras
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #8 poslato: Decembar 12, 2008, 01:58:12 pre podne »

Ja imam slican problem ,desno rame mi stalno pucketa i pri velikim tezinama zna da zaboli ! Fizio kaze da su mi pokidani ligameni ,probao sam kod kiroprakticara ,isao sam na terapije i nista sve je isto ...sad trenutno pijem animal flex ali mrka kapa i od njega ,nisam bas nesto odusevljen njime . Zna li neko resenje za moj problem ili da mi kaze gde da idem da se raspitam .Hvala!!!
Sačuvana
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #7 poslato: Novembar 22, 2008, 10:49:31 pre podne »

pa vidi neznam kako se zovu sve te vezbe al napisacu kako mislim da se zovu.posto sam radio samo ramena radio sam obrnuti potisak sa bucicama pa potisak iza glave sa sipkom,letenje,potisak za srednja bucicama i potisak ispred glave sipkom.

a evo danas me ni neboli ali krenucu tek sutra na trening da ne bi sad nesto zeznuo.a bolelo me je znaci levo rame u samom zglobu i to samo kad ruku dignem malo vise ili jos gore sa nekim teretom.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #6 poslato: Novembar 22, 2008, 12:51:49 pre podne »

Ајде опиши тренинг који си радио, чисто да би се прецизирало шта је... или, још боље, постави слику где и у ком трнутку те боли...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #5 poslato: Novembar 21, 2008, 09:27:11 posle podne »

evo skoro me je prolo :D kontam da krecem sa treningom u ned ili pon... :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Novembar 20, 2008, 09:27:30 posle podne »

nisam rekla da će brzo proći ni ova povreda.. ali ako ne budeš strpljiv završićeš s hroničnim bolom...
Sačuvana
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #3 poslato: Novembar 19, 2008, 10:46:38 posle podne »

ok.nego se nerviram posto me je pre jedno 2 meseca zabolelo drugo rame pa me bolelo mesec dana :-\
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Novembar 19, 2008, 10:29:39 posle podne »

mislim da nema mesta panici - zvuči kao povrda..
malo masaže tog dela i pošteda od daljeg cepanja mišića i bićeš uskoro ok..
Sačuvana
Man in black
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114

« Odgovor #1 poslato: Novembar 19, 2008, 10:05:21 pre podne »

znaci da krenem od nekog pocetka.bio sam u subotu na treningu i odradio samo ramena i to veoma dobro.sutra dan sam imao samo upalu i sve je bilo ok,a u ponedeljak ujutro kad sam se probudio levo rame je pocelo da me boli kad dignem ruku otprilike do visine grudi.u utorak i danas je bol malo manji ali i dalje boli.uglavnom sam primetio da kad dignem ruku iznad glave i pocnem da spustam nesto skljocne i onda zaboli :-\ .sad mene zanima sta je najbolje da uradim po tom pitanju,koliko najduze moze da me boli to i da li cu uopste moci opet da treniram  ???
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.